Skoči na vsebino

[XBSX] Xbox Series X/S


Priporočeni prispevki

Vse je slabo.

Če imaš sina edinca, imaš sranje s testosteronsko živaljo od takrat ko shodi, do takrat ko gre končno od bajte. Če imaš hči, pa ti gre ful več elektrike in prostega časa, ko jo moraš od kakega 13.-14. leta dalje met zaklenjeno v kleti, med tem ko zunaj odganjaš potrebne testosteronske živali, ki jo skušajo naskočiti.

Lose-lose-lose situacija.

Povezava do prispevka
cherry_muffin reče Dne, 28. 12. 2021 at 14:43:

Xbox uradno sploh ni prisoten na slo tržišču in posledično ne moreš prodajat po priporočeni MPC, ker ni uradne dobave in je seveda že v štartu nabavna cena višja. 

Ob izidu se jih je lepo dalo dobiti za €500, sicer jih je bilo malo, ampak so bili po "pravi" ceni.

Mi je pa še vedno smešno, da Xbox ni uradno podprt v Sloveniji, v Kristalni palači pa ima MS SLO xbox v veži priklopljen za igrat :D

SIcer je X1 OG (če je še, že kako leto nisem bil tam).

Povezava do prispevka

meni je ta nepodprtost xboxa pri nas (v bistvu cel balkan) vecna uganka

 

nekoc smo bili (ne vem, a smo se vedno, verjetno ne) najmanjsa drzava, ki je mela prevedene winse v svojem jeziku

 

vse MSjeve storitve imamo v slovenscini, za xbox pa dobesedno ne obstajamo

 

pa sploh jim ne bi bilo treba nic prevajat, samo na seznam nas morajo dodat

 

phil raje sanja o prodoru (zdej bo pa res, samo se malo) na japonski trg lol

 

najprej naj pokrije celo evropo, potem pa lahko zacne ponujat xboxe japonskim najstnicam v solskih uniformah

Povezava do prispevka

Mi je bolj cudno, da sta Netflix in Spotify hitreje prisla na Slovenski trg, bi si mislil da bi tam bilo vec komplikacij zaradi pravic ampak zgleda se Microsoftu res samo ne da omogociti tistih par drzav ampak vseeno prodajajo konzole, za katere so uporabniki prisiljeni krsiti EULA, ce jo hocejo uporabljati. Jih je se Sony proti koncu PS3 prehitel in dal drzavo na seznam za PSN.

 

Kako je pa z Nintendom? Nazadnje kar sem uporabljal je bil Wii U in kolikor se spomnim Slovenija ni bila podprta.

Povezava do prispevka

Hm outer wilds?? saj je ravno odšel, nič jasno :D Sem pa noro vesel za spelunkya... evo prav uno polepšalo mi je leto že takoj v štartu <3 <3 <3

 

O DAMN pa mass effect je legendary NICE, sem mislil da je andromeda :D to je zdaj pravi božič zame, gamepass = neki najboljšega po namazanem kruhu <3

uredilo bitje Kastor
Povezava do prispevka
Morski reče pred 11 urami:

beasta ni več na zalogu v Bigbang al kje je bil prejšnji teden. Izgleda gredo tudi sicer bolj nezanimive konzole v promet:D

Sigurno pa raje vzamem Xko po MSRP, kot PS5 z goro brezvezne opreme ali od kakega mešetarja.

 

Tudi legitimni trgovci še imajo zaloge brez nekih useless kamer in daljincev:

https://playgame.si/playstation-5-ps5-playstation5/playstation-5-novo-prednarocila/playstation-5-konzola-bluray-dva-kontrolerja-nov-model-1116a

Povezava do prispevka
cherry_muffin reče pred 19 urami:
Navedek

 

Specifikacija naprav so znane že nekaj časa – naprava vsebuje 8-jedrno AMD Zen 2  centralno procesno enoto , delujočo pri  3.5GHz, 16GB GDDR6 delovnega spomina ter namensko  AMD grafično enoto z 10.28 TFLOP – i procesne moči . Tokratni vgrajena shramba za igre tipa SSD naj bi zagotavljala skoraj trenutno nalaganje iger , pri dražji napravi bo prostora za 1 TB.

 

Kek

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...