Skoči na vsebino

Trenutno igram [04/2022]


Priporočeni prispevki

Kočevc reče pred 4 minutami:

Ja in to ze 2ic istega 😂 prvic za ratchet igrico

Pa saj ne moreš ničesar zafukati, tudi če narobe daš not. Ejecta ti disc, ga obrneš in pravilno vstaviš. Al to maš kako fobijo in si ne moreš pomagati, da ne bi pravilno dal not v prvo? :D

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Tole z obrnjenim cdjem me spomni na epizodo prodaje kolegovega xbone na bolhi. Xbone sem takrat prodal nekemu fotru, ki me je dva dni kasneje klical, da sem mu prodal pokvarjeno zadevo, ki ne vrti cdjev. Nakar sva skoraj po pol ure ugotovila, da je model narobe dal cd noter. Sledil je hiter nasvidenje.:D

uredilo bitje fric
Povezava do prispevka

Vse lepo in prav, sam ne mi pribijat, da boš prej POGNAL (ne v celoti pogledal) nek YT video, kakor dvakrat vstavil BR v režo.

Tvoje screenshote s telefonom še nekako požrem, k je res hitreje, sam tole kar zdaj govoriš je pa skregano z vsako logiko no.

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 2 urama:

Saj se mal hecam brate. A kak Hollow Knight in ostale, ki so univerzalno hvaljene tudi od pixel haterjev ala Galko, ti tudi niso dogajale? 

 

Hollow knight ni pixel game :) Ima prov luštno grafiko in art, pa čeprav preprosto, tbh...

Povezava do prispevka

Ker evforija z GT7, HGW in tudi Elden Ringom pojenjala mal igram zvečer The Ascent, Ori and the Blind Forest, in jebote sram me je, odigral par iger Fortnite :blink:, ker majo zdaj No-build mode, ki mi je šel grajenje blazno vedno na živce, in ker mel neko stresno obdobje, sem skonstruriral par hiš  (build mode) v Sims 4. Lol. :mafija: :blush: in preletel nekaj krajev na svetu v MS Flight Simulator.  Čudna so pota gospodova, haha. 

uredilo bitje Boba-Fett
Povezava do prispevka
Boba-Fett reče pred 2 urama:

Ker evforija z GT7, HGW in tudi Elden Ringom pojenjala mal igram zvečer The Ascent, Ori and the Blind Forest, in jebote sram me je, odigral par iger Fortnite :blink:, ker majo zdaj No-build mode, ki mi je šel grajenje blazno vedno na živce, in ker mel neko stresno obdobje, sem skonstruriral par hiš  (build mode) v Sims 4. Lol. :mafija: :blush: in preletel nekaj krajev na svetu v MS Flight Simulator.  Čudna so pota gospodova, haha. 

 

He, he, to pa je ... raznolik izbor. Kako mora kak algoritem, ki sledi uporabnikovim navadam, da predlaga something similiar to play next, švicati, da nekaj izračuna. :D  Ziher nastane kak error na serverju.

 

Also, Sims 4, to pa že dolgo nisem zasledil. Moram kdaj zagnati, samo ne upam na Origin kliknit, ker se bo gotovo v nedogled updejtal, ker ga že tako nisem uporabljal. 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 17 minutami:

Laser ti naredi rise po poslikavi od ploščka in ker ni odboja ga lahko zmede in razfuka. Na nekem Twiterju sem videl.


To ravno obratno govoriš, kot en moj znanec (samozvani audiofil), ki je pred leti izjavil: "Doma posnetih CD-jev ne smem poslušati, ker mi bodo sfukali laser na dragem predvajalniku.;) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Galko reče pred 5 urami:

 

Hollow knight ni pixel game :) Ima prov luštno grafiko in art, pa čeprav preprosto, tbh...

 

kakšno mnenje maš pa o dead cells, ki je grafično izjemno impresiven (verjetno velik bol kot hollow knight), sam gnusno pixlast :D

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...