Skoči na vsebino

[multi] Cyberpunk 2077


Priporočeni prispevki

Poštudiral zakaj mi igra nikakor ne potegne. Špil resno ni narejen za ps4, sploh slim kakršnega imam sam. Ko ti Fps pade na 20 in manj, nekako ne moreš uživati v okolici in svetu. Špil deluje sluggish v vsakem combatu in konstantno med vožnjo. Če so bugi lahko problem, je tole za mene dealbreaker. Mislim da bom nehal špilat in počakal da nabavim PS5.

Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 23 minutami:

 

pac ta zgornji video je tut dober pokazatelj tega "poglejte kako se policaji kar spawnajo na pomolu, MY IMMERSION IS BROKEN, DELETE THE GAME", a to da gre tip zaplinit 6 civilistov na pomolu je pa cist v duhu igrice, immersion in tact :rofl::rofl:

 

 

 

v glavnem zaenkrat odlicna igrica, hvala bogu so se cdpr bolj fokusiral na pomembnejse stvari, ne pa na to kako se spawnajo policaji, ko meces granate v civile

nestoj tolko hardtryjat dej.. policisti se ti dobesedno spawnajo za hrbtom in niti niso tolko dobro naredili, da bi se spawnali za hrbtom, nekje za vogalom al neki in ne bi opazil ampak se ti spawna, ko se obrnes, da prav vidis kako 2 3 prideta iz nule na 3 metre razdalje.. mislim, ce ti je to ql in full immersion pol ti samo bog lahko pomaga in je lahko vsem jasno s kaksnim hudim intelektualcem imamo tle opravka.. mislim kako kurac mislis, da je gameplay ql in da bos obvladoval nek manhunt ali vsaj probal, na low level ipd, ce ti igra spawna 3 kopse na 3 metre iz leđa vsakic ko se obrnes.. pleeease.. jaz ko sem to vidu sem samo reku lp Lp igrica in delanje pizdarij po mestu

Povezava do prispevka

Še en navdušenec tukaj :) Po dveh urah igranja je to zame gladko top leta. No, vsaj zaenkrat, da ne bom prehitro hvalil. Če bodo res kakšni konkretni bugi (nemogoče končati misijo ipd.) bomo namreč še videli. Zaenkrat pa deluje res BP na povprečnem kompu Ryzen7, 2060rtx, 16 Rama. Seveda v 1080p, privzete nastavitve (high), ampak zgleda res zelo fino.., sploh v dežju, prav nek Bladerunner filing sem dobil. Tudi nobenih glitchev in bugov zaenkrat. Zelo smooth igranje (ekran je 144 hz, gSync on). Zgodba kul, skratka zaenkrat vse "štima". Namreč, glede na odzive tukaj sem pričakoval skoraj katastrofo, zdaj sem pa prav padel v nek zen feeling.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 16 minutami:

Evo dej, dojadil si mi s tem pretvarjanjem in bom sedaj vsem razkril, kako vem, da si Static.

 

Moj prvi post kjer sem posumil:

 

Tvoj originalni reply preden si ga edital:

 

Tvoj reply po editu:

 

Najprej si vedel, da obstaja uporanik Static, pol pa si si premislu in razumel, da ti govorim dobesedno.

Edino še kak bratranec iz tunizije se je manjkal.

 

Vsak quote se da poklikat in preverit v drugi temi. Nisem edital nobenga replyja al karkoli.

 

Lep LP,

ke_slinch

 

Točno se spomnem tega edita, in sicer sem najprej assumal da misliš osebo, po premisleku pa sam sklepal da u bistvu ne vem, in da je to mogoce neka interna forumska fora, zato sem edita.

 

Ti pa še kar naprej išči duhove pri vsakem uporabniku s katerim se ne strinjaš.

 

Res psihoza trda, shranjuješ random edit izpred meseca dni :rofl: Človek ti si obseden :rofl:

Povezava do prispevka
Galaksija reče Pravkar:

 

Točno se spomnem tega edita, in sicer sem najprej assumal da misliš osebo, po premisleku pa sam sklepal da u bistvu ne vem, in da je to mogoce neka interna forumska fora, zato sem edita.

