Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring


AMF

Priporočeni prispevki

Fčeraj končal igrico. Platiniral po 80 urah. 

 

Na koncu precej burn outal na špilu, tako da je pri Malenii zapel Mimic tear, iskreno sem bil že tudi sick tega toksičnega "get good" mentalitya. 

 

Kljub vsemu, absolutni magnum opus FS-ja. Zapomljivih spopadov nešteto, will play again, someday.

Povezava do prispevka
Besko reče pred 3 urami:

Fčeraj končal igrico. Platiniral po 80 urah. 

 

Na koncu precej burn outal na špilu, tako da je pri Malenii zapel Mimic tear, iskreno sem bil že tudi sick tega toksičnega "get good" mentalitya. 

 

Kljub vsemu, absolutni magnum opus FS-ja. Zapomljivih spopadov nešteto, will play again, someday.


Mislim, ne vem zakaj ne bi uporabljal ashov pa vsega kar ti igra ponudi. Dobesedno not so dali v igro to, da lahko igralec uporabi. :D

Povezava do prispevka

Ma ja, samo meni je vse, kar je ingame, legit. Tudi offline summoni v prejšnjih delih so mi legit in sem jih uporabljal, sploh ker si ponavadi moral naredit neke random side queste, da si tam dobil summona v npr. DkS 3 + porabit Ember, ki jih na čase tudi ni v izobilju, sploh ko igraš prvič

 

Meni se meja legitimnosti prestopi, če ti pride nek zajeban MP model s charom 50 levelov nad tvojim in 400 ur več igranja razfukat random bossa (ne vem, če se to da, ker ne uporabljam online, mogoče je kak limit :D)

 

Vse ostalo je legit, LEP LP

Povezava do prispevka

Nevem, jaz raziskujem vse, ampak res vse in uporabljam vse, kar mi igra da na razpolago. Če je v igri, potem je z namenom. Če si v 80 urah obrnil in šel res na hardcore mode, samo od bossa do bossa in se učit movse na pamet, pol kul, če tako preferiraš. Štekam pa, da najbrž postane ponavljajoče.


Jaz vsakega major bosse zrihtam v 1-2 poizkusih in večinoma se ne rabim drkat neki na hard. Izjema je bil

 

Radahn

ker sem tja šel ful prezgodaj. Tako, da sem se ga drkal kako uro in pol. Pa ni bila najbolj udobna izkušnja. Kup frustracij.

Je pa tudi res, da igram nek custom build. Nič ne gledam online, katera orožja/skillsi so OP, tako da pač proper blind izkušnja. Uporabiš, kar je na voljo, da zmagaš.
 

Meni osebno zadnja stvar pade na pamet da rusham skozi to mojstrovino. Osebno mam preigranih 240 ur in ravnokar sam zapustil

 

Leyndell capital in šel proti giantom

uredilo bitje Galaksija
Povezava do prispevka
Galaksija reče pred 1 uro:

Nevem, jaz raziskujem vse, ampak res vse in uporabljam vse, kar mi igra da na razpolago. Če je v igri, potem je z namenom. 

 

 

Točno o tem govorim, me veseli da se strinjamo,  notri je z namenom, namen je pa tole: 
 

Navedek

Jaz vsakega major bosse zrihtam v 1-2 poizkusih in večinoma se ne rabim drkat neki na hard.

 

Tako, da sem se ga drkal kako uro in pol. Pa ni bila najbolj udobna izkušnja. Kup frustracij.

 

Torej omogočiti tak gameplay, ki ga prejšnji soulsi niso omogočali - da ti ni treba ponavljat bossov (tebi recimo to predstavlja frustracijo) če ti ni do tega ampak jih spucaš hitreje. 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka

Hm, na žalost se ne strinjam popolnoma, ker sem glavne bosse v prejšnjih Dark Souls igrah vedno spucal v 1-5 poizkusih. So bile redke izjeme proti koncu, za katere je bilo drkancije kako uro, uro in pol. Predzadnji boss v DS3 recimo. Ostalo mi je pa po težavnosti tam-tam.

 

Jaz osebno najrajši gledam na to da sem tako v elden ringu kot v prejšnjih DS igrah bossom delal približno podoben dmg z attacki. In oni so men delal podoben dmg nazaj. Kar spremeni zadevo IMO je recimo mimic. To naredi dosti lažje ker pač pobira aggro. Ostalo niti ne. 

 

Je pa res da sem slišal da so nekateri bleed buildi popolnoma OP, tako da nevem. Kakorkoli že, meni je težavnost tam-tam z prejšnjimi naslovi.

uredilo bitje Galaksija
Povezava do prispevka

drgač @Feget, tko res mega veliko orožij fura INT scaling. Kombinacija DEX + INT je verjetno najbolj masovno representan combo v špilu heh. Pa par jih izgleda res sweet & nice, da ne omenjamo 1 milijon spellov ki so v špilu. Tko da če te ne moti, da boš 30 m velike mega beaste v rit špikal z raznimi čarobnimi rapirji, trizobi, sulicami in bodalci ter jim zraven namastil še kakšen komet po faci, go for it. Uporabnik @bigboss82 mislim da je obrnil z INT, verjetno on še bolje ve :)

Povezava do prispevka

Ja to pa itak, valda. Najbolj brutal billy roba je zdaj v "colossal" weapon classu, kjer itak nimaš kej praskat če nimaš vsaj 30 STR, pa še to se ti folk smeji in ti pljuva v šolske copate. Sam ja, tam pa potem hodiš naokrog s hrastovim deblom, na katerega je privezan mlinski kamen, ali pa z mečem, v katerem prebiva 3-članska družina :D 

 

Dobiš pa te surovosti šele po kaki tretjini špila (vsaj jaz jih nisem najdel prej), tako da se moraš na začetku zadovoljiti "samo" z great -axe / -sword / -hammer robo. 

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

@Feget @Galko

 

Spleli niso fun.. bolj je fun mele

 

Imas pa krnejaj int orozji.. monvail katano, collosal moon sword, night snd flame sword.. da ne umres od dolgcajta

 

Drugace najjaca trenutno je blood sceba.  Dex in arcane

 

Čaras pa itak lahko z ashes of war na orozjih, to je fun :)

 

Mogoce ce hoces da je castanje fun raje faith incantations.. tam imas dosti razlicnih spellov.. intelligence so dosadni, samo neki zarki in umetne sablje..

 

 

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 10 minutami:

Samo eni so tko res jaka animacija, faith level 40+, rabi dva slota, pol fp bara mi skuri en cast, in poj neka pasja jajca ko se mi mobi režijo koji kurac je to.

 

Hehhehehehe to je pa sploh najjače ja, tko res evil doom horror flames of pain adolf h satans choice animacija, pol pa celih 28 dmg pa škornj v jajca od skeletorja :rofl:

 

Pa coping mehanizem "Mogoče imam prenizke statse" :D

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...