Skoči na vsebino

[PS4/5] God of War Ragnarök


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 2 urama:

Jaz dvomim, da bo GLS dostavil paket od Jazbine danes... Sem prejel SMS, da je paket v pripravi že v ponedeljek rano zjutraj, potem pa nič več. Na dan dostave si potem po navadi prejel še SMS o dostavi ali možni preusmeritvi paketa... pa ni prišlo nič več.

Meni so poslali 3 iste SMSe danes.

Zgleda tudi GLS skrbi za upokojence. :D

 

Zdaj pa tle sedim na dvorišču in čakajoč vrtim prste. :cry:

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 18 minutami:

Meni so poslali 3 iste SMSe danes.

Zgleda tudi GLS skrbi za upokojence. :D

 

Zdaj pa tle sedim na dvorišču in čakajoč vrtim prste. :cry:

Tudi jaz, da se ne boš slabo počutil. Sam jaz mam dober internet.:lol:

 

Edit: Sem dobil.

uredilo bitje fric
Povezava do prispevka

Jaz sem preusmeritev uredil že v ponedeljek.  Sem oba smsa dobil v roku cca 2 ur. Dostave v paketnik pa ni potrjene, tako da bo verjetno jutri. Čeprav tile pri GLS, se bolj pa DHL, ravnajo s paketi kot svinja z.... Ne vem če sem enkrat prejel paket kjer je bilo vse ok (beri: dostavljeno na prav naslov, itd...).

Mogoče pa tokrat celo bo:D.

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 40 minutami:

Kaj o teh A1 internet opcijah si kaj razmišljal?

A to misliš na kako wi-fi varianto? Ma tle sem v neki luknji kjer mi ne lovi niti 3G kaj šele kake hitrejše opcije. :D

 

U evo, kombi je tle. Sem včeraj zrahljal makadam pred bajto, da ga bom zihr slišal. :mafija:  BRB.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Matr po FULL dolgem času sem spet za Day 1 release kupil naročil kopijo... nikoli več. Ura je že skoraj eno popoldne, špila pa še kar ni tu. Na srečo sem bil tok pameten, da vsaj dopusta nisem vzel. :D Itak delam od doma tako da ko pride se bom samo odjavil. Ampak ja, never again. To, da imam v rokah fizično kopijo, ni vredno tegale nadležnega čakanja.

 

Anyway, sem se moral malo spucat. Vem vem, first world problems. :D

uredilo bitje BigFoot
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 uro:

A tipom ni jasno, da imam slap internet in bom še dodatno moral trpeti ob downloadanju Day 1 patcha.

Kruti svet.

Jst sm dobil igrco v roke, dal v konzolo, rece 6h remaining, ugasnu in sel na siht.

tak da sva na isti ladji ocitno.

Povezava do prispevka
BigFoot reče pred 4 minutami:

Matr po FULL dolgem času sem spet za Day 1 release kupil naročil kopijo... nikoli več. Ura je že skoraj eno popoldne, špila pa še kar ni tu. Na srečo sem bil tok pameten, da vsaj dopusta nisem vzel. :D Itak delam od doma tako da ko pride se bom samo odjavil. Ampak ja, never again. To, da imam v rokah fizično kopijo, ni vredno tegale nadležnega čakanja.

 

Anyway, sem se moral malo spucat. Vem vem, first world problems. :D


To je res ironicno, jst ko delam (se 3ure do konca, can't wait) sem spil ze ob 8 zjutraj dobil.

Povezava do prispevka
stom1c reče pred 7 minutami:

Jst sm dobil igrco v roke, dal v konzolo, rece 6h remaining, ugasnu in sel na siht.

tak da sva na isti ladji ocitno.

Ma to je samo na začetku. PS5 ima sicer Stipe State Drive, ampak se mu zatakne pri preračunavanju hitrosti BluRaya. Smeti CPU.

image.png

Res carsko, ko imaš usklajene počasno internetno povezavo in BluRay drive. :mafija:

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
BigFoot reče pred 27 minutami:

Matr po FULL dolgem času sem spet za Day 1 release kupil naročil kopijo... nikoli več. Ura je že skoraj eno popoldne, špila pa še kar ni tu. Na srečo sem bil tok pameten, da vsaj dopusta nisem vzel. :D Itak delam od doma tako da ko pride se bom samo odjavil. Ampak ja, never again. To, da imam v rokah fizično kopijo, ni vredno tegale nadležnega čakanja.

 

Anyway, sem se moral malo spucat. Vem vem, first world problems. :D

 

Mja, ne govor. Koncno sem dobil kurirja na telefon, da mi je povedal kje je, da sem skocil v avto, se odpeljal do njega in dobil v roke spil. S tem da sem vzel dopust, ampak dvomim da bom zacel igrat (sem ravno dal loadat) prej kot bi nehal delat za siht. Ampak mam zdej :sorcerer:

uredilo bitje Scar
Povezava do prispevka

Očitno je bilo treba počakati, da se inštalira vse iz diska (ali update). Sedaj imam na voljo tudi HFR opcijo.

Fak, to je res the way to go. Nenormalno smooth gameplay in odzivne kontrole. :wub:

 

Also.

Minor spoiler na začetku igre.

Spoiler

Ugotovil sem, da sem totalna pičkica.
"You are a good boy, fast and strong." :cry:

 

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 2 minutama:

Očitno je bilo treba počakati, da se inštalira vse iz diska (ali update). Sedaj imam na voljo tudi HFR opcijo.

Fak, to je res the way to go. Nenormalno smooth gameplay in odzivne kontrole. :wub:

 

Also.

Minor spoiler na začetku igre.

  Skrij vsebine

Ugotovil sem, da sem totalna pičkica.
"You are a good boy, fast and strong." :cry:

 

A moraš tudi kje VRR aktivirati v igri ali daš sam HFR on?

Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 17 minutami:

A moraš tudi kje VRR aktivirati v igri ali daš sam HFR on?

Sem štartal igro takoj ko je bilo playable in sem imel na voljo samo Favor Quality ali Favor Performance. Pol, ko se je inšalirala do konca in sem jo tudi updejtal se je spodaj pojavila tudi opcija za HFR.

VRR moraš imet nastavljen na automatic v Settingsih od same konzole.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...