Skoči na vsebino

[multi] Cyberpunk 2077


Priporočeni prispevki

Fulltacticalgear reče pred 1 minuto:

a valda factions na začetku. 

Spet, tut tisti meni s factioni je lesen. Zelo malo dejanskih informacij

 

Se strinjam, izbira factiona in sam uvod ter prihod v Night City bi lahko bila dosti boljse izpeljana. Sama izbira factiona mislim da zaenkrat, razen parih dodatnih moznosti resevanja situacij v pogovorih, ne sluzi kaki vecji stvari. Mogoce v nadaljevanju igre

Povezava do prispevka
Fulltacticalgear reče pred 2 minutama:



Zgodba je površna, praktično brez filozofskih elementov (kljub temu da ima žanr Cyberpunka neprestano na tapeti ta odnos med utopijo/disutopijo in današnjostjo) pa tudi tehnično ne gre za presežek. Nadejal sem se ur zabave, a sem hitro vse skupaj opustil. 

 

Glede na to, da igre glede na igralni cas sploh se nisi zacel zares igrat, je cas da nehas jokat za brezveze. 

Povezava do prispevka

A lohk samo za referenco poveš na čem si igral? Mam na sumu eno korelacijo, ki kriči po zbiranju gnoj emoticonov, ampak PCjaši s post-maksi hardwareom v tej temi so večinoma vsi zadovolni, najbolj kisli pa last-gen konzolaši brez igre ampak s twitterjem. Pa 2 dni po izidu vsi vejo kdaj so začel razvijat, kaj vse so zajebal 6 let nazaj, Witcher 3 je u bistvu dost skret igrica itd. Ful nisem neki nahypan, samo neki bo na reku, da se za dobrim konjem kadi.

Povezava do prispevka
4Stringed reče pred 34 minutami:

Jebeni DISASTER od igre? Niti slucajno.

 

 

 

Bugi na vsakem koraku, slaba optimizacija, nikakršne meaningful variacije v questih glede na izbire (ajde, to sem sicer samo bral, ne vem iz prve roke), generični, robotski NPCji, svet brez duše, last get premikanje, animacije likov izven main storyja polom...

Ne vem, zame je to kar disaster, sploh na pričakovanja in hypanje.


So pa biseri vmes kot pravim.. Z ogromno dela lahko v naslednjem leti ali dveh to postane res dobra igra.

uredilo bitje Galaksija
Povezava do prispevka
Galaksija reče pred 6 minutami:

 

 

 

Bugi na vsakem koraku, slaba optimizacija, nikakršne meaningful variacije v questih glede na izbire (ajde, to sem sicer samo bral, ne vem iz prve roke), generični, robotski NPCji, svet brez duše...

Ne vem, zame je to kar disaster, sploh na pričakovanja in hypanje.


So pa biseri vmes kot pravim.. Z ogromno dela lahko v naslednjem leti ali dveh to nastane res dobra igra.

Sploh nisi prebral celega posta. Napisal sem, da je treba rect bobu bob in da so Poljaki zajebali, kar se tice konzolnega relisa

 

Si pa gladko eden od tistih, ki jih je @Šimšalamima Huhu lepo navedel v postu. Salty konzolas brez igre, ampak s Tweeterjem in Youtubom materjala, kako za en drek je igra

 

In pa spil bo v roku parih mesecev dovolj popatchan, da bo mozen normalen gameplay, ne vem o kakih dveh letih ti sanjas, lmfao. Again, ne vem za situacijo na konzolah in priznam, da so zajebali na tej tocki, na peceju teh bugov in spranih tekstur vglavnem ni in seveda je na mestu vprasanje, kolk klepanja so se dolzni konzolni verziji. Sam sori stari, not my circus, not my monkeys. Na peceju je situacija popolnoma drugacna in cist tvoj problem je, ce ga ne mores igrat na sistemu, ki bi ti omogocal zadovoljivo izkusnjo, again, ne posmehujem se nikomur s konzolo, ampak zaradi tvojega salty obnasanja ni spil avtomatsko jebeni DISASTER, sori

uredilo bitje 4Stringed
Povezava do prispevka
Fulltacticalgear reče pred 34 minutami:

