Skoči na vsebino

[PS5] Horizon II: Forbidden West


Priporočeni prispevki

Cherniernier reče pred 19 minutami:

Meni pa je nova Lara všeč (sploh v Shadowu) - in to ni neko weak ass sprenevedanje, pač dejansko mi je seksi. Konkretno bolj kot v Legends trilogiji, kjer bi naj bila še hot po mnenju interneta 

 

Yup, pa tudi bolj anatomično correct, namest da je neka mlekarca s štirimi rebri, ki je bila ustvarjena za moške fantazije. Ne bom razumel te logike da more ženski glavni lik v špilu nujno biti 10/10 drugače je špil zanič

 

Sej vsi imamo radi estetiko, tud v špilih, samo vsakič tarnat da ženska ni po tvojih standardih je pa kr cringe. Več fukat, manj igrce nabijat

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 11 minutami:

Yup, pa tudi bolj anatomično correct, namest da je neka mlekarca s štirimi rebri, ki je bila ustvarjena za moške fantazije. Ne bom razumel te logike da more ženski glavni lik v špilu nujno biti 10/10 drugače je špil zanič

 

Sej vsi imamo radi estetiko, tud v špilih, samo vsakič tarnat da ženska ni po tvojih standardih je pa kr cringe. Več fukat, manj igrce nabijat

Še bolj nerazumljivo je meni ko se špil dogaja sredi neke apokalipse in nekateri pričakujejo neki top model 10/10 za glavno žensko igralko.

 

Meni so meme-si legendarni. Samo sekirat pa pričkat se za malo bolj chubby lička mi je pa ekstrem. Plus tega ko pomisliš, da je špil še itak work in progress.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Nova lara je čisto ok, na splošno pa veljja "don't fix it if it ain't broken".  Sicer pa zakaj so težava samo ženski liki, morda bi moral v naslednjem delu Geralt dobiti pivski trebušček, ker nemogoči standardi.

Sicer pa očitno ima največji problem ravno sony, ki ne cenzurira vsak najmanši košček golota , ni pa to očitno težava v tlou2.

Sicer pa očitno vsi teh težav še nimajo.  

Поговорим о любовных интересах Cyberpunk 2077

 

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Jz upam da bojo 10 let vse babe v igrah imele faco zenske z 9% body fata, in ne 7%, da bojo lahko forumu shranjevali petabajte ljudi ki ne razumejo ironije da se po 20 letih hiper-sekualiziranih zenskih likov v igrah pizdiko ker so NEKATERI zenski liki 7% manj hiper-seksualizirani. 

  • Račka +1 2
  • Trol 1
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 4 urami:

To napačnega sprašuješ, jaz se ne ukvarjam s 3Djem. Na pamet bi reku, da ni tako hitro, zaradi obrazne animacije/mimike. Če spremeniš model, moraš pol prilagoditi še vso animacijo, da ne pride do kakega clipanja mesha.

zaradi tega je pa tudi spremenjen obraz, ker se bolje prilega Ashely

Povezava do prispevka
seattle reče pred 6 urami:

ce je glavna junakinja strong independant woman', zakaj ne more bit strong, independat pa se lepa? :)

zato ker je nerealno pričakovat da bo ženska v scifi zgodbi kjer lomi vse levo desno z nadnaravnimi močmi kot nek super human from another mountain bila lepa

totalno nerealno, ni immersiona

 

drgač, zato, ker bi ta tema umrla na strani 3 ko je folk rekel da ma špil lepe barve - mene je špil v enki predvsem vlekel zaradi main štorije

to je "i want blue checker marks on my side" poteza za zastojn polemiko oz reklamo

 

 

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Jest samo ne razumem teh vojn skrajnosti. Zakaj ne more bit normalna bejba? Kokr da je Aloy v prvem delu skakala na pol naga v s silikonastimi sisami, da si si ga po petih minutah igranja prvo na roke vrgu potem pa šel krokodile lovit.

Čisto ok je bila. Ful sem za, da ji naredijo pač neko pomankljivost, tko odrežejo ji nogo in potem prvih 20min skačeš samo po eni nogi in potem dobiš robotsko nogo, ki je sicer dost slaba in ful šepaš, ampak skozi igro je upgrejdaš skoz manj šepaš in na koncu, k maš ful upgrejdt, lahko skačeš 20m daleč in instant knockoutaš dinozavre z roundhouse kickom.

