Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Tole bo perfect PS+ extra špil tbh. Takih mid tier špilov sploh ne bom več nabavljal in to je ta posledica sub servisov. Kaj šele Gamepass ki povzroča katastrofalno prodajo vsega razen top shit iger na XS konzolah česar posledica je zelo poceni deali timed ekskluziv za Sony - govori se da so se z Konamijem zmenili za Castlevanio, MGS in Silent hill ekskluzive.

Povezava do prispevka

Ne vem kaj je s tem špilom nek konstanten 60 je zelo težko držat ne glede na  nastavitve oziroma ob izidu, ni bilo vse najlepše,.. pač vi visokih rezah je kar kašljalo vse,.. Izgleda dobro,.. samo spet ne tako neverjetno da ima take probleme ,..

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 3 urami:

Ko jebe vse studije s takimi praksami. Naj raje zamaknejo datum izida. Nehal bom prednaročat enostavno, ker sem se že par krat opekel z bugfestom. Sicer pa tako ali tako ni ene same igre na vidiku, ki bi si je full želel.

Naj se jebejo mali studiji k komaj preživijo eno izdajo špila in morajo zaradi založnikov prej ven fuknit špil kljub temu da oni sami vejo, da špil še ni ready?

 

Ful ne fer do pubecev

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 6 urami:

Ko jebe vse studije s takimi praksami. Naj raje zamaknejo datum izida. Nehal bom prednaročat enostavno, ker sem se že par krat opekel z bugfestom. Sicer pa tako ali tako ni ene same igre na vidiku, ki bi si je full želel.

Prav da nehas prednarocat. Ni prav da se jezis na majhne studije da featureje ki jih redko kdo uporabi rezervirajo za patch. Te stvari so zelo drage za implementirat in delayed launch je lahko razlika med studijem ki prezivi in studijem ki bankrotira. 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 4 urami:

Tole bi lahko bil sleeper hit leta, izgleda res mega fun. Verjamem da bo igrica lahka ko peresce, ampak FUL upam da bo notri tudi kak proper iziv / tekma... In pa da ga ne bodo preveč srali z in-your-face transakcijami in plačljivim dodatnim contentom.

 


A bodo not tut legice od kitajca? Če ne Mefi ne bo igral

Povezava do prispevka

Amnesia: The Bunker sem pogledal dva previewa in deluje bolj akcijsko od prejšnjih delov (bolj akcijsko as in "dobiš en naboj na dve uri igranja :D"), nekatere mehanike mi delujejo zelo carske. Tudi to deluje zelo sleeper hit material, mislim, da so tokrat dosti bolj premišljeno naredili igro in po previewih deluje kvalitetna! 

 

LEGO 2k pa tudi mene mika, deluje fun as fuck 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...