Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Boba-Fett reče pred 22 urami:


kok pa je realna cena na trgu za rabljen ps4 pro?

 

 

Na FB marketplejsu lahko stisneš ene 240-250 ven pomoje, mogoče še več če se ti da ubadat. Mene je zjebala bolha, ker sem mel tam 240 in noben ni klical 14 dni, potem sem pa dal še na marketplejs in znižal ceno brez da bi prej preveril. Zraven par starih igric in 1 kontroler, ceno sem dal 220 in mel poln inbox v pol ure, to je blo ene 14 dni nazaj. 

 

TL:DR FB marketplace >>> bolha za prodajo projk 

 

 

 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka
atomic reče pred 1 minuto:

Jest sem prodal PS4, zdej sem pa na čakanju in brez konzole... Next gen kje si...

 

Moji plan je bil da si zrentam od kolega switch in butnem Zeldo, pa sem si po 1 tednu brez igric premislil, ker mi je ubistvu celo pasalo. 

 

Pol pa začnem death stranding igrat... in sem spet na istem :) 

Povezava do prispevka
kemik reče pred 14 minutami:

 

Moji plan je bil da si zrentam od kolega switch in butnem Zeldo, pa sem si po 1 tednu brez igric premislil, ker mi je ubistvu celo pasalo. 

 

Pol pa začnem death stranding igrat... in sem spet na istem :) 

 

in, ti je dobra igrica? A ti je kej namorilo u lajfu da nisi šel za poštarja / woltaša? 

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 21 minutami:

A recimo 200e za ps4pro in en kontroler je OK cena cez en mesec? Stara bo 2 leti dezembra

Jaz sem včeraj prodal za 230€ z dvema igrama. S slušalkami za 330€ nisem mel nobenega interesa... ko sem dal samo konzolo z igrama za 230€ na FB Marketplace pa prvi dan trije pišejo. 2 dobra znanca in enemu sem seveda prodal. Imam pa konzolo še vedno doma :D Mi je rekel naj kar v miru shranim kaj imam in pobrišem kaj moram, pa da se pol naslednji teden en dan dobima, ker ima njegov mulc itak rojstni dan šele v začetku novembra. Nič ni cenkal glede cene.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Pa ja med 200 in 300

 

Mene je sram priunat ampak sem prodal obicwn ps4 za 150 in pro za 200, malo ker se mi n idalo jebat in cakat na pravega kupca malo ker ao moje konzole izgledale kot iz cernobila.. ampak tisti ki je kupil ps4 pro za 200 in se pro kontroler je naredil biznis.. zamenjal sem ventilator pasto neko hudo, ga spucal v nulo lij za TLOU 2 in res iz turbine sem naredil popolnoma tiho konzolo.. 150 za obicnega ki je imel se malo zjeban br pogon si mogu malo s prstom prtisnit me boli ql.. ampak za uno projko mo je skoraj malo bad

Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

 

in, ti je dobra igrica? A ti je kej namorilo u lajfu da nisi šel za poštarja / woltaša? 

 

 

Včeraj vrgel not ene 3-4 ure in sem bil blown away nad režijo in produkcijo, res noro. O tej hoji in gameplayu pa nimam še mnenja, verjetno bom šele zdej začel resno hodit naokol po lidlih in merkatorjih, ker do zdej je blo precej filmčkov. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...