Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

@Jin, @Slinch in ostali film-feni, zdaj za Halloween, ko mi vsi na youtubu pritiskajo s creepy vsebinami, bi sedlo pogledat kak proper do semi-proper do trash-tier horror. A je bilo kaj novega in hudega? Skoraj nič nisem gledal novejših reči, razen Get Out / Us kombota in Lighthousea ter Midsommar. A je še sploh kaj na tem nivoju kvalitete v zadnjih dveh treh letih :D

Povezava do prispevka

Thanks

 

Also ajme konjzolaši, smo fasali še omejitev na občine

 

Do kdaj bi napovedali, da bo tole trajalo?

 

Meni se zdi, da zna vsekat kak sweet "do konca 2020" po faci glede ukrepov. Ali pa kakšna situacija, da je neka regija oranžna, se sproti ukrepe, nato pa spet rdeča in se komplet vse lockdowna za do konca leta

 

V Španiji bodo ukrepe, vključno s policijsko uro, podaljšali do maja 2021, kaj si fukjen 

Povezava do prispevka
atomic reče pred 6 minutami:

Da imam doma PS5, zaradi mene lahko zaprejo do konca aprila 2021. Samo nimam niti ps4 :( 

Sam mi ful ne sede sedet za mizo z gamepadom v roki. Zato sem bolj aktiven na forumu, to je edino, kar počnem na pcju.

Vzami PS Now, pa lahko igraš na PC-ju :sorcerer:

Povezava do prispevka

btw ce boste narocal tech  robo pri Linksu (ne vem ce mako PS5) 

pazte nasednje:

- podatek "na zalogi" ne pomen nujno na dejanski zalogi, ampak mors kliknt zalogo po poslovalnicah. btw majo sam eno poslovalnico. in imajo se webshop. in skladisce za webshop je poslovalnica in ce je zaloga na webshopu, ne pomen da je v skladiscu/poslovalnici na zalogi, ampak pri dobavitelju. ampak, da dobis od dobavitelja robo (vsaj v mojem primeru), mora le-ta pridt v poslovalnico najprvo. 

- ce hoces racun na podjetje, se moras registrirat kot nov uporabnik. registracija novega uporabnika na povezavi, ko so izdelki ze v kosarici, ni enaka registraciji na zacetku (na linku na vrhu spletne strani) 

 

Povezava do prispevka

Meni je pa to prodajanje konzole, da profitiram 50 evrov, res tisti ultimativni nivo cheparjenja:rofl: eno je da ne kupuješ špilov day one, ker si razumen uspešen in bogat moški, ki ne kupuje ničesar v življenju full price, samo da pa bom par mesecev brez igric, ker sem prodal konzolo zato ker bi jo kasneje prodal za 50 evrov manj mi je pa res en velik lol. 

 

 

Povezava do prispevka

Hardcore trening režim, vsak dan ali tek 10+km ali pa kak zajeban crossfit program v primeru dežja, kettlebell lifting. Tale app strava mi je lifesaver, me motivira, da podiram rekorde na različnih vmesnih časih proti lokalnim tekačem in mi je noro kul. Sam da bo čimdlje zabavno :D

Povezava do prispevka

ma men je bedno ker ni nobene jebene razlike, sam da morm zdej od doma delat. Obseg dela je identičen, sam bol živčen sm. Valda, če bi bil na čakanju, al pa kot eni pač lahk klovnaru z nekim omejenim delom od doma, ampak to da dejansko isto delam, sam da sm privezan na flat me počas ubija.

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka

Jebem mater teaserjem pri DHLu.

V petek mi pošljejo mail in sms, da dobim pošiljko v ponedeljek in si mislim "wow iz Barcelone do nas samo 2 dni (po cesti), pa še med vikendom bodo vozili, kjeri carji faking mad max road warrior".

Danes zjutraj preverim kako stvar napreduje, da vidim malo kako je potekal journey mimo Marseila in Milana do Brnika.

In samo kasiram

 

unknown.png.1212cf76dded2e6dc0c0964d9e6f8020.png

:avadodo:

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
shure reče pred 1 uro:

Katero opcijo ste nazadnje izbrali v času lockdowna oz. kaj boste v tem?

a.) Zavaljen couch potato, ki se ne premakne iz bajte

b.)  Fitnesiranje/laufanje/... vsak ali skoraj vsak dan

 

Sam sem drugo, ker je bil to edini način, da se mi ne zmeša.

a in b

 

Zjutraj grem odtect da dobim mal svezga zraka pa da pretegnem noge. Po sihtu (od doma) pa izlezavam, gledam tv in igram igrce.

 

Ubistvu zdej ko ni kej dost druzga za pocet dost vec igram igrce kt sm prej. 

Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 1 uro:

Kar nas potencialno spasi je, da vsekamo SLOVAK taktiko in stestiramo vse, kar leze in gre 

En znanec je bil včeri cel penast po fb, kako se on že ne bo testiral in kakšna represija je to :rofl:

 

Drugač mislim, da nas bojo decembra mal spustil ven, pol pa še en sešn enkrat med februarjem pa majem. Trenutno imam bežno upanje, da bojo letos pustil vsaj dnevne smučarske izlete ob upoštevanju ukrepov, čeprav se že zdej mal smejem ob ideji, da bi moral met razdaljo v vrsti.

Povezava do prispevka

Jp. Nisem fan toralitarnih režimov v normalnih časih, ampak ko so izredne razmere pa razne demokracije, svoboščine, človekove pravice... Gredo malo na pavzo in se umaknejo ukrepom, ki so nujni. Aka: 

- obvezno testiranje vse prebivalcev

- obvezna namestitev aplikacije na vse mobilce; v kolikor nimaš mobilca, se ti doda namenska naprava

- preverjanje uporabe aplikacije, brutalne denarne kazni če je ne

- začasno povečanje policijskih sil za 20.000 extra folka

 

Potem ko zadevo premagamo pa lepo gremo nazaj v normalo.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 5 minutami:

 

Jaz sem za neko obliko diktature, ker se je narod v zadnji 50 letih pokazal za prebutast, da bi lahko pri vsem soodločal.

to se prou vidi da samo ponavljaš "popular" opinion

no, seveda se motim in mi boš komot povedal zakaj

 

jaz ti povem zakaj ne

Navedek

v zadnji 50 letih pokazal za prebutast,

antibiotiki

osebni računalnik

email

ABS

norice

optika

električni avto

laser pew pew robot kirurgi

Tay AI

črtne kode

sončne celice

interwebs

mobiteli

GPS

MRI

playstation

forumi

space shuttle

MIR

hubblov teleskop

ni da ni

če ti vzamem zadnjih 50 let ne boš znal živet

imo brezveze naštevat ker moj point >

 

Navedek
Potem ko zadevo premagamo pa lepo gremo nazaj v normalo.

edin če komunisti zažgejo parlament

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...