Skoči na vsebino

Trenutno igram [12/2022]


Priporočeni prispevki

Kot polovica foruma igram Ragnarok. Je blo ze velik crnila prelitega, na tem mestu lahko samo omenim da ze lep cas ne zahajam v spilovo temo, ker me skrbijo spoilerji.

 

Zacel sem igrati tud NFS Hot Pursuit Remastered. Zaenkrat moram rect, da mi je vsec, v prakticno vseh segmentih je boljsi spil od Burnout Paradise Remastered. Izberes dirko iz menija in gasa, milina.

Povezava do prispevka

V pripravi na Dead Space in mogoče Callisto protocol(če bo dober),  se mentalno pripravljam z igranjem RE2 in RE3 remakov.

 

Dobra remaka, prvič ju igram, sem pa preigral originala ob izzidu in fakin shit še vedno sem pičkica k si ne upa igrat zadevi v temi ob 3d zvoku.

uredilo bitje Buzzkill
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Vceri mi en znanc poslje key za en spil, za katerega se nikdar ni slisal in ga je dobil v nekem bundlu, ono na stari, vzemi, js nebom nepoznanih stvari spilal

 

Igrici se rece OlliOlli World

 

Si vceri recem, okej, fuck is dis shit, risankasta pasja jajca, neki neki, ajde, naslednji dan sprobam, podarjenim zobem se ne gleda v konja, aye

 

Prejle instaliram to cudo na Steam Deck. Ni mi falilo dost, da zamudim na siht. Zakaj se o tem ne govori vec? Star duh Trialsov, pomesan s tastarimi THPSji, fuck yeah, daj to sem. In to mi je model dal zastojn mind you. Tut neumen kmetavz mojega kova ma sreco tu in tam

 

Also, vidim da bo se Rollerdrome od istih razvijalcev potrebno sprobat. @Weraziel kaki so vtisi, ti si to nabijal nde? Pa ful si ga slavil, ce se prav spomnim

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka

@LargoWrench Rollerdrome je neki, kar sede igrat in short spurts tko k Mario Kart al pa Fall Guys. Ni zafukan špil, je pa že sama ideja špila dovolj fresh, da je fajn igrat. ne bi lih dajal 40 eur za to, kake 10 eur pa. Malo nišna zadeva, samo kdor ima rad špile a la THPS in Vanquish z malo Max Payne-a, to je to

 

OlliOlli World sem vsaj pol leta nazaj govoru, da je kul, je tud v mojem indie top5 tega leta

 

ontopic:

Danes sem v Dark Souls 2 premagal okostnjake, všeč mi je, da imaš tolk enih različnih poti kam it, da če ne premagaš enga šefa, se greš drugam malo potikat. Malo me spominja na Elden Ring v temu pogledu, kot da je malo bolj odprto kukr Bloodborne.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
LargoWrench reče pred 3 urami:

Vceri mi en znanc poslje key za en spil, za katerega se nikdar ni slisal in ga je dobil v nekem bundlu, ono na stari, vzemi, js nebom nepoznanih stvari spilal

 

Igrici se rece OlliOlli World

 

Si vceri recem, okej, fuck is dis shit, risankasta pasja jajca, neki neki, ajde, naslednji dan sprobam, podarjenim zobem se ne gleda v konja, aye

 

Prejle instaliram to cudo na Steam Deck. Ni mi falilo dost, da zamudim na siht. Zakaj se o tem ne govori vec? Star duh Trialsov, pomesan s tastarimi THPSji, fuck yeah, daj to sem. In to mi je model dal zastojn mind you. Tut neumen kmetavz mojega kova ma sreco tu in tam

 

Also, vidim da bo se Rollerdrome od istih razvijalcev potrebno sprobat. @Weraziel kaki so vtisi, ti si to nabijal nde? Pa ful si ga slavil, ce se prav spomnim

 

Špil ima povsod mega hude ocene drgač, eden od najbolje ocenjenjenih indy špilov tega leta je :) ima tudi sva DLCja, ki baje pravtako strgata gate z riti.

 

Jaz vsak dan zmolim en rožni venec, da se avtorji usmilijo in dajo goty verzijo špila na retail

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Solasta: Crown of the Magister

 

Mel sem ta spil ze dolgo na to-do listi in koncno sem se ga lotu. Klasicna crpg izkusnja, Combat je striktno dnd 5e ( developerji so bli pozegnani z strani WotC) kar je super. Potezni boj ki lepo tece in ni (prevec) unbalanced. 

 

Okolje mi je top shit, lepo izkoristijo vertikale kar naredi combat se toliko bolj zanimiv. Sam kle se pa tud mal konca, zgodba ni glih zanimiva, VO je dost crap, animacije so zelo eurojank. Ce combat nebi bil tako dober bi sigurno ze nehal.  Dodaten noz v hrbt je da so classi, subclassi in dodatne rase zaklenjene za DLC-ji. 

 

image.png.c2a704b22aa3a2a7b11776359020144a.png

 

Spil ma drgac zelo dober homebrew sistem implementiran direkt v spil.  Sem vidu da je nekdo naredu cel Temple of Elemental Evil, in iskreno mam filing da bo boljsa izkusnja kot main game. 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

pa sej to je najjače, vsaj ne rabiš hitet

 

pri Dark Souls 2 bi rad pohvalil Lost Bastille, res škoda da ni več takih območij

 

also kako da fak je to iz 2014, lol ps3 špili, men Doom 3 iz 2004 boljše izgleda :D ker jeben skok v grafiki je bil v enem letu iz ps3 špila na ps4 Bloodborne 

Povezava do prispevka

Danes obrnil drugo igro v temu letu (vem sem zelo slab v temu) in sicer BOTW. 

