Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

čaki mal a nisi še prejšnji teden ratal magneten po cepljenju in je blo to slabo

zdej so pa magneti zaščita?

 

AMF reče pred 15 urami:

Sem probal tisti vaš parmezan iz eurospina in sem bil res razočaran.

Ne doda k futri ama nič.

a to misliš v primerjavi z drugimi trdimi siri

ker je pa teb pol dober?

 

atomic reče pred 12 urami:

Je pa ena pomembna razlika med instant sranjem in proper pirejem. Proper pire, ko je enkrat mrzu je res zanič, tudi če ga greješ. Instant pogreješ in je isti.

daš postanemu zraven en jajc pa par žlic moke pa spremeniš v polpete/krokete

 

drugač ne vidim čist nobene potrebe po instant pireju iz vrečke medtem ko obstajata vsaj 2 dejanski prilogi k sta narejeni isto hitro, polenta pa kuskus

Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 6 urami:

a to misliš v primerjavi z drugimi trdimi siri

ker je pa teb pol dober?

 

Iz vrečke :rofl:

Ne... ne vem no. Tale ima full prešvoh okus pa sem ga probal naribat v prah pa na trakce. Sej, ko ga tko probam je zelo dober, ampak na makaronih pa k da ga ni

Povezava do prispevka
AMF reče pred 28 minutami:

Iz vrečke :rofl:

Ne... ne vem no. Tale ima full prešvoh okus pa sem ga probal naribat v prah pa na trakce. Sej, ko ga tko probam je zelo dober, ampak na makaronih pa k da ga ni

zanimivo

mislim sej lahko je tud drug na tej točki k ga nisem kupila že kr en cajt, sam men se je skos zdel da ima ekstra velik okusa kakor grejo siri za ribanje

Povezava do prispevka

Nekaj sem lačen in zato spet eno "gostilniško" vprašanje:

 

Katera je bila najboljša jed, ki ste jo kadarkoli v življenju jedli? Dokaj specifično vprašanje, vem. Ampak sem vseeno radoveden. 
 

Osebno se zelo težko odločim (itak), ampak bom vseeno rekel: lignji na neke vrste tržaški način v eni restavraciji na Pagu. Ko sem dobil krožnik, sem najprej mislil, da gre za šalo. Nekaj čisto belih, velikih kolobarjev je bilo naloženih, nobene priloge, nobenih vidnih začimb... Ampak ko sem to pojedel je bila v mojem srcu takšna milina, da tega ne morem pozabiti. Več kot okusno, lignji so se kar topili, čisto nobene priloge dejansko ni bilo potrebne. Poleg tega pa je bila porcija, proti prvim pričakovanjem,  zelo nasitna. Žal nimam slike, ker takrat še nisem imel telefona s fotoaparatom. ;)

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 6 minutami:

Essaouira, Maroko. Sveže ulovljeni atlantski lignji pripravljeni direkt v ribarnici na ulici. :avadodo:


To mislim, da je moralo biti res "top over the top".
Sem se pa medtem še malo pozanimal in en kolega mi je rekel, da na prvo mesto postavi morskega prašička, ki ga je jedel v neki "zabačeni" lokalni restavraciji v Peruju. 

Povezava do prispevka

Dons sm si naredu fried rice od leftoever riža, ki je ostal od nedeljskega kosila. Za popozdit dobro! Pa to je edina vegatarijanski main dish, k ga lahko naredim za celo family, brez da moram delat neke kompromise.

Piko na i je bila moje ostrigina omakica in zelenjava z domačega vrta. Res dobro!

 

Enkrat pr najboljših SLO vinarjev, k mi je sicer ultra douch, sm jedu rebrca, k so bila res tako dobra, al pa samo zato, ker je bil tako mjhn košček.

 

Sveža, še rahlo topla žemlja in kaka res natanko narezana mortadela je blizu popolnosti.

 

Jedel sem pa v vseh slo michelinkah, v nekaterih večkrat in mi to ni niti T od top hrane, če pa govorimo o celotnem doživetju je pa nekaj drugega.

Povezava do prispevka
atomic reče pred 10 minutami:

Dons sm si naredu fried rice od leftoever riža, ki je ostal od nedeljskega kosila. Za popozdit dobro! Pa to je edina vegatarijanski main dish, k ga lahko naredim za celo family, brez da moram delat neke kompromise.

Piko na i je bila moje ostrigina omakica in zelenjava z domačega vrta. Res dobro!


To se mi zeeeeelo dopade. Ostrigina omaka pa sploh. Res, vedno doda tisto piko na i. /grem gledat če imam kaj leftoever riža še v hladilniku. Pa pade večerjica. 

Povezava do prispevka
atomic reče pred 30 minutami:

Sveža, še rahlo topla žemlja in kaka res natanko narezana mortadela je blizu popolnosti.

 

Jaz imam še eno bolj kmetavzarsko, ki me vsakič tepe po rit

 

 

Doma pečen, še topel bel kruh

+

Navaden 3,2 jogurt (al pa 6,4 alpski če je glih plača prišla)

 

m m mmmm, kva mi dela ej

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...