Skoči na vsebino

[PS4/5] Gran Turismo 7


Priporočeni prispevki

Ne, tista jajca furat je res obol...Also pod črto mi je spil dost meh...Kot bi igral gt sport v visji resoluciji. Grafika nič posebnega, se vidi zakaj laufa v 4k, tak sterilen plastičen videz, kot da bi bilo osvetljevanje mimo, ajde zvok je boljši, vozni model isti že leta, poškodb ni...Dost povprečna igrca.

uredilo bitje Perza
Povezava do prispevka
Boba-Fett reče pred 3 urami:

Pa dajte mi povedat, je komu dejansko kul vozit te polote, abarhe, hrošče in podobna jajca? To lahko že v vsakdanjemu lajfu, tudi ni nobenega adrenalina, iz kabinskega pogleda je pa obcutek hitrosti slab in mam obcutek da lahko vmes se na smsje odgovarjam. 

Ja imas v bistvu point,ni kul to vozit ampak to je pac zacetek..saj pridejo na vrsto hitrejse zadeve :D

Povezava do prispevka
kirurg_frankfurt reče pred 16 minutami:

Glede inštaliranja igre: ni mi jasno kater brainiac se je spomnil da igro kljub temu da je cela zapisana na blurayu zeli na silo loadati iz neta. K sreci se lahko tej neumnosti izognes tako, da prekines internetno povezavo in bo igro instaliralo iz ploscka. Po zakljucku te caka sam se “mini” patch od 17 giga. Jao.

What???

 

Kje pa si to izvedel za tole “foro”? :)

Povezava do prispevka

A Porsche 919 Hybrid 16, which was previously available for $2.99 in Gran Turismo Sport, is now only available for 3,000,000 credits, requiring the player to spend at least $40.

There are a slew of more examples, such as:

 

  • Aston Martin Vulcan ’16 ($4.99 in GT Sport) – 3,300,000 credits in GT 7 ($40)
  • McLaren P1 GTR ’16 ($4.99 in GT Sport) – 3,600,000 credits in GT 7 ($40)
  • Audi R18 TDI ’11 ($2.99 in GT Sport) – 3,000,000 credits in GT 7 ($40)
Povezava do prispevka

Moj PS5 je bil povezan na net pa se je vsebina igre še vedno skopirala iz BluRay diska. Trajalo je okoli 20 minut, kopiralo se je na dodatni 1 TB SSD. Dobil sem še patch, nisem pa preveril njegove velikosti. Igra je napisala "Ready to play" po 20 minutah kopiranja. 

Povezava do prispevka

Igra sama je na začetku prav zaspana. Kje je zdaj 400 avtomobilov v štartu? 

Še sin, ki je do zdaj igral samo GT sport, ni prav navdušen, ko se je iz gt dirkalnikov presedel v cliota. 

Sem pa danes šel po nova pedala Thrustmaster TLCM. Baza je updatana, pedaljera pa na grobo pripravljena in nastavljena. Toliko, da sem sprobal če vse dela, jutri pa detajlno nastavljanje vzmeti in pozicij stopalk. 

Povezava do prispevka
Boba-Fett reče pred 15 urami:

Na Wcctech so prav naknadno znižali oceno zaradi mikrotransakcij. Pravilno. Ko vidiš, da je kak avto tudi 20.000.000 kreditov, kljub temu da plačas za igro 70 dolarjev, si misliš jebi se polygon.

 

https://wccftech.com/review/gran-turismo-7-review/

 

Očitno se je ta opisovalec prvič srečal z GT serijo al neki, ker GTji so vedno imeli take maksimalno drage avte in vedno si moral grindat ko mutav za jih imet.

Tako da če že so dali not mikrotransakcije, je imo edino pošteno do ljubiteljev, da so ti avti dragi tudi za pravi denar - ki kaj, ti se jebeš ko majmun, en šaban bi pa imel za 2 dolarja avto vreden 20.000.000 kreditov - i tata bi sine. :D

Tako da tu je moj popolni support Polyphoniju - lepo naj služijo na račun tistih, ki imajo preveč keša in premalo strasti, pravi ljubitelji pa imamo še vedno naš stari dobri GT kjer dobro vemo, da nas čaka grind - v bistvu evo, prav podpiram mikrotransakcije v igrah na tak način - če hočeš biti car, se skeširaj majstore, da te vidimo.