Še en primer lesenosti špila (bolj kot razmišljam bolj postaja jasno zakaj mi špil ni sedu čeprav vleče) je stealth. Ker absolutni norec se je spomnu, da so silentkill razdelili na dva dela - animacijo akcije, freezescreen kjer izbereš nadaljni potek (silventkill/takedown) in potem drugi del animacije. To popolnoma ubije stealth za moje pojme. Poanta stealtha je da v čimbolj fluidni animaciji ubiješ modela pred tabo (spet recimo primer AC kjer je to rešeno z dvema tipkama) 

 

Vse skupaj je leseno za popizdit

Majstr a ti prvič igraš CDPR špil? A je Witcher 3 slučajno igra generacije zarad combata in animacij?  Igraš RPG igro kritiziraš jo pa kot da bi igral FPS.

Povezava do prispevka
4Stringed reče pred 3 minutami:

Sploh nisi prebral celega posta. Napisal sem, da je treba rect bobu bob in da so Poljaki zajebali, kar se tice konzolnega relisa

 

Si pa gladko eden od tistih, ki jih je @Šimšalamima Huhu lepo navedel v postu. Salty konzolas brez igre, ampak s Tweeterjem in Youtubom materjala, kako za en drek je igra

 

In pa spil bo v roku parih mesecev dovolj popatchan, da bo mozen normalen gameplay, ne vem o kakih dveh letih ti sanjas, lmfao. Again, ne vem za situacijo na konzolah in priznam, da so zajebali na tej tocki, na peceju teh bugov in spranih tekstur vglavnem ni in seveda je na mestu vprasanje, kolk klepanja so se dolzni konzolni verziji. Sam sori stari, not my circus, not my monkeys. Na peceju je situacija popolnoma drugacna in cist tvoj problem je, ce ga ne mores igrat na sistemu, ki bi ti omogocal zadovoljivo izkusnjo, again, ne posmehujem se nikomur s konzolo, ampak zaradi tvojega salty obnasanja ni spil avtomatsko jebeni DISASTER, sori

 

Ahahah, OK.


Igram na PCju drugače. Bugi so isto na PCju, samo ne v smislu dolgih nalagalnih časov tekstur.

 

Aha, torej tvoj argument je špil je super ker dela okej na moji platformi? Tista tretjina-al-neki vseh igralcev ki morajo igrat tako kot vidiš na videu je pa sprejemljivo zate, in se ne kvalificira kot disastrous launch?

 

In pa, ČE bi slučajno bil v situaciji da ga lahko igram samo na konzoli to ne bi bil moj problem. Problem je v razvijalcih ki so se odločili vključit last gen konzole v release, igro promovirali kot last gen console ready in za ta broken mess(na konzolah) računajo 60 jebenih eurov.

Povezava do prispevka
Galaksija reče pred 2 minutama:

 

Ahahah, OK.


Igram na PCju drugače. Bugi so isto na PCju, samo ne v smislu dolgih nalagalnih časov tekstur.

 

Aha, torej tvoj argument je špil je super ker dela okej na moji platformi? Tista tretjina-al-neki vseh igralcev ki morajo igrat tako kot vidiš na videu je pa sprejemljivo zate, in se ne kvalificira kot disastrous launch?

 

In pa, ČE bi slučajno bil v situaciji da ga lahko igram samo na konzoli to ne bi bil moj problem. Problem je v razvijalcih ki so se odločili vključit last gen konzole v release, igro promovirali kot last gen console ready in za ta broken mess(na konzolah) računajo 60 jebenih eurov.

