Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Berbasecks reče pred 28 minutami:

Haha. Prodajajo vse možne nacistične knjige, tudi z res ekstra antisemitsko tematiko (pa ne sam "jews are bad", ampak tudi "kill all jews" scene), razne incest pedofilske zgodbe ... Sam knjig o spolni identiteti kot o duševni bolezni pa ne, tukaj pa potegnemo črto :D.

 

Dobr da vsaj knjiga o Šilcu ostaja.

Povezava do prispevka

Drgač pa sej dvomim, da bo komu všeč, ampak morm vseen delit z vami 

 

projekt synthvawizacije black metala, tokrat  starocerkvenoslovanskega :avadodo:   (je tud original neki najbolj osvežujočega na black metal sceni v zadnjih letih).  Se neki govori, da zna v prihodnosti opremiti z vokali

 

 

 

 

 

 

Povezava do prispevka
Chenier reče pred 2 minutama:

Haha. Prodajajo vse možne nacistične knjige, tudi z res ekstra antisemitsko tematiko (pa ne sam "jews are bad", ampak tudi "kill all jews" scene), razne incest pedofilske zgodbe ... Sam knjig o spolni identiteti kot o duševni bolezni pa ne, tukaj pa potegnemo črto :D.

 

Dobr da vsaj knjiga o Šilcu ostaja.

 

alt-right seething nad  it's a doggy dog world    free market

 

uredilo bitje Berbasecks
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 20 minutami:

Dečki kaj mi je alternativa Partisu dokler ga ne bo (upam, da sploh bo nazaj)? Ne za igre, predvsem za filme, serije, sinhronizirane risanke...ipd.? Večno sem uporabljal praktično samo njih, tako niti ne poznam alternativ. Da bi blo lepo spakirano s podnapisi al risanke sinhronizirane... Pa seveda, da je dovolj sejalcev. A sploh je kaj?

 

Kaj pa je blo z Partisom?

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 8 urami:

Drgač pa sej dvomim, da bo komu všeč, ampak morm vseen delit z vami 

 

projekt synthvawizacije black metala, tokrat  starocerkvenoslovanskega :avadodo:   (je tud original neki najbolj osvežujočega na black metal sceni v zadnjih letih).

Ravno sem dva dni nazaj v recommended na jutubu dobil ta komad:

 

 

Partis pa je vsaj začasno RiPnil zaradi požara, ja :( Upam, da se bo kmalu vrnil.

 

V iskanju alternative sem tudi našel Mojblink, pa si prvo nisem mogel narest računa, ker ga lahko narediš le z invajtom enega insajderja... pol mi je na srečo Neki Neznanec preko FB pošeral invajt, tako da sem si naredil račun, samo še nisem ničesar zalaufal, ker imajo precej stroga pravila glede sejanja.

 

Edit: očitno sem nekaj spregledal glede števila uporabnikov, ker jih sedaj vidim precej več kot sem jih včeraj, ali pa se je prijavilo toliko novih :mafija:

uredilo bitje Tom7i
Povezava do prispevka

Meni isto javi, sam ta mojblink itak nikol nisem uporabljal, ker je tak poor mans partis. Slednji se bo itak vrnil, tako ali drugace.

 

V DC kjer je gorelo so pa sicer stiri zgradbe, stevilka dve je kompletno pogorela, tko da kdor je mel tam serverje, bad luck. Stevilka ena je "samo" 1/3 serverskih sob poskodovanih in bojo menda vse serverje resil. Stavbi tri in stiri sta pa neposkodovani, samo brez napajanja, povezav itd.

 

Ce so mel serverje v:

stavbi 1 - bojo serverje zacel prizigat tekom tega tedna postopoma

stavbi 2 - bojo mogl na novo postavit stran, pri cemer bojo precej odvisni od communitya, da bo zagotovil content

stavbi 3&4 - predvidoma naslednji ponedeljek+ (postopoma)

 

V vsakem primeru zgleda da niso mel backupa drugje : D

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 10 urami:

Dečki kaj mi je alternativa Partisu dokler ga ne bo (upam, da sploh bo nazaj)? Ne za igre, predvsem za filme, serije, sinhronizirane risanke...ipd.? Večno sem uporabljal praktično samo njih, tako niti ne poznam alternativ. Da bi blo lepo spakirano s podnapisi al risanke sinhronizirane... Pa seveda, da je dovolj sejalcev. A sploh je kaj?