 

Ti pa še kar naprej išči duhove pri vsakem uporabniku s katerim se ne strinjaš.

 

Res psihoza trda, shranjuješ random edit izpred meseca dni :rofl: Človek ti si obseden :rofl:

you will always be a woman if you cut off your dick

Povezava do prispevka
Galaksija reče pred 2 minutama:

 

Točno se spomnem tega edita, in sicer sem najprej assumal da misliš osebo, po premisleku pa sam sklepal da u bistvu ne vem, in da je to mogoce neka interna forumska fora, zato sem edita.

 

Ti pa še kar naprej išči duhove pri vsakem uporabniku s katerim se ne strinjaš.

 

Res psihoza trda, shranjuješ random edit izpred meseca dni :rofl: Človek ti si obseden :rofl:

Iskalnik sem uporabil.

Mi je pa res carsko, da si model, ki si izmišljuje bratrance iz amerike, upa govorit o psihozah. :D

uredilo bitje KE RIT
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Fulltacticalgear reče pred 19 minutami:

Ah kje, jst želim samo razumet kako ste postali tako nekritični. Vržejo vam par grafičnih bombončkov pa pozabite na zgodbo in podajanje le-te.

Tu sploh ni debate. Zgodba je zanič. Največji problem je, da sem od špila pričakoval mojstrovino dobil pa igrico za kratkočasenje. Ki se hoče prodajati. Cyberpunk žanr - Ghost in the Shell, Bladerunner ... - uporablja futuristični setting zato da nazaj prevprašuje bistvo človeka. Odnos človeka do mašin, etc. Tu je to tako površno, tako neizdelano, da ... ne vem igra je pač plehka. Nafukajo mal golote, mal torturja in je game kao za odrasle? Ne za horny najstnike je.

 

Fascinantno mi je kako hitro ste zadovoljni. To je money grab in nič drugega. Na streamu sem bil vidno razočaran nad apartmajev, ki ga imaš. Praktično nič ni futurističnega v njem - 50 let naprej pa mamo isto školjko kot danes (oz. slabšo če gledaš high end hotele) ... igri vidno manjka domišljija. In to je tisto kar loči dober Cyberpunk od pofla

ma itak igrica je slaba

mislim, neki so se trudli in neki jim je na pol vspelo.. sam ce je tem pobalinom tle vsec setting se ne pomeni, da je igrica narejena na pol ql igria ampak hey.. ce jim dogaja naj jim.. kaj jih bom jaz tle prepriceval in se kregal z njimi..

 

edini malo mi gre an kurac ker pri izrazanju svojega mnenja ze zalijo in pocasi moram priznat da izgubljam potrepljene

 

in @tomazek je pameten fant, ceprav nisem ga vidu se pohvalit ene igre jeje ampak je lepo reku.. tipi so naredili igro, ki bi morala izit MARCA, ko se sploh ni blo teh 3xxx graficnih stari moj in to so edine graficne, ki lahko spodobno poganjajo to sranje, ce ne bi bilo tega kaj bi blo???  .. dobro mogoce se kaksna 2080 super in 2080 ti al neki ampak hej.. pol tri cetrt sveta dissa igro kar se tudi vidi na FB po komentarjih in pac.. jebiga dobra je ker itak vecina folka je glupega in imamjo preslab pc in so revni LOL

 

igra je smeti ker open world ne dogaja nic, pizda se avto ne mores vozit in ker je zabugana v picko mater oz. glej slabo narejena, optimizirana in mac deluje smeti in ubija imemrsion, predvsem open worlda.. story morem se koncat.

 

ne mores pizda naredit spletno stran al nek program al neki in ga fuknit stranki zbuganega ko prasica in rect, hej pa poglej kaksen fansy template in font in fotke in vsebina stari vsebinna kaj si glup, da ne stekas.. a zbugana in neoptimizirana, da rabi 20 sekund da loda nek page ipd..

 

in pol imas se polno teh dilodotov na okoli, k ires ne vem al me tipi hocejo nalasc jebat v dupe al je to samo njihov smisel za humor..

dildo.thumb.jpg.a50f4ee82f04c6fea29df963fa449933.jpg

ne vem mogoce je to nek hud immerson za njih?