Moram samo priznati, da mi je bila igra ena izmed najboljših iger, ki sem jih doživel v zadnjemu desetletju mojega obstoja. 

 

Ko bi si vsaj lahko izbrisal spomin, da bi se je še enkrat lotil :wub:

 

Also... Boss fighti nimajo za burek napram ER random mobom lol. Dobesedno vse bosse sem sprve premagal. 

  • Račka +1 3
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Ja se kr strinjam. Tudi ne vem zakaj se Link in Zelda ne spravita v posteljo ali pa vsaj polupčkata. Sem našel vse tiste izgubljene spomine pa sem upal na akcijo, samo ni blo ne... 

 

Zdej pa sploh ne vem kaj bi preigraval. Po eni strani nimam časa, da bi investiral več kot pol urce na dan. Zato PC odpade. 

 

Mislim, da bom dal Mario Rabbids neki priložnosti. Če mi ne bo všeč pa ne vem kaj bi vrgel v switcha 

Povezava do prispevka

Končal A Plague Tale: Requiem

 

Prvi del je bil takrat ob izidu nepričakovani indie hit, ki se je z lahkoto kosal z večino AAA naslovov. Zdaj nekaj let kasneje skuša nadaljevanje biti ala Uncharted 4, TLOU 2....   No ja jim kar še veliko (z)manjka do takega nivoja :) Animacije šepajo in so grozno ponavljajoče, bojevanje je leseno in grafika čeprav lepa niti slučajno ne upraviči padca nazaj na 30fps oziroma 40fps z VRR podporo. 

Kjer pa igra blesti so sami karakterji in odnosi med njimi :wub: Voice acting je izvrsten enako glasbena spremljava ! Pa seveda samo vzdušje :ododava:  Res brutalno hud kontrast med upanjem in totalno depresijo režem si žile scenami :online2long:

Vsekakor pa vredno preigranja če vas zanima kako se njuna zgodba konča.

 

!SPOILER KONEC!

Spoiler

RIP HUGO :(

Pa sodeč po after credits teaserju bo morebitno nadaljevanje postavljeno v sedanji čas :o

 

Za tiste, ki nameravate igrati na PS5 priporočam naslednje nastavitve:

 

Camera sensitivity 1.50

Aiming sensitivity 1.30

Movement sensitivity 1.50

 

Motion Blur OFF

Chromatic Aberration OFF

 

Predvsem zato ker so default nastavitve neigralne imo :confused: Sploh pa če to začneš igrat po GOW Ragnarok ali kakem drugem 60/120 fps naslovu.

 

Je pa lep špil ja. 

Še nekaj mojih:

 

Image

Image

Image

Image

 

 

  • Račka +1 5
Povezava do prispevka
Gogy reče pred 17 minutami:

Zakaj mam v glavi, da sem OlliOlli World nekje igral demo, pa se ne spomnim, kje? Switch, PS5 al Steam?:blush::hmm:

 

Če imaš/si imel PS+ Premium, si mogoče igral tam Trial. Vem, da je na seznamu demo iger.

uredilo bitje ke_kit
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Chenier reče pred 12 urami:

Fire Emblem: Three Houses aka najjača igračka na Switchu polek Zelde, pa lep lp pozdrav še naprej

 

Ne vem, me k deluje zelo razvejana in kompleksna pa še art style me rahlo odbija. Ne vem, mogoče če bi jo lahko poizkusil prej bi se lažje odločil. 

 

Žal Nintendo store nima demo verzije <_<

 

OllieOllie world pa izgleda res luštno in mislim, da ga bom kaj kmalu kupil. 

 

Prej se bom nekako potrudil z Rabbids, ker sem ga ravno nabavil in ga bom ko ga preigram zamenjal za kaj drugega. 

Povezava do prispevka

Neki mi paše igrat ko spet zima tu,  a zelo vse na kratko :blink:

 

Moj vzorc zadnji teden.  Ene pol urce max GOD Ragnorok (kul špil, te vodi kot kokršpanječka, nič zahtevnega, sam tist plezanje in metanje sekir, da se ti tam ena vrata odpro, in na vsakem vogalu skirnja za loot je čist odveč, ampak boj še vedno seka, sicer mi ga še vedno premalo, ampak top. Sicer res tole je bolj kot en DLC za 2018 verzijo, ampak naj bo.. ), pol vžgem 2 tekmi NHL 23 (neki me zagrabilo, ker šel zadnjič v živo gledat tekmo.. jebat ga, ampak dober zdaj nekako res osvojil stick control in uživam) in eto pol za konec še ene tri matche v COD MW2 v multiplayerju, glih tok da naredim daily mission, pa se hitro naveličam.  Tko pomojem ene dobro urco zvečer pred spanjem in to je to. Ok lažem, včasih vmes čez dan še kak Snap Marvel na ipadu udarim, pa kak run na Rogue Legacy, ampak to je 2x po 10 min. 

Ni več kondicije jebat ga, staram se. 

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...