Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Detailed Seller Information
Business seller
Business Name: Vag Navisystems SL
Business Type: Privately-owned business
Trade Register Number: ESB64668320
VAT Number: DE322329551


Customer Services Address:
maria obiols 2
http://www.play-consoles.com
Berga
Barcelona
08600
ES


Business Address:
Calle Sant Jaume de Frontanya Num.7
Berga
Barcelona
08600
ES

Povezava do prispevka
Ronin.si reče pred 2 urama:

Ni to Amazon, to je nemški "play..." :D

 

V resnici je to Španski play. Sam osebno nebi nikoli kupoval od teh marketplace prodajalcev ker zanje Amazon ne jamči in posledično ni šans da plačam vnaprej brez da imajo paypal. Marketplace je namreč podoben shit ko bolha in zapovrh še cel kup shekanih računov nad katerimi upravljajo spletni goljufi.

 

Navedek

Detailed Seller Information
Business seller
Business Name: Vag Navisystems SL
Business Type: Privately-owned business
Trade Register Number: ESB64668320
VAT Number: DE322329551


Customer Services Address:
maria obiols 2
http://www.play-consoles.com
Berga
Barcelona
08600
ES


Business Address:
Calle Sant Jaume de Frontanya Num.7
Berga
Barcelona
08600
ES

 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 1 uro:

Dobra fora to si morem zapomnit

Ja mene je ta scena iz Kleopatre vedno ubila

 

Ne vem, kak budget so imeli filmi iz 1963, sam pri tem prizoru vedno vidim šope bankovcev, ki dežujejo po sceni 

 

Če ta scena ni sama po sebi odtrgala kake pol milijona, pol sem krompir :D 

Povezava do prispevka

@Hernier:  kot zelo majhen otrok sem s starši v kinu gledal Ben Hurja in Ten Commandments. Mislim da so to celo eni prvih mojih filmov, ki sem jih gledal v kinu!
Ben Hur me je res močno nahajpal in sem celo "pisal in risal" neko zgodbico na to temo. :) Good old times!

Dočim klasika Spartak pa je bil tudi en mojih prvih DVD-jev ever. Še zdaj ga imam na polici! "Totega kupi," je rekla prababica, ki sem jo vzel na sprehod v BigBang, "totega sem gledala ko sem bla še bol mlada." Itak sem jo ubogal.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Ti vintage epski spektakli so po moje zadnje leta vsled cenovno dostopnih velikih televizorjev ponovno zaživeli. Nobena nova zadeva se ne približa tem technicolor produkcijam na kakem prostornem OLEDU v 4K in HDR-ju. Mislim, epski shoti, izjemna scenografija in kostumografija in po 10.000 (z besedo: deset tisoč) statistov v prizorih je preprosto čisti cinefilski užitek. Spartacus in The Ten Commandments 4K UHD sta že v moji zbirki, upam pa še, da čimprej UHD release dobita vsaj še Ben-Hur in Cleopatra.

 

EDIT: uh, sedajle opazil, da smo v playstation temi :D

uredilo bitje Flegma
Povezava do prispevka

Meni je od zbranih najboljši The Ten Commandments, 4 ure filmskega godnessa, in pa seveda Spartacus :worship:

 

Imam pa še nekaj teh filmov nepogledanih. Lawrence of Arabia še ni padel, El Cid ...

 

Aja pa še en tak epski film, ki je sicer postavljen v čas ruske državljanske vojne, torej ne nujno nekih Rimljanov, je Doktor Živago. To mi je res perfect AAA/mainstream film, cant get better than this realno, sploh ker bi te filmi leta 2022 bile CGI smeti <3

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...