Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

lizz reče Dne, 22. 11. 2023 at 23:15:

ce bi se res kdaj lepilo gife ogromnih kurcev...

kaj zdej kera bo začela

lahko gremo tud v babjo votlino da ne bo febota fršlok k vidi

 

Aktivist Vanč reče pred 18 urami:

Lučke ste že zmontirali in smrekco? Al to naredite na prvo adventno nedeljo? Mnogi itak tako pozno, da komaj na sam predbožični večer...

 

Hype is reallll :w00t: :panika:

včeri sem kupila mini cipreso k se mi je zdel da ne bo tolk zanimiva za mačke, eno noč je preživela tako da mislim da bo ok

1 okrasek je že gor pa verjetno bom dala še kšnga

iz omare bom potegnila letošnjo svečo, ki mi jo je verjetno nekdo podaril na eni točki, in izbrala letošnji žrtveni krožnik k bo cel od voska (večina teh sveč očitno ni narejenih zato da so prižgane)

mogoče se bom počutila navdahnjeno pa dala še kej nanjga zraven sveče da bo namest venčka

pa lučke na okna (mela bi jih celo leto sam se okna odprejo sam na kip če so lučke gor) k se nama bo dal ukvarjat, verjetno kr hitr k so lepe

uredilo bitje Fuksija
Povezava do prispevka
trpotec65387628363 reče pred 12 urami:

Sej smrekco se ma v eni vrečki za smeti v kevdru nek pa sam daš ven pa postaviš. 

iz bunkam vred!

 

Fuksija reče pred 1 minuto:

kaj zdej kera bo začela

lahko gremo tud v babjo votlino da ne bo febota fršlok k vidi

zacne naj tist, kj prvi reku

 

Povezava do prispevka

Imam vprašanje za vs. Kere ste najtežje bosse premagal? Pa pustmo 8 bit in 16 bit bosse k so mal nefer. Castlevania pa te zadeve.

 

V glavnem zame sta 2 k jih imam v spominu. Definitivno:

 

- Ninja Gaiden Black - Alma ( prvo morš ugotovit takrat še ni blo na YT neke rešitve, kero orožje pol pa kako) sicer so vsi bossi jeba, sam Alma me je tokrat pofukala, da še zdej čutm vso bolečino

 

- Cyberdemon v Brutal Doom ( to sm pa doživel par tednov nazaj na ultra violence, pizdarija je tok bol zajebana kokr zgleda, da nč jasn) lahk maš 200% healtha pa 200%armorja model te parkrat zadane pa all over. Počutš se proper bedno vsakič k ga vidš. 

uredilo bitje Menethil
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 4 urami:

Flawless :)))))

peak performance :)))

Sej lahko vsakdo to naredi, če si vzame dovolj časa.

Mi je pa noro, kako si kompetitiven.

Jeba, če nisi najjači a? :D

 

BTW Flawless sem dodal, ker samega bossa ni bilo tako zajebano narediti (Standard Fromsoft 20-30 poskusov za bolj jebene šefe). Flawless sem ponavljal kake 200 krat.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Kakšne so kaj trenutne cene za video montažo v SLO? Nekaj sem guglal, pa je večinoma vse "po dogovoru" oz. "glede na projekt" itd. 
Razumem, da je odvisno od zahtevnosti, dolžine... Ampak zanima me pač neka okvirna priporočena cena (npr. za minuto zmontiranega videa).
Ne cena na delovno uro! Ker to je zame najbolj butasta postavka. Nekdo lahko npr. odličen video naredi v par urah, nekdo drug bo delal par dni... 

Sprašujem, ker imam varianto izdelat par videov za nekega naročnika, ampak moral bi jim postavit vsaj okvirno ceno. Nočem pa nekaj na pamet govorit.
 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Menethil reče pred 10 urami:

Imam vprašanje za vs. Kere ste najtežje bosse premagal? Pa pustmo 8 bit in 16 bit bosse k so mal nefer. Castlevania pa te zadeve.

 

V glavnem zame sta 2 k jih imam v spominu. Definitivno:

 

- Ninja Gaiden Black - Alma ( prvo morš ugotovit takrat še ni blo na YT neke rešitve, kero orožje pol pa kako) sicer so vsi bossi jeba, sam Alma me je tokrat pofukala, da še zdej čutm vso bolečino

 

- Cyberdemon v Brutal Doom ( to sm pa doživel par tednov nazaj na ultra violence, pizdarija je tok bol zajebana kokr zgleda, da nč jasn) lahk maš 200% healtha pa 200%armorja model te parkrat zadane pa all over. Počutš se proper bedno vsakič k ga vidš. 


Wow Mimiron Firefighter 25 man hands down. Stotine poskusov, undergeared, mentalno sfukani od drame z Blizzardom.

Jaz sem range tankal tretjo in četrto fazo, sploh slednja je by far najbolj kompleksna zadeva kero sem moral delat kot dpser. Dodgat mine, bombe, ognje ki te sledijo, brat poteze najbolj spastičnega of tanks, perfect držat distanco, ker bo drugač boss oneshotal healerje, preživet, pokat čim jači dmg, ker je bil timer brutalen, pa sploh nismo bli ziher da se da.


10/10 fajt, kljub temu, da je MMO fajt, skill requirement v tistem momentu v času tistim gearom je uno wtf, mega props vsakemu k je naredu pred nerfi.

 

V SP igrah pa bi rekel Ishin, ceprav sem verjetno umiral na komu drugemu več, na Artoriasu recimo, pa je zdej verjetno oneshot joke. 

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 57 minutami:

Sej lahko vsakdo to naredi, če si vzame dovolj časa.

Mi je pa noro, kako si kompetitiven.

Jeba, če nisi najjači a? :D

 

BTW Flawless sem dodal, ker samega bossa ni bilo tako zajebano narediti (Standard Fromsoft 20-30 poskusov za bolj jebene šefe). Flawless sem ponavljal kake 200 krat.

jeba jeba

zavidam ti

ampak to je samo ena plat medalje. druga plat ,ki ne bom nikoli pozabil je veliakan na stopnicah in rage quit s strokovno agrumentacijo, da je igrica narejena za grde ljudi in ti si prevec lep zanjo  =))) plus to da je je galko naredil ishina pred mano :( za kar sem si tudi malo sam kriv ker sem tudi jaz rage quital pri njemu in ne igral igrice dva tedna :)))

 

nestoj glumit tle neki vsak lahko naredi

za se ga lotit 200 krat oz imet motivacijo da pomislis, da bo potrebovalo samo 200x, mores tudi imet neke vrste skill :))

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...