Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

DaCapo reče pred 28 minutami:


4 lastniki bajte (2 brata in 2 sestri). 250 deli s štiri. Nekaj so potem vložili v  obnovo bajte v MB (fasada, okna, streha), nekaj pa v obnovo vikenda na Pagu. Kar je ostalo se je v nekaj letih porabilo za razne bolj ali manj sprotne stroške. Nobenih novih avtov, nobenih izletov v tropske kraje.. Jaz pa takrat itak še nisem imel dolgov. In to je vsa zgodba.

 

Sem prepričan, da je od tvojega deleža šlo ene 90% v DaPubeca :D Ni da ni kaj si omenjal vse, da si mu nabavil v preteklih letih.

Povezava do prispevka
atomic reče pred 51 minutami:

ŠE enkrat si preberi. Do dokapitalizacije bank ni prišlo zaradi prebivalstva in njihovih pufov, tako zelo malo primerov, da lahko rečemo celo nič se je zgodilo, da posamezniki niso mogli več plačevat stanovanja in jim ga je banka posledično vzela.

Ja, saj štekam, verjetno je nastal šum v komunikaciji zaradi hipotetičnih primerov, s katerimi opletam na veliko :D

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 1 uro:

Sem prepričan, da je od tvojega deleža šlo ene 90% v DaPubeca :D Ni da ni kaj si omenjal vse, da si mu nabavil v preteklih letih.

Jaz nisem dobil nobenega deleža od prodane bajte.

Kar pa sem v preteklih letih nabavil zanj, pa je sitnica, ki je šla striktno iz mojega S.P. žepa, pa še sam je vedno prispeval od skromne žepnine in v srednji šoli od štipendije. Še najdražja svar izključno iz moje strani je bil PS4 Pro (kupljen na obroke! pri Telekomu), ki ga je dobil pod smrekico za božič. Aja, pa BMX preko Amazona (to je bilo mislim da 400 € s poštnino vred), ki ga je dobil za rojstni dan. Switch mu je na obroke vzela babica, navadni PS4 kupila mati (ampak ga je itak že pred časom prodal), rabljen PSP je bil skoraj đabe in ga je mislim da plačal povsem sam, Vito sva itak vzela že ohoho let nazaj, ko sem bil še v redni službi (presentljivo, da so jo zelo ugodno prodajali v neki otroški trgovini v MB, Babycenter če se ne motim), Nintendo 3DS xl pa sem mu častil, ko sem zaslužil z obiranjem jabolk. Tukaj so sicer še razne Lego kocke; najdražje so bile recimo Ghostbusters gasilska bajta, ki jih je dobil ob zaključku osnovne šole (450 €), tisto se mi zdi da sem imel že SP in sem pač lahko vzel. Zdaj nekih malenkosti pa se niti ne spomnim. Občasno kakšne PoP figurice (ca. 20 € komad), pa neke namizne igre..

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 4 urami:


4 lastniki bajte (2 brata in 2 sestri). 250 deli s štiri. Nekaj so potem vložili v  obnovo bajte v MB (fasada, okna, streha), nekaj pa v obnovo vikenda na Pagu. Kar je ostalo se je v nekaj letih porabilo za razne bolj ali manj sprotne stroške. Nobenih novih avtov, nobenih izletov v tropske kraje.. Jaz pa takrat itak še nisem imel dolgov. In to je vsa zgodba.

ful lep način za reč da so ga zagonil, pa pri tebi verjetno niti za droge pa babe ne

za sprotne stroške maš faking plačo :D

Povezava do prispevka

lol sam morm pa rečt, da ta avant2go ga kr rula. smarti so mi najbolj ql, k za mojo zastarelo rit so najbolj domači, pač ročna, je ROČNA, maš analogne tipke pa tko se počutm domače. v ZOEu mi una avtomatska ročna ni nč jasna, zanč sm naredu v križnem zastoj, ker sem tko k v smartu dal v N na semaforju pa se vse živo vklopl pa nism vedu kaj dafak je. Folk mi trobu jz tm maham, shit ne vem kaj se dogaja, no. Cela štala lol. :D

uredilo bitje Menethil
Povezava do prispevka
Avion reče pred 6 minutami:

Sam men je ta nov sistem elektronskega (samo)narocanja res dokaj carski, se lahko elegantno izognes nerealnim cakalnim vrstam.