1337x je dobra alternativa.

uredilo bitje NixoN
Povezava do prispevka
Tom7i reče pred 9 urami:

Ravno sem dva dni nazaj v recommended na jutubu dobil ta komad:

 

 

 

 

men je tko @Avion tole priporočil na gnoju. So boljši tile komadi od Mgle. Sicer res manjka vokal, oz. so kaki poenostavljeni. Pri Excercises in Futility V  (vrjetno najboljši komad banda) manjka ful činel :(

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 12 urami:

Dečki kaj mi je alternativa Partisu dokler ga ne bo (upam, da sploh bo nazaj)? Ne za igre, predvsem za filme, serije, sinhronizirane risanke...ipd.? Večno sem uporabljal praktično samo njih, tako niti ne poznam alternativ. Da bi blo lepo spakirano s podnapisi al risanke sinhronizirane... Pa seveda, da je dovolj sejalcev. A sploh je kaj?

Ko bi vsaj bil clan kaksne elitne skupine mn3njalnicarjev ki bi si za drobiz delili narocnino za kaksno od glavnih video streaming platform..

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 9 minutami:

Ja, saj začasno bo nekaj dovolj zame osebno. Ampak občasno urejam filme kar nekaj ljudem, ki ne morejo gledat brez podnapisov, ali pa za njihove froce, ki gledajo sinhronizirane risanke... Sam se bom že nekako znašel. Res je blo najbolj komot na Partis.

če so samo podnapisi point, še vedno greš na 1337 ali thepiratebay ali KTA po film in podnapisi.net za podnapise

uredilo bitje Sovir
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 13 urami:

Dečki kaj mi je alternativa Partisu dokler ga ne bo (upam, da sploh bo nazaj)? Ne za igre, predvsem za filme, serije, sinhronizirane risanke...ipd.? Večno sem uporabljal praktično samo njih, tako niti ne poznam alternativ. Da bi blo lepo spakirano s podnapisi al risanke sinhronizirane... Pa seveda, da je dovolj sejalcev. A sploh je kaj?

Sprobaj Kodi ali PopcornTime. Če ti to ne ugaja pa lahko na piratskih streamingih ala Putlocker ali 123Movies lahko dodaš podnapise iz podnapisi.net..

Povezava do prispevka

Ja vem to. Malenkost več dela, ampak komot uredim. V SLO sinhroniziranih risank pa pač zaenkrat ne bo.

 

Saj je itak za mene kar dosti možnosti, ampak sem bil razvajen in ne vem, če sem v par letih kjerkoli drugje kaj dol potegnil na drugem trackerju kot Partisu :) Vedno blo tudi za stare filme kar precej sejalcev, za nove pa itak po par tisoč... Naštrckal sem 10 filmov (ali serij, ali risank...) in mel čez par minutk na disku. Pa tudi balkanske serije, filmi... nimam pojma kako je z njimi na tujih trackerjih.

 

Hvala pa vseeno za vse predloge. Nekaj bo že ok :D

 

P.S.: Streamingi mi nikoli niso bli kul. Mogoče se samo nisem navadil na njih. Za mene in za kolege, ki sem jim snemal, je bil vedno way to go prenosni disk, usb... "ftakneš in gledaš" varianta.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Arey reče pred 1 minuto:

Za slo podnapise in sinhro je partis res 10/10. Men gre oboje ful na kurac though :D

 

Vem ja :D Saj jaz tudi ne gledam sinhroniziranih risank. Je pa full fajn za druge. Podnapise pa imam vedno. Ne gledam TV na glas in mi gre fullk na živce, če zamudim kake dialoge. Pa tudi, če so angleški podnapisi, samo da so. Nekateri kolegi pa kot rečeno imajo težave, saj ne razumejo dovolj angleško, da bi gledali film in razumeli vse.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...