Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Ironično, kot reper bom rekel, da za večino ljudi velja, da besedila niso glavni point katerekoli glasbe, ampak instrumentalna podlaga in kako izvajalec uporablja glas. Lep dokaz je Hey ya! od Outkast, kjer Andre3000 v besedilu jasno pove, da folku vseeno kaj reče ali pa Who let the dogs out, k je komad o šovinizmu, ampak tega ne veš, ker te zanima samo refren..

 

Tudi ne morm reči, da so dobra besedila v komadih kej več cenjena kukr komadi s slabimi besedili, ki ti vseeno dogajajo. Kendrick ima vrhunska besedila, ampak to je samo za folk k posluša cele projekte, začelo se je z Good Kid, M.A.A.D. City, samo kurc k ga nekateri dojemajo samo kot nekega inteligentnega komercjalnega artista, ne pa genija (kot je meni). Pa še to zna bit preveč preachy nekaterim, tako da čist razumem zakaj mu nekateri ne dajo šanse, da bi se bolj poglobili vanj.

 

Važno je samo kak emocionalni responz imaš na nek komad, nekomu bo nek Backstreet Boys komad vreden tok kot meni Kendrickov How Much a Dollar Cost, pa ni nič narobe s tem. Dobra besedila so fajn, samo večina se odzove najprej na catchy refren, fajn tune,...

 

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 13 minutami:

Tudi ne morm reči, da so dobra besedila v komadih kej več cenjena kukr komadi s slabimi besedili, ki ti vseeno dogajajo.

 

Itak odvisno od osebnih preferenc. Jaz si občasno dam gor Đorđe Balaševića za več ur in so pomembna izključno besedila (ki jih itak v večini znam že na pamet). Pri enih zvrsteh pa tudi ne in je pač tolko, da nekaj igra kar mi paše, hkrati pa nimam pojma kaj pojejo. Je pa pri meni to v manjšini.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 minuto:

 

Itak odvisno od osebnih preferenc. Jaz si občasno dam gor Đorđe Balaševića za več ur in so pomembna izključno besedila (ki jih itak v večini znam že na pamet). Pri enih zvrsteh pa tudi ne in je pač tolko, da nekaj igra kar mi paše, hkrati pa nimam pojma kaj pojejo. Je pa pri meni to v manjšini.

Stiže jesen, kurvo moja💜

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

 

Itak odvisno od osebnih preferenc. Jaz si občasno dam gor Đorđe Balaševića za več ur in so pomembna izključno besedila (ki jih itak v večini znam že na pamet). Pri enih zvrsteh pa tudi ne in je pač tolko, da nekaj igra kar mi paše, hkrati pa nimam pojma kaj pojejo. Je pa pri meni to v manjšini.

Ja moje osebne preference so, da je čimveč stvari na komadu v nulo vrhunskih, samo mi paše tud kak stupid komad. Možgani so weird like that.

 

Neki Slug/Sage Francis komadi me bodo absolutno samo z besedilom spravili v neko cono udobja, samo ni pa nujno, da bodo komadi z najbolj dovršenimi besedili meni njihovi najljubši.

 

@Vučko3 a prideš v petek v MB na Abraham žurko?

 

 

Povezava do prispevka

"Povsod, kjer mi seže pogled, lepota zasanjanaaaaa. Kje najti še lepši je svet, kje lepše je kot doma? Se s hribov v daljave zazrem, prek gričev, dolin, goraaaaaa..."

 

Zanimivo... ne bi si mislil tega kar sem zdaj slišal od par posameznikov v tej temi.

 

Ampak jaz sem pač boomer tudi po mentaliteti bolj kot kaj drugega :D

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 2 urama:

Men je totalno vseen za besedila, se bolj vseeno pa za pomen. Pac more se dobr slisat, toj to, scasoma se naucis sicer mal besedila, sam nic ne razmisljam o pomenu lel

ti poslušaš -core žanre

valda te tekst ne zanima k ga morš prebrat da prideš do njega :rofl:

  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

Jaz pa se zelo osredotocim na besedila, ce so dobra me hitro vrzejo na pot razumevanja in iskanja referenc. Pred spanjem obvezno ritualno poslusam glasbo, povecini znane komade, ki mi dogajajo. Tu pa tam pa pustim algoritmom, seveda bolj poredko, ker me sedaj ze poznajo in ko najdem kaj novega uporabnega, je hitro ura 4 jaz pa guglam obskurne sopomenke ali arhivske intervjuje. In nekak probam ufurat da grem spat prej. Imas tudi komade, ki so tako slabo aranzersko skup dani, a imajo nadhudo besedilo in izpadejo bedni - npr. Crazy in Love od Beyonce. Komad, ki se rolal je totalni podn. Sele ko ga posneli Anohni and the Johnsons se pokazala velicina in sporocilnost besedila, kar je celo spodbudilo Beyonce da ponovn posname komad za filem 50 sivin.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Navedek

Strikes received will trigger suspensions from Xbox’s online services — multiplayer, messaging, parties and party chat, and so on. These, too, will scale, up to the maximum of eight strikes. If a player receives two strikes, they’ll be suspended for a day; four strikes will lead to a seven-day suspension; eight will see them suspended for a whole year. Strikes stay on players’ records for six months.

While suspended, players can continue to use their Xbox consoles and services to play single-player titles

 

Screenshot_2023-08-18-10-48-09-966_com.android.chrome-edit.jpg

Povezava do prispevka

Vpiši se za komentiranje

You will be able to leave a comment after signing in



Vpiši se
  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...