Skoči na vsebino

[multi] Cyberpunk 2077


Priporočeni prispevki

samo_hren reče pred 10 minutami:

Zdaj se podajam v špil. Je kak približen konsenz kateri tip gameplaya oziroma orožij je najbolj zabaven?

Pomoje so vsi zabavni vsak na svoj nacin. Enga zacni pa bos videl ce ti bo sedel, ce ne zamenjaj. Jaz sem se odlocil za techsavy guya k bo mal poheku systeme pa.kak hud gun skup scraftu 

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 4 urami:

Končal vse možne side missione, sedaj sem prišel do main missiona, ki ga je @bigboss82 omenjal nekaj dni nazaj (parada). In wow... keri detajli, svaka čast :ododava:   Sem se prav ustavil in ignoriral misijo ter opazoval naokrog dogajanje, impresivno, ni kaj.

 

Ker ko ni bugov (ki me sami po sebi ne motijo, ampak dejstvo je da zjebejo imersion za popizdit, še posebej, če so v main missionu ali v kritični točki) al pa kakšne lene in očitne gluposti (policija, debilen AI, manjko osnovnih reči kot je customizacija), je ta igra res naravnost fantastična. In ima nore momente, recimo zadnji side mission v Judy chainu (ne spoilam nič, ampak sem bil samo ... wow ...!!)

 

Po eni strani kot da bi pozabili na celotne segmente, kot npr. policijo ali pa na to, da v celem mestu ne srečaš niti ENEGA človeka na motorju,...  po drugi strani pa greš v badlandse, gledaš tipa, ki igra kitaro in dejansko igra kitaro za prav, skine prave note s prsti, tako da ti detajli so res nekaj, česar drugje še nisem videl.

Meni pa ta misija ni bla ql ker si mi padali frejmi za popizdit.. mudlum ji bla slava ma nisem se moral taki poglobit

Povezava do prispevka

Ok špil je OK,.. moj Laptop pač komaj lovi low-medium na 30 v 1080p,..Tako da bom počakal na PS5 verzijo tudi 60 na above 1080p ni taka groza (Če se bo dalo PS5  čez kak mesec kje dobit) Še zmeraj vztrajam da bolj buggy alphe še nisem videl nikdar. 7 za zdaj max. Ker se brejka bolj kot fallout 76,.. sej je dosti smešnega,.. ampak te zna vržt ven iz imerzivnosti vsake 5 minut, ker ta špil bi moral vsaj leto poliranja,.. (celo na PCju)

Povezava do prispevka
Molag Bal reče pred 13 minutami:

Fantje, katero budget grafično do 400€? Igram na 1920x1080.  Zaenkrat imam nagledano Asus TUF Gaming GeForce RTX 2060, a bo dovolj da malce izkusim RTX?


Pubec ima točno nekaj takega: Asus RoG 2060 rtx in tudi v omenjenem cenovnem rangu, ajde malenkost več, je bila ob nakupu (v prvi polovici 2018, če se ne motim). RTX pa kar pozabi. V nekaj igrah sem sicer testiral, ampak vseeno raje izklopim oz. že pubec sam izklopi, ker je FPS drop vseeno prevelik glede na dejansko razliko v "kvaliteti" slike. In ja, govorim za 1080p. Je pa drugače zelo solidna grafična in v navezi s 144 Hz ekranom (gsync on) deluje res zelo smooth. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Molag Bal reče pred 30 minutami:

Fantje, katero budget grafično do 400€? Igram na 1920x1080.  Zaenkrat imam nagledano Asus TUF Gaming GeForce RTX 2060, a bo dovolj da malce izkusim RTX?

 

Za 400€ ti svetujem, da ne kupuješ starih modelov graf - čez kak mesec bo zunaj RTX 3060 za to ceno.

Če se pa trenutno lahko stegneš še za kakih 150€, lahko dobiš 3060Ti, ki je res proper grafična za svoje denar, skoraj na ravni 3070.

Problem je edino dobavljivost, ampak se da, če se potrudiš... 

 

https://www.tomshardware.com/news/nvidia-geforce-event-january-2021

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Galaksija reče pred 7 urami:

RYHwQBr.jpg

Tole je dokaz tega kako delusional in izkrivljen pogled imaš na celotno zadevo. Jaz igre sploh še igral nisem in niti enkrat je nisem opisoval, kot neki dobrega. Edino določene vizualne stvari se mi ZDIJO kul. Višek moje interakcije s Cyberpunk 2077 v tej temi je bilo smejanje bugom.

 

Ti si moten lol.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
Fulltacticalgear reče pred 8 urami:

Game is weird. Komentar na igro potem ko sem rešil eve ko je nekdo vprašal. Zgodba je res ZANIČ. Glavno zgodbo ma AC boljšo Počutim se kot da gledam Steven Seagal film. 

 

alsosprachzarafrustra - Twitch

 

Ful se trudš dobit nek risponz na svoja dognanja. A boš vsak dan isto napisu?

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka

Ok se jaz dobil svojo kopijo spila. Prvo tak al tak 6 urno instalirsnje in 40 giga patch....tak da ko je blo perajt sem glih 2 urci preden sn zaspal. 
 

V totih dveh urah sn  lih priso do act 1...tezko mi je blo sprva...ni mi pasalo nikak...zgleda da nisem tak za te rpg-je nekaj...mam navadn ps pa ga grafa tudi nena ubija, da bi reko. Hroscov pa sn opazo cist neke maliga nic extra. 
 

Ampak....na koncu ko sn ze mislo da ni to to...sn pa pado malo not...jn mi je blo dejansko kul.....seting pa muzika sta mi odlicna...dans mu dam another try...mislim da bi znala bit vseeno ljubezen.

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 11 urami:

 

Za 400€ ti svetujem, da ne kupuješ starih modelov graf - čez kak mesec bo zunaj RTX 3060 za to ceno.

Če se pa trenutno lahko stegneš še za kakih 150€, lahko dobiš 3060Ti, ki je res proper grafična za svoje denar, skoraj na ravni 3070.

Problem je edino dobavljivost, ampak se da, če se potrudiš... 

 

https://www.tomshardware.com/news/nvidia-geforce-event-january-2021

 

Sam ne pričakuj da bos RT fural na 3060ti. Se 3070 ma probleme. 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 11 minutami:

nekaj za Galkota :D 

 

 

 

hehehehe ya ya I dont know what am I doing ya, pa trikrat je po nesreči pritisnil Press X to give a blow job pa čist po naključju se je znašel še ogromen utripajoč bulge v Karl Kani trenirki  :D:D:D  Dons verjetno že googla v lokalni ghetto knjižnici Grinder talk - tips & tricks :D 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...