 

tej polajki so naredili Witcher po knjigah enekga proper pisca in komaj v 3. jim je vspelo naredit neki spodobnega in zdaj so naredili neki na novo po nekem immagianrnem svetu nekega crenca, ki je ocitno malo sex manijak in pac ni jim vspeli, mogoce jim bo v tretje.. sej veste kako pravijo

 

 

 

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

@bigboss82: igramo mi isto igro?  Ker... eh,  v bistvu se mi sploh ne da sodelovat v debati :) 

Z moje strani samo to (še enkrat):
 

Navedek

Še en navdušenec tukaj :) Po dveh urah igranja je to zame gladko top leta. No, vsaj zaenkrat, da ne bom prehitro hvalil. Če bodo res kakšni konkretni bugi (nemogoče končati misijo ipd.) bomo namreč še videli. Zaenkrat pa deluje res BP na povprečnem kompu Ryzen7, 2060rtx, 16 Rama. Seveda v 1080p, privzete nastavitve (high), ampak zgleda res zelo fino.., sploh v dežju, prav nek Bladerunner filing sem dobil. Tudi nobenih glitchev in bugov zaenkrat. Zelo smooth igranje (ekran je 144 hz, gSync on). Zgodba kul, skratka zaenkrat vse "štima". Namreč, glede na odzive tukaj sem pričakoval skoraj katastrofo, zdaj sem pa prav padel v nek zen feeling.

 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče Pravkar:

@bigboss82: igramo mi isto igro?  Ker... eh,  v bistvu se mi sploh ne da sodelovat v debati :) 

 

odpusti jim saj ne vedo kaj delajo, nebeško kraljestvo pa sem pa tja pa to

 

Kar se mene tiče je tole GOTY oz bom imel težko dilemo med tem špilom in TLOU 2. Se mi pa zdi da bo tudi močan GOTG contender. Res mi izgleda god tier špil.

 

Pa CP2077 sploh še igral nisem, kaj bi bilo šele, če bi ga :D

Povezava do prispevka

@Galko: pameten mož si. Ampak je pa res treba igrat, ker šele potem si ustvariš dejansko iskreno mnenje. Saj, če bi ta zame zelo pričakovana igra razočarala, bi to sprejel in pač rekel: jebiga, to jim pa ni ratalo. Ampak kot pravim: zaenkrat sem v zen stanju in zadeva mi deluje res kul. Je pa treba tudi znat igra. Predvsem ne nekaj "rushat", čas si je treba vzet. Obilo je podrobnosti in vsega tega.. Me je kar strah koliko igralnih ur bo vloženih v to.. ;) 

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 25 minutami:

nestoj tolko hardtryjat dej.. policisti se ti dobesedno spawnajo za hrbtom in niti niso tolko dobro naredili, da bi se spawnali za hrbtom, nekje za vogalom al neki in ne bi opazil ampak se ti spawna, ko se obrnes, da prav vidis kako 2 3 prideta iz nule na 3 metre razdalje.. mislim, ce ti je to ql in full immersion pol ti samo bog lahko pomaga in je lahko vsem jasno s kaksnim hudim intelektualcem imamo tle opravka.. mislim kako kurac mislis, da je gameplay ql in da bos obvladoval nek manhunt ali vsaj probal, na low level ipd, ce ti igra spawna 3 kopse na 3 metre iz leđa vsakic ko se obrnes.. pleeease.. jaz ko sem to vidu sem samo reku lp Lp igrica in delanje pizdarij po mestu

CDPR dev pred enim letom o Cyberpunk 2077 policajih: "So I would compare it to The Witcher 3 where if you chopped off the head of a villager in the middle of nowhere the guards wouldn’t show up out of nowhere."

The game now: Kills a someone middle of nowhere. Police spawns 5 seconds after 5 meters from you and starts shooting.

 

Ne rečem, da je slaba igra. Samo še rabi nekaj optimizacije in polisha, da bo res izkušnja kot še šika in se lahko boljše ocenit špil. Vsaj konzol relis.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Pa povejte kaj vam je dobro oz kaj ste vidli, da je dobro.. mene boli k ce niste igrali, samo povejte mi kaj lurac vam je dobro?