odkar ga imamo še nisem čakala za kej več kot 3 mesece, dejansko je carsko če maš možnost potovanja

je pa rekla kolegica da k je raziskovala h kermu psihiatru se lahko prijavi, je najdla da ma v Slovenj Gradcu neke 3 al celo 4 leta vrste :avadodo:

Povezava do prispevka

Ej zdaj delamo nek projekt z zoomerji, pa sem ta teden imel ful nekih sestankov z njimi in predvčerajšnjim se še na enem dogodku družil, moram prav dve opažanji delit

 

- zoomerji se mi zdijo res dosti hejterji migracij in beguncev, to je prva stvar, ki me je presenetila (gre za bolj kulturno usmerjene zoomerje, pripis). Glede raznih spolov pa zaimkov pa raznih trans pičkarij jim je ravno oziroma jim je cool, jebeš a ma tip kurca al vagino, če je they ali two-spirited, nima veze, sam da je z nami, vse je cool. Ampak ko pride do migrantov pa pada ful hejta, isto do muslimanov itd. Me je kar presenetilo

 

- zoomerji papajo droge pune hamre. Ajde, saj vem, da sem bil med svojim študijem v bolj seljačkih krogih, kjer se je pohalo in pilo, ampak te zoomerji konzumirajo razne MDMA s tako intenziteto, da mi absolutno ni jasno, od kod tem študentskim papkom denar za to. Pizda mi v študentskih cajtih smo metali keš na kup, da smo si kupili petko, da je zdržala neki dni, modelčki pa predvčerajšnjim v enem večeru pojedli tolko tablet, da bi pomoje pol moje plače dobil not. Razen če si narobe predstavljam in so te droge v resnici precej cheap

Povezava do prispevka

tabletke so okol 5€ pa če se maš karkoli rad (aka da se spomniš, ne bruhaš pa si ne čist pogrizeš jezika) jo morš dat na pol

pol rabiš investirat sam še v prvo flašo vode, naprej jo lahko nafilaš na sekretu

vse ostalo je pa opcijsko

realno je ful zabave glede na finančni vložek

Povezava do prispevka

OK tole z MDMA zveni res carsko:

 

Euphoria – a sense of general well-being and happiness

Increased self-confidence, sociability, and perception of facilitated communication

Entactogenic effects—increased empathy or feelings of closeness with othersand oneself

Dilated pupils

Relaxation and reduced anxiety

Increased emotionality

A sense of inner peace

Mild hallucination

Enhanced sensation, perception, or sexuality

Altered sense of time

 

 

Kje na vibru to kupim?

Povezava do prispevka
atomic reče pred 2 minutama:

OK tole z MDMA zveni res carsko:

 

Euphoria – a sense of general well-being and happiness

Increased self-confidence, sociability, and perception of facilitated communication

Entactogenic effects—increased empathy or feelings of closeness with othersand oneself

Dilated pupils

Relaxation and reduced anxiety

Increased emotionality

A sense of inner peace

Mild hallucination

Enhanced sensation, perception, or sexuality

Altered sense of time

 

 

Kje na vibru to kupim?

je zelo carsko za tko vsake kvatre pa če ne pretiravaš s količinami, zlahka priporočam

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 1 uro:

also GHB, no GBL (ki se v telesu potem spremeni v GHB) je  fucking čistilo za rjo/felgne, pa si poglejte kok stane na bencinski :D

dozira se pa po ml 

 

sam je verjetno hitro prevelika doza, ravno zarad tega, kakor razumem?

 

Fuksija reče pred 1 uro:

drugo je če hočeš koko vleč

kokain je sam božje sporočilo da maš preveč keša

drag, hitr ga gre velik, pa bedna zadetost

 

pol razni članki po netu malo pretiravajo, da je belo ful bolj dostopno ratalo, ker je toliko ponudbe, rekordne količine v pristaniščih in med bananami itd.?

Ker jaz sem tudi dobil občutek, da ga zoomerji šmrkajo veliko bolj pogosto, kt ga je naša generacija - al so to bolj spoiled rich kids še vedno?

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka
atomic reče pred 3 urami:

OK tole z MDMA zveni res carsko:

 

Euphoria – a sense of general well-being and happiness

Increased self-confidence, sociability, and perception of facilitated communication

Entactogenic effects—increased empathy or feelings of closeness with othersand oneself

Dilated pupils

Relaxation and reduced anxiety

Increased emotionality

A sense of inner peace

Mild hallucination

Enhanced sensation, perception, or sexuality

Altered sense of time

 

 

Kje na vibru to kupim?

 

Zveni kot nekaj na kožo pisano Zarafu!

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...