Skoči na vsebino

[multi] Cyberpunk 2077


Priporočeni prispevki

Feget reče pred 1 uro:

Kako pa je z xbox beast verzijo? Za PC je galaksija potrdil da smrdi, za PS4 pa fegeti pri digitalfoundry. Očitno bo MS beast verzija spet ultimativna verzija. Samo kdaj pa sploh pride in zakaj se o njen nič ne govori:nicjasno:

 

 

Drugače performance in grafika je na PCju za moje pojme dosti super.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 11 minutami:

Support na vse tri komentarje. Jaz nimam igrice, nimam ps5, nimam proper compa, ampak evo, verjamem v CD Project in verjamem, da imamo v rokah nov masterpiece. Če bodo rabili še eno leto da ga spravijo na proper nivo - boli me kurac.

 

Dejte supportat vizijo, jajca in ambicije, šupčine smrdljive, ne sam squilat pa se pizdit. Ker na koncu edino to je zares pomembno. 

Točno to. 

 

Če primerjam npr. s Spider-Manom: Črnec Moralec na PS5, AAA (kinda) igrico, ki sem jo nazadnje obrnil, je to kot noč in dan. Oziroma če citiram našega največjega literata, Ivana Cankarja, ko so ga povprašali o tej problematiki: "100 Spider-Manov dam za 1 Cyberpunk!!!" 

 

Ja. Črnec ima bolj smooth frejme, hitrejši loading in nekaj lebdečih NPC-jev manj. Sam če po novem par frejmov več in 7 bugov manj odtehta vrhunsko vizijo, ki človeka ne samo da vrne v čas, ko je gledal Demolition Man in podobne zadeve, pač dobesedno v izboljšano verzijo teh filmov ga prenese, kot da biva v njih, pol pa tudi ne vem. Saj točno vem, kdo to recogniza, se vidi po postih. Atomic, brat, pomoje točno ve, o čem govorim. To je akcijski film poznih osemdesetih/zgodnjih devetdesetih s SCI-FI estetiko v igralni obliki RPG-ja par excellence. Sam če boš iskal buge pa lebdeče NPC-je: ya, našel jih boš. Tako kot boš v Witcherju 3 našel konja, ki se ti spawna na streho. Tudi po GOTY verziji s 100 patchi, konj še se ti bo vedno spawnal na streho. Tako to je. 

  • Račka +1 6
  • Na jagodo +1 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Feget reče pred 1 uro:

Kako pa je z xbox beast verzijo? Za PC je galaksija potrdil da smrdi, za PS4 pa fegeti pri digitalfoundry. Očitno bo MS beast verzija spet ultimativna verzija. Samo kdaj pa sploh pride in zakaj se o njen nič ne govori:nicjasno:

ko bodo pri CDPR scrunchal XSX prilagojeno kodo

 

torej čez kako leto

Povezava do prispevka
MIHA_IS_GOD reče pred 2 minutama:

Zloadalo se je, bom igral ta vikend pa da vidim. Ker glede na ekstreme tle ni pol kurca jasno kako je dejansko stanje.

 

Glede na to kako ima Witcher 3 na tem forumu izkrivljeno sliko itak ni nikomur za vrjet.

 

NPM 

Kako sliko pa ma w3 na tem forumu haha res ne vem?

Povezava do prispevka

sam fak, immersion breaking (glede na videe) so mi random npcji in njihovo obnasanje in premikanje, cist me je triggeralo ko sem videl neko stopnisce, kjer npcji iz cele ulice hodijo do dna stopnic, se obrnejo za 180, in gredo nazaj v isti crti, en za drugim, brez izjeme lol

 

isto sem videl pri mafia remastered, fak no a ne morejo mal randomnessa, v GTA se ne spomnim takih stvari

uredilo bitje Enterprise
Povezava do prispevka

Men res odlom špil, nisem niti pričakoval, da bo brez bugov, ubistvu se sploh ne spomnm ogromnega RPGja, ki bi bil prej kot v 6 mescih popatchan. Ta estetika cheap 80s filma je bolana, pa questi so res nori, res hudo zabavno za igrat. Za razliko od večine RPGjev so tuki kot v Witcherju stranski questi identično napisani (če ne bolš) kot glavni, tko da je zadevo res užitek igrat. Prvo sm mislu zamaknt par mescev, da popatchajo buge, sam yolo, tak masterpiece se splača igrat večkrat.

Povezava do prispevka
MIHA_IS_GOD reče pred 2 minutama:

Zloadalo se je, bom igral ta vikend pa da vidim. Ker glede na ekstreme tle ni pol kurca jasno kako je dejansko stanje.

 

Glede na to kako ima Witcher 3 na tem forumu izkrivljeno sliko itak ni nikomur za vrjet.

 

NPM 

Ja

 

Pac W3 ni za vse isto kot ni Dark Souls

 

Folk se neki krega brezveze kdo ima prav kot da obstaja absolutna resnica na tem svetu lol

 

Pac meni ni jasno kako je lahko W3 igra generacije za nekatere ampak mi je jasno, da je pac dobra igra za tiste, ki so jim dolocene stvari vsec.. mene enostavno ne vlece.. ni mi ql gameplay in branje unih zgodbic me ne vlece dovolj, da bi jo prenasal

 

Tle mi je main stori malo boljsa ker ni razvlecen.. sam open world mi pac ni zanimiv. Sej je nek blade runner vibe, sam kaj ces.. ulice pa bloki, ukicani! meni pac ni.. pa tut, ni ne.. v RDR2 in GTA in se marsikje svet bolj dogaja, bolj raznolik, bolj smiselne postranske dejavnosti, raznolike, tocno definirane.. tle.. dobro ce ti je ql hodit po ulicah in gledat neboticnike ala Spiderman, pa kupovat po avtomatih in lootat smeti po trgovinah okej..

