Skoči na vsebino

Trenutno igram [02/2022]


Priporočeni prispevki

Hernier reče pred 1 uro:

A morda igraš na PC? Malo me mika, da bi s kom sprobal MP x)

PS5. Sem pa ravnokar obrnil na 100%. Oblekc in barv valjda nisem odklenil vseh, sam tisto mi na srečo ne sproži OCDja.

Dobra igračkica. Sem velik ventilator. Easy mainstream 8/10.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

končujem (samo še Sigrun) God of War.

 

moram rečt, da sem hvaležen, da so se pri Soniju odločili delati te porte za nas, pc master race. Tako Horizon Zero Dawn kot GOW sta fantastični igri.

 

glede GoW bi oa samo rekel, da mi je šlo tam v early/mid gamu blazno na falus dejstvo, da so se odločili umetno podaljševati dolžino igre z backtrackingom. če želiš odpreti vse skrinje in prešnofirati vse kotičke, se moraš vrniti nazaj cez skoraj ves content, ko dobiš vse skille potrebne za reševanje dolocenih ugank. :sick:

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Mah sej če ti ni do tega lah komot igraš dalje, backtracking v taki obliki mi je dost carski, ker si zapomniš da je nekaj tam, ne da je fora, da če fališ skrinjo, da je ne moreš več dobit. Pač kao kvazi open world z malo castlevania/zelda pridiha

 

Itak je za odklenitev vseh točk potreben grind, tako da v vsakem primeru, če želiš okusiti vse, boš parkrat videl iste lokacije

 

 

Men je všeč, da ne rabiš rešit vseh ugank in najdt vseh boxov, če ne želiš. Najboljši kompromis za vse sorte gamerjev

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka
ChAiN reče pred 13 urami:

končujem (samo še Sigrun) God of War.

 

moram rečt, da sem hvaležen, da so se pri Soniju odločili delati te porte za nas, pc master race. Tako Horizon Zero Dawn kot GOW sta fantastični igri.

 

glede GoW bi oa samo rekel, da mi je šlo tam v early/mid gamu blazno na falus dejstvo, da so se odločili umetno podaljševati dolžino igre z backtrackingom. če želiš odpreti vse skrinje in prešnofirati vse kotičke, se moraš vrniti nazaj cez skoraj ves content, ko dobiš vse skille potrebne za reševanje dolocenih ugank. :sick:

basically

odpiranje skrinj v AC bad, trash

odpiranje skrinj v GoW in ponavljanje istih lokacij omg, genialno, GOAT material

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
ChAiN reče pred 14 urami:

glede GoW bi oa samo rekel, da mi je šlo tam v early/mid gamu blazno na falus dejstvo, da so se odločili umetno podaljševati dolžino igre z backtrackingom. če želiš odpreti vse skrinje in prešnofirati vse kotičke, se moraš vrniti nazaj cez skoraj ves content, ko dobiš vse skille potrebne za reševanje dolocenih ugank. :sick:

Dobesedno definicija metroidvanij. Načeloma je to zelo slavljen žanr, ampak očitno ti tak game design ne sede.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Kok mislte, da bo napredovala naslednja generacija konzol Microsofta in Sonya?

 

Pomoje igrat vse na 4K v 60fps bo cilj naslednje generacije pa ne vem če res rabimo več kot to. Špili so že zdej čudoviti na velikih zaslonih, meni sta že Red Dead Redemption 2 in Days Gone iz prejšnje generacije carska kar se izgleda tiče, pa sploh nista tok barvita kukr Horizon, God of War, ... taprau cajt sem tu, da igram lepe igračke medtem ko čakamo na tretjo svetovno vojno

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 24 minutami:

Kok mislte, da bo napredovala naslednja generacija konzol Microsofta in Sonya?

 

Pomoje igrat vse na 4K v 60fps bo cilj naslednje generacije pa ne vem če res rabimo več kot to. Špili so že zdej čudoviti na velikih zaslonih, meni sta že Red Dead Redemption 2 in Days Gone iz prejšnje generacije carska kar se izgleda tiče, pa sploh nista tok barvita kukr Horizon, God of War, ... taprau cajt sem tu, da igram lepe igračke medtem ko čakamo na tretjo svetovno vojno

 

Raytraycing enters the chat...

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 1 uro:

Kok mislte, da bo napredovala naslednja generacija konzol Microsofta in Sonya?

 

Pomoje igrat vse na 4K v 60fps bo cilj naslednje generacije pa ne vem če res rabimo več kot to. Špili so že zdej čudoviti na velikih zaslonih, meni sta že Red Dead Redemption 2 in Days Gone iz prejšnje generacije carska kar se izgleda tiče, pa sploh nista tok barvita kukr Horizon, God of War, ... taprau cajt sem tu, da igram lepe igračke medtem ko čakamo na tretjo svetovno vojno

Its all about VR.

Povezava do prispevka

Danes je koncno izsla Tiny Combat Arena
 

 

Je pa sicer Early access, igra je zelo barebones. 
Samo ena mapa, par orozij, par nasprotnih enot, samo dva scenarija - ene vrste quick game (free flight, air-air, air-ground) in pa neke vrste kampanija z eno misijo
Ne da se tud custom nastavit loadout orozij. V kabini se tud ne da menjat prikazov na displayu. Ma sonovne arcade sim stvari, kolesa, zavore, flapse, throttle, lock, shoot.

Ampak :)

Stvar je coool. Leti se super, dogfight je carski, s topom al raketami, tak proper arcade simulator feeling 90-ih.
Osnova je pomojem taprava, zdej nej sam dodajo content in so zmagali.

Tko da priporocam vsem ljubiteljem A-10 Cuba, F-19 Stealth fighter, F-15 Strike eagle in podobnih iger (s pripisom da je res cisto barebones, da ne bo kdo razocaran)

uredilo bitje seattle
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...