 

Aja, static je ta uporabnik, nevermind, potemtakem je cist sprejemljivo, da ga bralno razumevanje zajebava v zdrav mozak in da ze tretjic quotam isto stvar:

 

Navedek

Za last gen so pa, hja, rahlo zajebali, kaj cmo, nihce ni popoln, tut ce so zagotavljali, kako bo normalno delovala, jebiga zej, je kar je

 

Se tretjic ti priznam, da to tut meni ni sprejemljivo, sam se se vedno zaganjas vame, ko mutavi v telefon. Dej plis, zadihi mal, noben ti nic noce

 

Glede bugov, jaz jih nisem encounteral, z izjemo dveh v prvem poizkusu igranja, v drugem nobenega. Zalim slucaj brate. Ce hoces bit spet tista zalostna sirotica, ki mu gre na kurac, ce majo drugi drugacno mnenje o spilu, po katerem pljuvas, pol bodi, sam ne zaganjaj se vec vame prosim. Nisem ti nobene druge razlage vec dolzen, se najmanj pa, da bi se se cetrtic ponavljal. Dihi, kot ze receno

Povezava do prispevka
Janša reče pred 6 minutami:

dej static nekaj isto utrujat, kot v tlou 2

 

povedal si svoje, respektamo tvoje mnenje, pol je pa treba končat s teženjem, ne pa bevskat na vsakega, ki reče ok, men se pa ne zdi tako

 

Utrujat lahko nehate ti in tvoji pajdaši, z random obtoževanjem da sem x oseba.

 

KE RIT to dela kar vsakemu s katerim se prička.

Povezava do prispevka
4Stringed reče pred 18 minutami:

 Na peceju je situacija popolnoma drugacna in cist tvoj problem je, ce ga ne mores igrat na sistemu, ki bi ti omogocal zadovoljivo izkusnjo.

Torej ni problem v razvijalcih, ki so relis za konzole totalno zajebali in izdali pod nivojem in daleč ob obljub, ki so jih dajali. Ampak je problem v igralcih, ki igrajo na last-gen (čeprav so zagotavljali, da deluje vredi). Torej rešitev je kupi current-gen konzole, kar je zarad covida nemogoče ali nabavi high-end pc, da boš mel vredi izkušnjo. Bravo res! Sami smo si krivi!

 

Kaj Blizzard si tudi istega mnenja bil ko je izdal Warcraft 3 Reforged v katastrofalnem stanju?

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
4Stringed reče Pravkar:

 

Aja, static je ta uporabnik, nevermind, potemtakem je cist sprejemljivo, da ga bralno razumevanje zajebava v zdrav mozak in da ze tretjic quotam isto stvar:

 

 

Se tretjic ti priznam, da to tut meni ni sprejemljivo, sam se se vedno zaganjas vame, ko mutavi v telefon. Dej plis, zadihi mal, noben ti nic noce

 

Glede bugov, jaz jih nisem encounteral, z izjemo dveh v prvem poizkusu igranja, v drugem nobenega. Zalim slucaj brate. Ce hoces bit spet tista zalostna sirotica, ki mu gre na kurac, ce majo drugi drugacno mnenje o spilu, po katerem pljuvas, pol bodi, sam ne zaganjaj se vec vame prosim. Nisem ti nobene druge razlage vec dolzen, se najmanj pa, da bi se se cetrtic ponavljal. Dihi, kot ze receno

 

Kdo se zaganja? Odpisal si na mojo izjavo, in jaz sem odpisal nazaj na tvojo. Kje ti vidiš zaganjanje? 

 

Nevem, očitno potem drugače definirava besedo disaster, men je tak launch za ogromno publiko (spet, govorim o last gen konzolah) totalen disaster. Na PCju sem pa enostavno le malo razočaran.

Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 3 minutami:

Torej ni problem v razvijalcih, ki so relis za konzole totalno zajebali in izdali pod nivojem in daleč ob obljub, ki so jih dajali.. Ampak je problem v igralcih, ki igrajo na last-gen (čeprav so zagotavljali, da deluje vredi). Torej rešitev je kupi current-gen konzole, kar je zarad covida nemogoče ali nabavi high-end pc, da boš mel vredi izkušnjo. Bravo res! Sami smo si krivi!

 

Kaj Blizzard si tudi istega mnenja bil ko je izdal Warcraft 3 Reforged v katastrofalnem stanju?

 

Se drugi, ki ga bralno razumevanje zajebava

 

Start lining yourselves up, please

 

  

Galaksija reče pred 2 minutama:

 

Kdo se zaganja? Odpisal si na mojo izjavo, in jaz sem odpisal nazaj na tvojo. Kje ti vidiš zaganjanje? 