 

Sam hej, ne bom se tle neki kregal, ce ti igrica dogaja mega.

 

Je pa vsekako res IMO, da kot w3 ni za vse, tudi CP ni. Ker se vedno je prevec povdarka na branju in premalo na samem gameplayju, kar je zame bistvo iger. so tudi RPGji, ki imajo cep hud gameplay.. tej CDPR pac delajo bolj take igre, kaj cmo.. sam zame igra more bit igra, drugace grem gledat filem al brat knjigo. 

 

Plus nedodelanost, bugi in da deluje in izgleda dobro samo na high end mašinah je zame ociten deal breaker

 

 

 

 

 

 

Povezava do prispevka
Galaksija reče pred 2 urama:

Utrujat lahko nehate ti in tvoji pajdaši, z random obtoževanjem da sem x oseba.

 

KE RIT to dela kar vsakemu s katerim se prička.

Men je kr malo fuknjeno kako me nek """random user, ki ni static""", stalka na okoli in TO OPAZI.

 

:rofl::avadodo:

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Evo tole je @Ćamir (izbrisani) dobro napisal. Kot bi bil v Demolition man filmu. Ali pa kak Robocop slash Gamer No.1. Vzdušje je TOP! 

 

 

P.S. Bugov še nisem našel, sem pa milijon zanimivih stvari.... Špil vleče bolj kot Pamela na Baywatch plaži v 90! 

 

P.S.S. PC je master race in boli me za konzole in njihovo jamranje, igrajte Fifo in igrice za konzole :devil:

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 1 minuto:

Men je kr malo fuknjeno kako me nek """random user, ki ni static""", stalka na okoli in TO OPAZI.

 

:rofl::avadodo:

Ne bi jaz govoril o stalkanju uporabnikov, ce bi moje uporabnisko ime bilo KE RIT

 

Edini problem teh galaksijev in fullmetaltaktikov je da prevec vsiljujejo njihovo mnenje in jih moti to, da je nekateeim igra vsec.. in pol se prevec neki silijo upravicevat dolocend stvari in nizpadejo prisiljeni in posledicno nekredibilni, neobjektivni

Povezava do prispevka
Galaksija reče pred 5 minutami:

 

..?

V random temi sem ob branju opazil da si še nekoga poleg mene obtožil da je static. Tebi res dogaja ej..

 

Klasika tega foruma, ne morejo preboleti, da nekdo zapusti njihov community, tako da nam novim članom pripisujejo neke persone starih legend ali mrtvecov.

Povezava do prispevka

socustvujem z neumnimi revezi, ki majo poleg tega se maksi PCje ali predpotopne konjzole in ne morejo kot inteligentni kul ljudje uzivati igrice na ultrazmogljivem superracunalniku

 

support uporabniku @Sovica ki je recognizal, da folk s streamerji na celu prou tekmuje kdo bo bolj pruzadet bug nasel in ga objavil ob napisu "THIS GAME IS UNPLAYABLE"

 

pac ta zgornji video je tut dober pokazatelj tega "poglejte kako se policaji kar spawnajo na pomolu, MY IMMERSION IS BROKEN, DELETE THE GAME", a to da gre tip zaplinit 6 civilistov na pomolu je pa cist v duhu igrice, immersion in tact :rofl::rofl:

 

nekdo drug je tut napisal ze da ce je folk pricakoval GTA pizduljacino je pac neumen

 

glede oneliner civilov se pa delno strinjam, tu bi vseeno lahko mal vec nardil za ta dnar, ceprav v mestu kot night city bi te vsak neznanec na ulci mogu sam odjebat, ce bi ga nagovoril, ni to avtobus za gozd martuljk, kjer ti random bakica razlaga v kateri razred hodijo vnucki

 

v glavnem zaenkrat odlicna igrica, hvala bogu so se cdpr bolj fokusiral na pomembnejse stvari, ne pa na to kako se spawnajo policaji, ko meces granate v civile

uredilo bitje []D [] []V[] []D
  • Račka +1 3
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Galaksija reče pred 1 uro:

 

..?

V random temi sem ob branju opazil da si še nekoga poleg mene obtožil da je static. Tebi res dogaja ej..

Evo dej, dojadil si mi s tem pretvarjanjem in bom sedaj vsem razkril, kako vem, da si Static.

 

Moj prvi post kjer sem posumil:

KE RIT reče Dne, 12. 11. 2020 at 14:16:
Galaksija reče Dne, 12. 11. 2020 at 13:34:

Kdo je trdil da so VSI moški močnejši od VSEH žensk? Kakšen patetičen strawman.

 

Vprašal sem te specifično iz statističnega vidika, pa si najprej ignoriral vprašanje, potem pa začel neki patetično deflectat in mockat.

Se mi je zdelo, da si Static, sam nisem bil 100%. Zdaj sem XD

 

Tvoj originalni reply preden si ga edital:

KE RIT reče Dne, 12. 11. 2020 at 14:24:
Galaksija reče Dne, 12. 11. 2020 at 14:22:

Kdo je static?

En k so ga pregnali Mn3 SJW bullies. :D

 

Tvoj reply po editu:

Galaksija reče Dne, 12. 11. 2020 at 14:22:

Kaj sem? Statičen? Wut?

 

Najprej si vedel, da obstaja uporanik Static, pol pa si si premislu in razumel, da ti govorim dobesedno.

Edino še kak bratranec iz tunizije se je manjkal.

 

Vsak quote se da poklikat in preverit v drugi temi. Nisem edital nobenga replyja al karkoli.

 

Lep LP,

ke_slinch

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...