 

Meni ce camir rece da mu je dobro gledat neboticnike in mi je ql blade runner vibe si recem ok, njemu je, meni ni.. ampak okej

 

Sam ce mi recete, da je nek na pol izdelek, ki bi moral prit ven najmanj cez eno leto ful huda igra.. niti jaz ne vem kaj si mislit, razen, da vam je vsec setting in vam je ql igrat igre kjer mores neki brat, kot pri raznih pustolovscinah.. sam povejte kaj vam je ql.. sploh glede gameplayja in mesta in RPG elementa LOL

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 1 minuto:

Pa povejte kaj vam je dobro oz kaj ste vidli, da je dobro.. mene boli k ce niste igrali, samo povejte mi kaj lurac vam je dobro?

 

Meni ce camir rece da mu je dobro gledat neboticnike in mi je ql blade runner vibe si recem ok, njemu je, meni ni.. ampak okej

 

Sam ce mi recete, da je nek na pol izdelek, ki bi moral prit ven najmanj cez eno leto ful huda igra.. niti jaz ne vem kaj si mislit, razen, da vam je vsec setting in vam je ql igrat igre kjer mores neki brat, kot pri raznih pustolovscinah.. sam povejte kaj vam je ql.. sploh glede gameplayja in mesta in RPG elementa LOL

 

V igrici Cyberpunk 2077 uživam zato, ker:

- ima setting carski 80's/90's meet 2100 vibe. Sploh hektotone neona mi dogajajo na polno, polovica nočnih scen izgleda direkt iz najbolj stereotipičnega pederskega lokala "Čvrsta ostriga"

- je špil nabit s top vzdušjem, okrog tebe pa je svet, v katerega se z lahkoto potopiš

- ima hude avtomobile s tono podrobnostmi

- ima carski retro techno-synth soundtrack

- ima nore side queste na nivoju Witcherja 3 - kar se je seveda pričakovalo od CD Projecta

- je open world noro razgiban in zanimiv

- imaš lahko lika z majhnim tičem in orenk šumo

- gunplay je hud ko svinja in dovolj meaty z ozirom na to, da je to FRP in firma ki načeloma ne zna delati dobrega bojevanja

- ker je špil noro ambiciozen in ima jajca biti velik - tako kot moj kurac

Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče Pravkar:

Mene samo zanima. Če je Cyberpunk smeti, kaj so pol igrice ala Spider Man? Če je Cyberpunk recimo 5-6/10 (kot smeti več ne more bit), pol smo pri SpiderMan igricah realno v 2/10 coni

Ma sej spiderman kaj ces da je.. ampak spiderman vsaj dela pizda in neki dogaja, je neka akcija so neke scene in igra deluje in izgleda ql na masinah vecine uporabnikov ipd 

 

In ni vse neki pow tekstures in draw distance od nekoga z dioptirjo in ne spawnajo npcji in ko swingas nao koli je ql ni ko tle ki sploh nocem vozit avta, raje pustim da me drugi peljejo in fast travelam in se ceeel kup smeti

 

Pac to je igra ki ni dokoncana

 

Ce bi bila bi se tle kregali samo ce je bil hype precelik a ne.. ampak igra ni dodelana.. pizda se spiderman ima boljsi RPG element.. dobia skille neki uporabnega za igrat.. tle stari moj.. al so neki basic pointi al pa je neuporabno.. 

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 2 minutama:

Sam ce mi recete, da je nek na pol izdelek, ki bi moral prit ven najmanj cez eno leto ful huda igra.. niti jaz ne vem kaj si mislit, razen, da vam je vsec setting in vam je ql igrat igre kjer mores neki brat, kot pri raznih pustolovscinah.. sam povejte kaj vam je ql.. sploh glede gameplayja in mesta in RPG elementa LOL


Kako to misliš, pol izdelek? Igra mi že z 0-day patchem deluje več kot OK. Ajde, tu spet priznam, da mogoče obstaja kak killer-glitch/bug v nadaljevanju igranja (ker pač več kot 2 uri še nisem igral). Roko na srce pa mi je res všeč setting. Ima kul cyberpunk vibe, dejansko po mojih pričakovanjih (+ ohoho podrobnosti, odličen soundtrack itd.). Že knjižico (guidebook) je užitek prebirat, čeprav ima konkretnih 258 strani. ;) 