 

Nevem, očitno potem drugače definirava besedo disaster, men je tak launch za ogromno publiko (spet, govorim o last gen konzolah) totalen disaster. Na PCju sem pa enostavno le malo razočaran.

 

Zaganjas se v stvari, ki sem jih ze razlozil. A bo zej?

uredilo bitje 4Stringed
Povezava do prispevka
4Stringed reče pred 1 minuto:

 

Se drugi, ki ga bralno razumevanje zajebava

 

Start lining yourselves up, please

Kako drugače si pa naj človek razlaga tole kar si napisal?

Navedek

 Na peceju je situacija popolnoma drugacna in cist tvoj problem je, ce ga ne mores igrat na sistemu, ki bi ti omogocal zadovoljivo izkusnjo.

 

Povezava do prispevka
Tijuana reče Pravkar:

Kako drugače si pa naj človek razlaga tole kar si napisal?

 

Pa pizda model no, nehaj se blesavega delat, prosim

 

Prej sem na siroko opisal svojo dozdajsnjo izkusnjo z spilom, ki mi dogaja, vmes med vrsticami omenil, da se strinjam z izjavo, da so zajebali konzolni relis in da je to nesprejemljivo, sam ne, valda, gremo cherrypickat neki, kar je blo napisano znj postov pozneje na nek drug argument

 

Tist kar si quotal, sem odpisoval staticu/Galaksiji whoever the fuck he is, ker ni nikjer omenjal, kje tocno igra spil, oklical ga je za disaster in ostalo, tist kar je bilo napisano, pa je bilo napisano v smislu, da ja - ce je ze hotel neko normalno igralno izkusnjo, je njegov problem, da ne igra na PCju, kar je pozneje tut razlozil. Svoj argument je justifyjal z random tweeti in YT videi, ki prikazujejo najslabse mozno stanje spila, ter povzemal mnenja od drugih, brez da bi sam podal nek lasten, kobajagi kakovosten argument na dano razpricavanje

 

Se enkrat:

 

Navedek

Za last gen so pa, hja, rahlo zajebali, kaj cmo, nihce ni popoln, tut ce so zagotavljali, kako bo normalno delovala, jebiga zej, je kar je

 

Nikjer nisem napisal, da ni to razvijalceva krivda, niti tega, da je to sprejemljivo. Nehite se polopismene delat, plis no, sej nismo na 24ur comment sekciji, pizdomater

Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 17 minutami:

Torej ni problem v razvijalcih, ki so relis za konzole totalno zajebali in izdali pod nivojem in daleč ob obljub, ki so jih dajali.. Ampak je problem v igralcih, ki igrajo na last-gen (čeprav so zagotavljali, da deluje vredi). Torej rešitev je kupi current-gen konzole, kar je zarad covida nemogoče ali nabavi high-end pc, da boš mel vredi izkušnjo. Bravo res! Sami smo si krivi!

 

Kaj Blizzard si tudi istega mnenja bil ko je izdal Warcraft 3 Reforged v katastrofalnem stanju?

 

Ma ne ravno sami krivi, sam pizda no da mal logike tud nebi skodil. 

 

Realno, ce se ze lep cas ve kako ambiciozno zastavljen projekt je to, kako se hvalijo z detajli ipd, a je potem res logično predvidevat da bo normalno delal na masinah ki so jo ze trenutne igre pripeljale skoraj do roba zmogljivosti. Mislim jst sem se ze zadnje leto spraseval kako misli to sploh delat na ps4 glede na vse kar sem slisal o igri, tle pa zdej suprised pikachu ko je zadeva dejansko slaba na konzoli. Men na kraj pameti ni prislo da bi nabavu ta spil za ps, niti za petko. 

 

 

Mislim mene je od vsega najbol presenetl da so spil ze sploh izdal, k ce parkrat prestavis izzid ponavad ne pomen to nic dobrega. Sploh ker kot programer vem da en mesec lovljenja bugov ne pomeni nic in da so si se ta mesec vrjetno komaj izborili

 

Sej so zajebal z obljubam, sam po drugi strani pa verjet obljubam v industriji kjer imajo zgodovino nedrzanja le teh mal tk

uredilo bitje Ne me jeb
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...