 

Tole, kar so pa teli delal, je pa kr neki. Jebemu mater, če na samotnem otoku srečam Joela (tlou) in Draka (uncharted), pa tole grdo babo,  bi šel raje s prvim dvema trojčka, itak sem na samotnem otoku, noben neb zvedu.

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Dejstvo je, da obraz na desni prodaja konzolo PS5. Lahko se dela artfagovske prevale in kriči, da je mala na desni bimbodoll in princeska, ki raje pobija incele in simpe kot pa robote, še vedno gre za špil, ki je v temelju fikcija do nezavesti. Če Sony kupi licenco za Doom, bo glavni junak verjetno Steve Urkel. Danteju se zmeša.

 

Bejba na levi je drugače idealna za kakšno specialno vojakinjo v Rainbow Six. Pogojno tudi MGS, da Hideotove stvaritve zgledajo vsaj malo manj drogeraško.

 

horizon-forbidden-west-ps5-playstation-5-2.900x.jpg

uredilo bitje sadhu sequencer
Povezava do prispevka
atomic reče pred 6 urami:

Jebemu mater, če na samotnem otoku srečam Joela (tlou) in Draka (uncharted), pa tole grdo babo,  bi šel raje s prvim dvema trojčka, itak sem na samotnem otoku, noben neb zvedu.

Ti že nisi 100%

sam tbh, če tukaj (internetih) ne bi limali šunkica ličk od Aloy niti neb registriral, da je debela pujsa bajsa

uredilo bitje AMF
Povezava do prispevka
sadhu sequencer reče pred 9 urami:

Dejstvo je, da obraz na desni prodaja konzolo PS5. Lahko se dela artfagovske prevale in kriči, da je mala na desni bimbodoll in princeska, ki raje pobija incele in simpe kot pa robote, še vedno gre za špil, ki je v temelju fikcija do nezavesti. Če Sony kupi licenco za Doom, bo glavni junak verjetno Steve Urkel. Danteju se zmeša.

 

Bejba na levi je drugače idealna za kakšno specialno vojakinjo v Rainbow Six. Pogojno tudi MGS, da Hideotove stvaritve zgledajo vsaj malo manj drogeraško.

 

horizon-forbidden-west-ps5-playstation-5-2.900x.jpg

Ta desna je men konkretno bolj lol. A to si bi namazala lip gloss, nanesla puder pa malo popravila obrvi s svinčnikom, preden gre klat sosednji klan? :D

Povezava do prispevka
Cherniernier reče pred 1 minuto:

Ta desna je men konkretno bolj lol. A to si bi namazala lip gloss, nanesla puder pa malo popravila obrvi s svinčnikom, preden gre klat sosednji klan? :D

Zobozdravstvo imajo očitno v vsakem primeru na višjem nivoju kot pri nas.

Povezava do prispevka
Cherniernier reče pred 16 minutami:

Ta desna je men konkretno bolj lol. A to si bi namazala lip gloss, nanesla puder pa malo popravila obrvi s svinčnikom, preden gre klat sosednji klan? :D

Tadesna je definitivno že skor uncanny valley. Hire fans lol, kill me please.

Povezava do prispevka

Nima veze kaj je realno in ali je nališpana al ne. Lepe babe so ble od nekdaj del mainstreama. Pa to v vseh možnih vlogah. Lara Croft ne bi bila nikoli poznana širšim množicam, če ne bi bila taka "pičkurina". In to še vedno furajo na vzhodu, da dobijo horny mladce :D . Zahod pa gre (Evropa še na srečo ne tak)...

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

pa dobro, tole Laro bi jaz v tisočinki sekunde poročil, predstavil materi in za njo pustil kariero obetavnega marketingaša / se šel boriti za pravice indijancev

 

dočim tisto zabuhlo šugo od Aloy V2 bi pa skrival v kleti pred frendi in pa pred seksom bi me po naklučju vedno bolela glava

 

 

trKa7vO.jpg

 

E2mhZaOXMAQXLBq?format=jpg&name=medium

 

isti tier :D 

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...