Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring


AMF

Priporočeni prispevki

Gatsu reče Dne, 10. 3. 2022 at 14:34:

@Skunko Če si nov v teh igrah in nisi spucal cel Limgrave ter Weeping peninsulo potem brez veze da si ubiješ voljo do igranja in pejt spucat openworld najprej ker boš imel krepko več flask ki bodo tud močnejše pa še kokretno višji lvl boš. 

Kako veš, da si spucal?

Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 3 minutami:

Sam fak a res ob vsem skupaj niso mogl stisnt se par trohic truda in si par pridevnikov zmislil za izrazanje kvalitete materjalov. Sej mam sam osebno zelo rad oglate oklepaje, sam te Smithing Stone [2] mi res cesko delujejo.

Jap, jaz sem mislo, da sta dva kosa

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 8 minutami:


Absolutno in popolnoma nic, in sem tako ful bolj uzival ter tako tudi priporocam. Edino sem si pogledal na koncu, da lahko naredim backup za konce, ker se mi ne ljubi it trikrat. Aja koncev sem nasel 5, le tri rabis za trofeje, fyi.

Kok ur?

Povezava do prispevka

Nevem,.. ravno prišel v glavno mesto,.. Unega bossa pred vrati sem zastrupljal 20 minut,.. ker mislim da je fizično nemogoče ga razbit razen mogoče če maš Vitality 40+,.. Špil je res tako velik,.. da ne vem kaj naj si mislim. Ni to tisto kar jaz iščem iz t teh špilov,.. Je pa fascinantno koliko kvalitetne vsebine je,.. Če imam 1000 ur v BB in 1000 v DKSju,.. ker sem užival v preigravanju na različne načine,.. Imaš tukaj 500 ur samo vsebine.

 

Okoli 90 ur (piše veliko več,.. ker laufa skos ,..)  In ja grindu z skalo in z lokom tam,.. kar precej,.. Level 117,.. pa še vedno od časa do časa dobim po pi*. Sploh si ne predstavljam kake bolane trofeje morajo bit če si po 100 tih urah na 14 %

 

 

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 1 uro:


Absolutno in popolnoma nic, in sem tako ful bolj uzival ter tako tudi priporocam. Edino sem si pogledal na koncu, da lahko naredim backup za konce, ker se mi ne ljubi it trikrat. Aja koncev sem nasel 5, le tri rabis za trofeje, fyi.

 

Evo to mam tudi jaz backup save za konce, ker ne bom 3-5x igral v ta namen. Raje z užitka različne builde brez pritiska. Če bo kaj falilo pa bom že pobral vmes enrkat. Po mojem sem na točki, da bom jutri vedel več... Vse kaže na konec. 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 38 minutami:

 

Evo to mam tudi jaz backup save za konce, ker ne bom 3-5x igral v ta namen. Raje z užitka različne builde brez pritiska. Če bo kaj falilo pa bom že pobral vmes enrkat. Po mojem sem na točki, da bom jutri vedel več... Vse kaže na konec. 

Kdaj je sploh pametno naredit back up? Zavedam se da sem še dalec ker sem komaj povohal Lyndell :D

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 29 minutami:


Sem ze par dni nazaj kar na veliko opisal svoje vtise, mislim da v spoiler temi.

 

Drugace je to dalec najboljsa From igra kar se mene tice.

 

Sej igrat v drugo boš bolj užival, ko ne boš rabil o platini razmišljat. Čestitke drgač

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...