Povezava do prispevka
Fulltacticalgear reče pred 3 minutami:

Nasploh je z igrami in s folkom ki igra igre problem, da so izredno nekritični. Da je to, da game delivera neke mehanike dovolj. Sam sem od Cyberpunk pričakoval mnogo mnogo več samo so me očitno napizdili, ker nisem vedel da je Witcher po knjigi. Spiderman je negledljiv pofl. Zelo malo iger je dejansko zanimivih, ker pač doba ne dopušča več tega

Primerjaj CP2077 z AC: Odyssey. IMO neprimerljiva razlika. Valhallo bom verjetno začel v soboto ne morem nič rečt ampak CP2077 ne pove NIČ, ne pokaže NIČ ... je fortnite v lepši obleki. Instant satisfakcija za konzumerja, ki zna samo še abuse-at

Ne morem primerjati CP2077 z Assassin's Creed, ker me možgan zaboli od absurdnosti žal. 

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 10 minutami:

Pa povejte kaj vam je dobro oz kaj ste vidli, da je dobro.. mene boli k ce niste igrali, samo povejte mi kaj lurac vam je dobro?

Night City.

Nikoli še nisem videl neki tako norega v kaki drugi igri.

Pa glasba me čisto vedno fukne na rit.

 

All in all pričakujem res dobro vzdušje in immersion. Bomo vidli. :D

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 10 minutami:

CDPR dev pred enim letom o Cyberpunk 2077 policajih: "So I would compare it to The Witcher 3 where if you chopped off the head of a villager in the middle of nowhere the guards wouldn’t show up out of nowhere."

In kdo je rezal glave vaščanom v Witcherju 3? Tako srsly, igral sem igrico 100 ur in nisem enemu random villagerju odrezal glave oziroma mi to ni padlo na pamet 

Povezava do prispevka
DaCapo reče Pravkar:


Kako to misliš, pol izdelek? Igra mi že z 0-day patchem deluje več kot OK. Ajde, tu spet priznam, da mogoče obstaja kak killer-glitch/bug v nadaljevanju igranja (ker pač več kot 2 uri še nisem igral). Roko na srce pa mi je res všeč setting. Ima kul cyberpunk vibe, dejansko po mojih pričakovanjih (+ ohoho podrobnosti, odličen soundtrack itd.). Že knjižico (guidebook) je užitek prebirat, čeprav ima konkretnih 258 strani. ;) 

Na novi generaciji konzol in dobremu pcju verjamem da je ok. Na ps4 si pokvariš izkušnjo če igraš.

Povezava do prispevka
Fulltacticalgear reče pred 8 minutami:

Zelo malo iger je dejansko zanimivih, ker pač doba ne dopušča več tega

Razumem, da to misliš, če ti je domet iger faking Assassin's Creed Odyssey. Lahko pa malo globlje polurkaš, pa se ne zadovoljiš s prvo igrico, ki pride mimo in ti vrže filozofa kot NPC-ja v njej 

Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 1 minuto:

In kdo je rezal glave vaščanom v Witcherju 3? Tako srsly, igral sem igrico 100 ur in nisem enemu random villagerju odrezal glave oziroma mi to ni padlo na pamet 

 

Tu se ne gre za rezanje glav vaščanom. To niso moje besede ampak besede enega iz CDPR, ki je delal na Witcherju in Cyberpunku. Gre se, da je zagotavljal, da nebo takih problemov in ti problemi so.

Point je bil, da je rekel, da kot se ti v Witcherju ni sredi ničesar spawnal guard in te napadel, da bo tudi tako v cyberpunku.

 

 

Povezava do prispevka

P***.. in kaj je še dodatni bonus? V knjižici so scenariji za "fizično", torej namizno verzijo Cyberpunka + priložene RPG tabelce, ki si jih lahko sprintaš. Torej, če komu ne deluje digital edition, se lahko komot (seveda v družbi izbrancev) loti namiznega roleplaya. In tam bodo pripombe glede bugov in glitchev padale zgolj zaradi udeležencev ;) . Legenda CDPR! 

scenarij5.png.e049d8eb697f1d3527ca45060d3e2000.png

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...