Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Hernir reče pred 33 minutami:

Sadhu, kako na Hrvaškem sprejemajo, da si spremenila spol?

 

Dostojanstveno. Jer sam jim rekla ako treba da se bijemo može da se i bijemo a najprije želim da vidim dostojanstvo.

 

atomic reče pred 31 minutami:

Če so sprejel da piše srbski bodo tud spol…

 

Alo momak. Bratić je čisti Hrvat, hrvatski državljan i sluša srpske narodnjake. I nemoj više sugerirati, da nešto ne valja između Hrvatske i Srbije, ostat češ bez svih AE računa.

 

Osim toga predsednica sam srpske skupštine života ti.

 

 

Povezava do prispevka

Jaz do trgovine že ne morm več pridt, sem lih šel ven, pomoje so tud njihova vhodna vrata deloma pod vodo. Doma smo na srečo dost nas vodo, samo če že Gameljščica poplavlja, kako bo šele Sava, ki je kak kilometer stran od nas (razen Spodnje Gameljne, ki so ob savi praktično)

 

Upam da neha padat soon, samo baje bo do jutri zjutri. Čuvajte se, ne it na šiht, mejte se radi

 

Edino lizz pa lahko odplakne stran, če bo še bedarije govorila

Povezava do prispevka

mnjah, odkrilsmo, da je en cegel pocen, tram spidaj cist moker  ponoci zacelo iz stropa kapljat na posteljo od mami :/ ampak to je to naceloma....cegle mam na zalogi, tko da moram sam krovca priklicat.... pa da preveri ce bo tram se v redu,ko se posusi. Zaenkrat se trudim nekaj ovijat pa preusmerjat kapljanje v en skaf, ampak je glih tko ocitno pocen,da ne gre prevec ucinkovito. Ampak na sreco to je to..... drugod se mi zdi suho.. sam se mi je zdel tut vceraj zvecer, ker tole je bilo skrito in sem odkril samo zato,ker je dez padal in mocil tram

  • Račka +1 1
  • Ne me jebat 1
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 8 urami:

Je keri konzolaš kaj najebal v tem vremenu? Pri nas (vsaj moja neposredna okolica) ni na srečo nič... smo precej nad vodo. Razmišljam pa o par kolegih, ki so na bolj rizičnem podorčju.

 

Jaz sem z Broda (think Šmarna gora, sever LJ), ulica tik ob Savi; kak kilometer stran je reka prestopila in zalila Tacen (tudi kajakaški center) - a tam so hiše bistveno bližje reki (oz. manj nad njo).

 

Je pa vseeno zoprno cel dan opazovat, kako je reka samo še kake dva metra pod ulico, pada pa že ves dan in bo še celo noč... Na priporočilo gasilcev vseeno spraznili kleti + preden grem spat, izklopim vso elektriko v kleti 

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 7 urami:

Jaz do trgovine že ne morm več pridt, sem lih šel ven, pomoje so tud njihova vhodna vrata deloma pod vodo. Doma smo na srečo dost nas vodo, samo če že Gameljščica poplavlja, kako bo šele Sava, ki je kak kilometer stran od nas (razen Spodnje Gameljne, ki so ob savi praktično)

 

Upam da neha padat soon, samo baje bo do jutri zjutri. Čuvajte se, ne it na šiht, mejte se radi

 

Edino lizz pa lahko odplakne stran, če bo še bedarije govorila

lizz ma neizmerno sreco, da zivi 200m od his, ki so bile s kletjo ali pritlicjem pod vodo in ne budalira in ni skodozeljna.

ce sem eno izjavo narobe razumela, upam, da bo tvoja uzsljena rit uspela predelat.

 

lahko bi, no. si velik fant.

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 19 urami:

Familija na neki poroki v Srbiji, jaz v Žalcu bajto čuvam. Groza je tle, do nas še ni prišlo, sam pojma nimam kaj bo

 

Žalec a. Daj mi reci koje su ceste zatvorene/otvorene za promet:

 

Žalec - Maribor

Žalec - Velenje

Žalec - Celje

 

Za Žalec - LJ već znam da je no-go.

uredilo bitje sadhu sequencer
Povezava do prispevka
sadhu sequencer reče pred 1 uro:

 

Žalec a. Daj mi reci koje su ceste zatvorene/otvorene za promet:

 

Žalec - Maribor

Žalec - Velenje

Žalec - Celje

 

Za Žalec - LJ već znam da je no-go.

Žalec Velenje je odprto, do Celja bi se tud moral dat (vsaj včeri se je še). 

Povezava do prispevka
sadhu sequencer reče pred 1 uro:

 

Žalec a. Daj mi reci koje su ceste zatvorene/otvorene za promet:

 

Žalec - Maribor

Žalec - Velenje

Žalec - Celje

 

Za Žalec - LJ već znam da je no-go.

Stari nimam pojma, vem da je zaprto proti mbju, vem da je vceraj vecina Zalca bila pod vodo. Proti Velenju je blo zaprto. Jaz sem malo izven, glih tolk, da smo na suhem

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...