Povezava do prispevka

Drugače moji prvi vtisi (sem naredil komaj prvo licenco)

- grafika je pač GT Sport na ultra nastavitvah. V živo sicer zgleda precej bolj ostro kot YT videi (kompresija in to), tako da ajde

- vozni model je malo drugačen kot v GT Sport; se mi zdi da je malo več občutka hitrosti pri počasnejših avtih in navadni avti niso več tako guncajoče se barke, kot v GT Sport

- implementacija adaptiv triggerjev ni nič posebnega - v bistvu sem kar razočaran, ker dobesedno je samo težje za pritiskat, nič kaj nekega posebnega občutka recimo pri bremzanju kdaj so kolesa na meji zdrsa al karkoli - mogoče kaj popravijo skozi patche, ampak zaenkrat je kar je.

- zmotila me je na hitro garaža, kjer pod car collection nimaš možnosti razvrstitve po datumu nakupa, nego samo po državah, proizvajalcih in tem - ampak to sem mogoče samo jaz, v GT Sport mi je ta del bil boljši - tudi ne vem zakaj so dali change car in car collection ločeno, lahko bi bilo skupaj

 

To je to zaenkrat - nisem še nič tunal in to, da lahko kaj povem...

 

 

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 14 minutami:

A kdo opazi kakšno razliko v vožnji glede na gt sport?

 

Ja, evo glih zgoraj sem napisal - je malo spremenjeno, vsaj tak občutek sem dobil po teh začetnih avtih, ki jih furaš za licence...bi rekel da je izpiljen GT Sport vozni model - se mi zdi recimo da je tudi obnašanje v ovinkih bolj linearno kot v GT Sport...samo to je vse tako po občutku - vozi se itak uživantsko, kot vsak GT, to je edino važno :D

 

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 46 minutami:

Očitno se je ta opisovalec prvič srečal z GT serijo al neki, ker GTji so vedno imeli take maksimalno drage avte in vedno si moral grindat ko mutav za jih imet.

Tako da če že so dali not mikrotransakcije, je imo edino pošteno do ljubiteljev, da so ti avti dragi tudi za pravi denar - ki kaj, ti se jebeš ko majmun, en šaban bi pa imel za 2 dolarja avto vreden 20.000.000 kreditov - i tata bi sine. :D

Tako da tu je moj popolni support Polyphoniju - lepo naj služijo na račun tistih, ki imajo preveč keša in premalo strasti, pravi ljubitelji pa imamo še vedno naš stari dobri GT kjer dobro vemo, da nas čaka grind - v bistvu evo, prav podpiram mikrotransakcije v igrah na tak način - če hočeš biti car, se skeširaj majstore, da te vidimo.

Ce je razmerje kolk mors grindat da zberes za tak avto ostalo enako kot pri prejsnjih GTjih, se strinjam da kr nej olupijo tiste opice, ki placujejo za content, ki se ga da sicer dobiti z igranjem.

 

Priblizno kolk grinda pa je potrebnega naprimer za 20mio kreditov? GT5 sem nazadnje zares igral, tko da se ne spomnim cist kolk je blo tm grindanja za vse avtomobile.

Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 2 urama:

 

Priblizno kolk grinda pa je potrebnega naprimer za 20mio kreditov? GT5 sem nazadnje zares igral, tko da se ne spomnim cist kolk je blo tm grindanja za vse avtomobile.

 Tko na oko bi rekel, da morda res največ 50k lahko zaslužis na uro, bolj realno 40,, ker vmes mal uzivas, se igras z nastavitvami..odvisno od nalog v SP ali dosežka v MP.  Se pravi 40 kurčevih ur za en tak avto, realno seveda več, prej 50. Zdaj če se komu to zdi normalno, pol res nima nobenega lifa..  Pa tudi tuning se mi zdi kar pretirano drag.  Ma to res mal zamori, oz. malo so res pretiravali, sploh ker ne gre za free-to-play špil. 
 

Tudi tiste nagrade v SP, ticket, ki se zavrti, ma meni se čisto vedno kolo sreče ustavi na srednjem znesku, 5k, nikoli avta ali kaj več. Očitno je neka napaka, a v 10 poskusih vedno ista nagrada..čudno.

 

Nisem pa zdaj neka grinta tečna..res uživam v vožnji, sploh ko se znebiš tistih clio kant. Tudi zvok je olala..uživam pa bolj v MP, dirke so res clean in zanimive. 

uredilo bitje Boba-Fett
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...