Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Mal neumestno - a ni ta naš Viper en res die-hard fen digitalnih fliperjev?

 

Tko mam v spominu s prejšnjega mn3njala da ma nekdo tu res na stotine ur igranja v elektronskih marjancah, kar je res specifika glede na to, da se o tem žanru špilov sploh ne govori širše.

 

Nč slabega, seveda.

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 20 minutami:

 

Bil je en fant, Static po imenu. Ful se je veselil igrice last of us 2. Igral je igrico last of us 2 in mu je bila ful všeč. Pol se je v igrici nekaj zgodilo in jo je zasovražil. Tako zelo, da ni mogel nehat pisat o tem, kako jo sovraži. Ko je kdorkoli napisal, da mu je igrica last of us 2 všeč, mu je Static takoj zatežil, kako mu je lahko všeč, če se pa zgodi to in to. Drugi so ga prosili, naj neha utrujat vsem, ki jim je igrica všeč. Ni nehal utrujat. Pol so mu izbrani eminentneži in neeminentneži začeli na vsako utrujanje talat minuske. Statice je še dalje vsem težil, kako jim je lahko igrica last of us 2 všeč, zraven pa še pojamral, da mu eni talajo minuske. Dosti minuskov mu je potalal Ezoterik. Nekega dne je Static zapisal:

  

 

....

 

Konec junija se nam je pridružil nov uporabnik, preročno imenovan True Neutral. Bojda američan, ki ne živi v ameriki in ima balkanske starše. Piše samo v angleščini, svoje slovenščine se sramuje. Pogovarja se tudi o igricah, a v last of us temo le redko pokuka, ga ne zanima preveč. Danes je vprašal, če je nov doom dobra igrica, s tem pa presegel magično mejo 101 prispevkov, tako da lahko tudi sam podeli reakcije na prispevke.

 

Dve minuti kasneje:

 

image.png

 

 

Hahahah, ne se ti jebat. 

Naredil account, pisal v angleščini zato da zakrije sledi, naredil liku backstory, par modelčkov mu je celo v EN kdaj kej napisalo, naštepal faking 100 postov samo zato da lahko potala minuse. A ni pol vseeno, če bi iz Statica minusal, zdej si izpadel dost večji psihopat :D 

Povezava do prispevka

Se prov spomnim ko je stipe2 že takoj napisal Ya ya ziher si ti američan ya lol uporabniku "True Natural" in sem bil jaz prov uno, pizda ta stipe2 šupak, spet vidi neke teorije zarote in mešanje dreka... Pol pa vidiš da bosanski bullshit detector made by ronhill enkrat na sto primerov dejansko prov zavoha :D

Povezava do prispevka
Sovica reče pred 2 urama:

mislm, static je tko, 100i+ model na forumu mn3njalnik k si je naredu alt za minusiranje, plusiranje tko da ni neki unikatno.

maš tle dost motenih osebkov od georgius idiota naprej.

 

je mel pa prav ko je rekel "da nouš čez mesec dni jokal"

ker točno to zdej počnete :D

 

Ma ja, nism niti hotu jokat, ker mi za minuske res dol visi, sam cela situacija mi je bla funny. Sej se včasih spričkaš (tud smo se med sabo, jebeš pač mal drugačni nazori itd, pa še vsaj jst mam dosadno osebnost), sam smešno mi je kok je blo elaborate, ta cel AE (sicer zdej k bereš njegove angleške poste vidš, da je slog podobn), pa skrivnostnost. Sej mislim, da ma še en AE, tko da verjetno je plan par AEjev, pa našopat minuske, da bo zadoščenje ko smo (sem) ga tako užalil. Sej bi recapal temo, sam mislim, da je uporabnik Slinch naredil vrhunski povzetek.

 

Pač tko čist realno mi je to eden bol smešnih mn3njalnik dogodkov :D Iskreno dam props modelčku, pač da je furu uno osebnost do 100 postov pol pa BAM, pač sej ne vem kaj naj rečem, tko res uno hudo je k se zalotš, da si sred enga hudga dogodka. Ta forum še po vseh teh letih še zmer delivera na polno.

 

Pač mal sm vs čas čakal kaj bo, sej sm mislu, da bo kej podobnega, sam pač to je vseen overdeliveral :D

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

Se prov spomnim ko je stipe2 že takoj napisal Ya ya ziher si ti američan ya lol uporabniku "True Natural" in sem bil jaz prov uno, pizda ta stipe2 šupak, spet vidi neke teorije zarote in mešanje dreka... Pol pa vidiš da bosanski bullshit detector made by ronhill enkrat na sto primerov dejansko prov zavoha :D

Lol... enako sem sam pomislil, kaj zdaj stipe ipd. težijo enemu tujcu, ko je prišel na forum.

 

Btw kaj, če rabiš 100 postov, da lahko dalaš račke, drkce pekce ipd?

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...