Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Ne vem, men je mel skyrim ok svet, kul lore in ok storije in zadeve ki si lahko pov3zal samo ce si si vzel cas

 

Se naivecji minus mu bi dal za kombat ampak to se mi zdi kar nemogoce da bi lahko kaj izboljsal pac rpg, cej pretezko se vedno lah nabildas oz boostas da sam prefukas vse.

 

Mogoce je ESO rahlo boljsi glede tega in te kaki bad mofoti lahko vedno kaznujejo 

 

Fallout mam pa srce pri 1&2. 3d mu nikol ni zapalil. Tut vegas ne.  Se bom prisilil se 1x probat 4ko ko pride free upgrade.

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Men je bil Skyrim tudi ful v redu game. Sam to so bili časi preden sem spoznal Fromsoft, ki mi je popravil percepcijo dobrega fajtanja v RPGjih. Ni šans, da se spet dotaknem unga lesenega bojevanja v Skyrimu. :D

Še vedno pa sem mnenja, da je art v igri ful sub par.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 2 urama:

Kva ma sploh veze kdo je lastnik če je to fakt vseh njihovih iger doslej? Starfield bo še večji - ergo še večja šansa za hroščatost. 

Jah za DrMiha je to zelo pomembno. Tip neprestano serje čez vse povezano z MS-jem. Itak pa debata ni bila o hroščatosti, tako da ne vem kaj se razburjaš😄

Povezava do prispevka
Demogorgon reče pred 8 urami:

Jah za DrMiha je to zelo pomembno. Tip neprestano serje čez vse povezano z MS-jem. Itak pa debata ni bila o hroščatosti, tako da ne vem kaj se razburjaš😄

Vsak drug post omenja hrošče ampak ok. Rečmo da Bethesda dela najbolj spolirane igre in the biz zdej ko je lastnik Microsoft. 

Povezava do prispevka
Sudat reče pred 10 urami:

Na ta zgodovinski dan sta izšli igrački Mount & Blade Bannerlord in Viky 3, pa da vidimo zdaj.

 

lol, tolk cajta je bil Butterlord v "early access", da sploh ne vem, kolk folka bo zdaj sprobalo takozvani "full release"

vsaj js vem, da sem že tolk cajta zmetal not na začetku, da ne vem a bi se še lotil še 1x zavzet "svet" s horse archerji :D

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 5 urami:

 

lol, tolk cajta je bil Butterlord v "early access", da sploh ne vem, kolk folka bo zdaj sprobalo takozvani "full release"

vsaj js vem, da sem že tolk cajta zmetal not na začetku, da ne vem a bi se še lotil še 1x zavzet "svet" s horse archerji :D

Modi, stari moj modi, to bo zdej šele začelo pokat.

En model je naredu CK3 mod, kjer bitke odigraš v M&BB - bolano.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 4 minutami:

Aja, to ni ta PS5 upgrejd (ki bi naj bil še letos)... to je totalen remake v Unreal 5 pogonu. Koliko let bojo rabili? :)

 

"while we’re excited to share the news with you, we want to ask you for patience as it will be a while until we start talking about this project in detail"

Ja pa od 1ke ne od 3...

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...