Skoči na vsebino

[PS4/5] God of War Ragnarök


Priporočeni prispevki

Po nekaj urah dokaj safe uvoda kjer se igra in izgleda kot GOW 1.5 zadeva preklopi v GOTY 2022  :ododava:

 

Odfuk !!!  

 

Kako noro lepe in grafično impresivne svetove uzreš :o 

Zdej sem bil celotni čas poglavja samo:

Can't work out if this is Wolverine or Jesus...

Pa nove gameplay mehanike..... wow  :panika:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka
Galko reče pred 15 minutami:

Uff ta miniboss ki si ga omenil mi je bil pa zajeban ko svinja. Parkrat sem crknil, pol sem pa popizdil in uporabil ressurecrion stone da sem ga naredil. Res kvalitetno zahojena prasica že na GMNM :D

Haha, ja, že na nižji težavnosti sem crkaval ko papak, sam se ga je dalo komot hendlat samega, med tem ko sem se izogibal dvema pomagačema, ali pa sta bila osredotočena na Atreusa. Na GMGOW te napadajo iz vseh strani in moraš najprej spucati mignone.

V takih fightih res ni primerjave.

Res mi ni žal, da sem raje šel na višjo težavnost, k je vse skupaj zabavno af, ne glede na količine crkovanja.

Upam, da ne boš imel podobne izkušnje, kot sem jo sam, ko sem se po 15 urah zalotil, da premagujem mobe brez nobenga večjega truda. Zdaj je druga pesem.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Meni so svetovi en boljši od drugega, samo po drugi strani pa so take basic šlamparije not kot da je ubisoft tole delal. Razbiješ edini source vijolčne svetlobe v jami, pa se še vedno svet okolica kot da je še vedno tam in pol nisi ziher al si uniču stvar al ne dokler ti XP ne popne up.

Povezava do prispevka
gojc reče pred 1 uro:

Po nekaj urah dokaj safe uvoda kjer se igra in izgleda kot GOW 1.5 zadeva preklopi v GOTY 2022  :ododava:

 

 

 

 

Lih sem prišel napisat, da res škoda da je igra FUL 1.5, pa bom po tem postu še mal počakal. :D 

Mislim da imam not šele ene 4 ure, jeben lyfe. 

Povezava do prispevka

Meni je smao 1x crashnila pri enem mjnibosu na koncu in am moral ponavljat.. na sreco ni bil tezek

 

Ostalo dela kot pomaslu

 

Vedno ko tako recem mizacne crashat :))))

 

Anyway.. igrica je.. more of the same.. to je po enu strani ql ker imaa vecji vpogled v like, lore, tudi RPG element je bolj obsiren.. po drugi strani pa je igra lahkoprevec overwheing in ima manj kvalitetno duso na racun kvalitete.. treba pa povdarit, da se v tej igri to ful malo opazi naprem prvem delu, ampak se

 

Glede grafike to je 1.5

Pa lahlo vi tle trippate na drogah al otroski navdusenosti koliko zelite.. edina razlika je da je ps5 dober in lahlo kendla more of it boljse

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 3 minutami:

Pa lahlo vi tle trippate na drogah al otroski navdusenosti koliko zelite.. edina razlika je da je ps5 dober in lahlo kendla more of it boljse

Po moje samo ne ločiš med folkom, ki govori o grafiki in tistimi, ki govorimo o artu.

Drugače na splošno ti itak kurcaš vse igre in imaš nerealne standarde za grafiko. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
kemik reče pred 2 urama:

 

 

Lih sem prišel napisat, da res škoda da je igra FUL 1.5, pa bom po tem postu še mal počakal. :D 

Mislim da imam not šele ene 4 ure, jeben lyfe. 


Isto pr men. Dans zagnal..uvod prespilal in prisel do prviga sveta in ladjice….cisti 1.5..sem wtf……ok ok zaj sta me malo pomirla da se spil odpre in presalta na drugi nivo :).

 

 

me pa edino malo jezi…da so bossi dokaj lahki in isto kot pri enki..ce te pokonca proti koncu borbe startas kar od tam oz 2/3faza (thor)..spilam na no mercy…miniBossi dajo malo vec od sebe. Tud sam fight model se mi zdi zaj po BB in ER  malo okorn (pa kri nena sprica)…drugac pa ja kar ok. Idemo dalje….

Povezava do prispevka

Meni pa, gre tak na kurac ta gnila mehanika, da ti ne interruptaš enemy udarca niti z run heavy attack ipd... Med tem, ko mene zjebe vsak njihov kurcev udarec. To mi je res gnilo do neba in mi jemlje voljo in immersion ubija. Tudi perfect parry projektila, ki mu ga vrneš, mu ne prepreči, da isti trenutek ne sproži drugega... To mi vzame igri med 5 in 10 pik. 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 9 minutami:

Meni pa, gre tak na kurac ta gnila mehanika, da ti ne interruptaš enemy udarca niti z run heavy attack ipd... Med tem, ko mene zjebe vsak njihov kurcev udarec. To mi je res gnilo do neba in mi jemlje voljo in immersion ubija. Tudi perfect parry projektila, ki mu ga vrneš, mu ne prepreči, da isti trenutek ne sproži drugega... To mi vzame igri med 5 in 10 pik. 

 

Zdaj ti bom povedal eno skrivnost

 

HYPERION GTAPPLE plus stun puscice oz pac vse kar ima stun.. to deluje vse na male mobe.. to je vse kar rabis za clearar za tamale

 

Za velike mores malo improvizirat s superjem in sekiro in kaksnimi dobrimi runami oz uno kaj je ze anyway spusti jim vse kar imas pol jih se malo z hyperion grapple da jih stunnas in preden jih primes jim zbijes cimvec hpja daj ih pol finishiras z prijemom

 

To je delovalo prej in deluje tudi zdaj odlicno

 

Lahko pa si tudi nabavis rune in cooldown armor.. al pa luck za se healat.. sam to je pol ze advanced

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

@bigboss82ne smemo se kar tako predati! Treba je recti bobu bob in na glas povedati, da so boss-i in miniboss-i v teh in podobnih igrah največji cheeserji in bi jih moralo biti sram, da se poslužujejo takih taktik. Ne pa, da nas navadne smrtnike, nekateri obtožujejo, da se poslužujemo cheese taktik! 

 

Smrt cheeserskim bossom! Svoboda igralcu! 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Trenutno sem na delu špila, kjer se odločiš za Alfheim oz greš explorat nazaj oz nekam kao trenirat, pa se ne morem odločit in grem rajši kar spat :D epic npc uleti preden greš v Alfheim lol, to bo ziher kdo igračo naredil :D

 

Res je hud špil, dobr ga pelje, vsi liki so carji in niti en ni slučajno antipatičen, še vsi negativci do zdaj so mega kralji, res nenormalno dobro in kul spisana zadeva. Prejle sem iz principa prov pljunil na škatlo od HZD 2 (pa pol na hitro pobrisal). Kapa dol Santa Monici za tale joyride

  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 3
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 uro:

Jaz sem pa ugotovil moj novi favorite način za se na hitro znebiti sovražnikov :D

 

Mobi v Alfheimu.

  Skrij vsebine

 

 

Ni bad to sem tudi jaz uporabljal v gow 2018.. pride prav v trualsih ko tipi ful hitro regenerirajo hp :)))

 

Dobro da si me spomnil

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...