Skoči na vsebino

[multi] Cyberpunk 2077


Priporočeni prispevki

AMF reče pred 1 uro:

Mislim... itak so vedeli.

Zajebali so, ker bi morali skenslat last-gen takoj, ko sta MS&SONY najavila PS5 in XBX


S tem bi si zajebali precej dohodka. Koliko ljudi ima zdajle PS5, XBX? Veliko več ljudi je kupilo igro ki imajo starejše sisteme kot pa tisti z novimi. Cena igre bo čez cca 3 mesece že začela padat. Naj upajo da bodo vsi ki mislijo igro nabavit to naredili v tem time-framu? V tem času se tudi hype faktor izgubi. Veliko lažje je obljubiti free upgrade na next gen in vržeš ven igro v stanju v katerem jo je tako luštno igrat, kot da bi s kladivom nabijal po svojih jajcih. Sam hej, tehnično gledano igra dela na ps4.

Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 1 uro:

Če bi to Ubisoft ali EA bil. Bi folk tak sral po njih

 

uradni subreddit je je dobesedno v enem dnevu postal greznica jokanja in pljuvanja, prej pa 2 leti avadodanja over 9000 24/7

 

dobesedno ne najdes enega uporabnega posta, zadnjic je folk masovno reportal tiste tutoriale za izboljsanje pc performance-a, da jih je zaradi stevila prijav avtomaticno pobrisalo in so potem modi dali nazaj

 

ce kdo rabi, tole trenutno najbolj normalen sub, kjer se folk dejansko pogovarja o igri: https://www.reddit.com/r/LowSodiumCyberpunk/

 

CDPR ni EA, ki fukne ven broken MEA in rece jebite se, ne bomo vec updejtal, cdpr bo zrihtal te buge, ker jim je to v interesu, ta igra jim mora se leta in leta prinasati kes, tako kot w3, od katerega so vec kot udobno ziveli

 

 

Povezava do prispevka
uros678 reče pred 53 minutami:

lep primer ignorance šefov in zatiskanja oči pred dejanskimi problemi, zdej pa spet kupi obljub, ko so živčni investitorji postavljali vprašanja. Verjetno so navdušeni, ko je delnica šla za 40% dol...

 

pa da vidimo, kaj se bo izcimilo do konca februarja

uredilo bitje DrMiha
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 49 minutami:

Nadležno je, ker stalno tupiš eno in isto. Folk, ki hvali igro pač samo igra in se ima dobro. Nihče razen tebe tu notri ne skuša ostalih neki prepričevat, da nimajo prav.

Razumi, da ni poanta v tem, da folk hoče kontrirat tvojemu mnenju. Folku si enostavno dosadan.

A vidiš še koga drugega, ki se pizdi čez buge (recimo tomazek) v tej temi, pa da bi mu ostali govorili naj neha?

Problem niso tvoji argumenti, problem je tvoj karakter.

 

Isto sem ti skušal razložit v TLOU2 temi, samo ti si trši ko granit, resno.

 

Dokler boš obtoževal da sem neka random oseba ne pametuj o karakterju in trmi

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 3 urami:

 

Hahaha :D Ja moram priznat, da vse to tudi sam opažam... zato tudi nekako probam igrat štorijo in nič tak postranskih zadev.

 

Te zadeve, ki si jih izpostavil so res full šibke in na nivoju zelo starih iger... bom podal svojo oceno, ko končam. Da eni full uživajo tudi razumem, ker jim setting dogaja, ni pa mogoče objektivno tega spregledad. Žal so to tudi napake, ki jih noben patch ne bo odpravil po mojem mnenju, saj je tak AI pregloboko vsidran v srce igre.

 

Včasih res pretiravaš s konstantnim hejtom in si dosaden tistim, ki jim full dogaja :D Si pa zdaj kar fajn strnil to kar te moti v ta posnetek.

Pricakovati AI npcjev in policistov na levelu GTA nima smisla. Tisto je pac bolj sandbox game in ima bolj poudarek na tem. Ne pričakujem da bo igra imela boljse sandbox gameplay elemente kot GTA ampak je pa čudno da ima gta veliko rpg elementov ki jih ta igra nima. Kako ne morem spremenit lasi, obraza, itd v rpgju v 2077? Vsi policisti se mi zdijo kot nekakšen afterthought. Kot da niso sploh razmišljali da bo kdo a bad citizen al kaj. Spreminjanje orožij in to isto veliko boljše v GTA. Ne morem niti craftat kaj preveč posebnega. Zelo čudno je da je nek del igre tako ambiciozen hkrati pa mi deluje kot da so nekatere stvari enostavno "pozabili". Stvari kot da je mapa občutno preblizu ko voziš na GPS.

Povezava do prispevka
amnesia reče pred 1 uro:

CDPR ni EA, ki fukne ven broken MEA in rece jebite se, ne bomo vec updejtal, cdpr bo zrihtal te buge, ker jim je to v interesu, ta igra jim mora se leta in leta prinasati kes, tako kot w3, od katerega so vec kot udobno ziveli

 

Sfalil si point kar sem mislil. Nisem mislo o kvaliteti igre ali post launch supportu. Sem brez dvoma, da bojo spatchali in zoptimizirali kar se pač da. V mislim sem imel te shady tactics na laganje in zavanjanje preden je špil prišo ven in ko je špil zunaj. Kot imaš pizdarije z reviewi in z refundi.

amnesia reče pred 1 uro:

 

uradni subreddit je je dobesedno v enem dnevu postal greznica jokanja in pljuvanja, prej pa 2 leti avadodanja over 9000 24/7

 

 

Za ostalo podobno pa vem tudi Naughty Dogs je šel podobno zgodbo skozi pri izidu TLOU2 z njihovimi hardcore feni.

 

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
amnesia reče pred 1 uro:

judy in panam questov sploh nisem igral, razen tistih prvih misij, ki so ti "odklenejo" te npcje

 

aja kao en ta fixer je en quest line

 

ne igram takih igric drugač in ne poznam neki lingota :D

 

jaz zaenkrat delam 90% od regine, pač vsi te random encounterji z enemyji so očitno od nje, sem že razmišljal če sem kaj pozabil nardit, ki od drugih fixerjev skoraj

nič ne dobivam

Povezava do prispevka
horror reče pred 1 uro:


S tem bi si zajebali precej dohodka. Koliko ljudi ima zdajle PS5, XBX? Veliko več ljudi je kupilo igro ki imajo starejše sisteme kot pa tisti z novimi. Cena igre bo čez cca 3 mesece že začela padat. Naj upajo da bodo vsi ki mislijo igro nabavit to naredili v tem time-framu? V tem času se tudi hype faktor izgubi. Veliko lažje je obljubiti free upgrade na next gen in vržeš ven igro v stanju v katerem jo je tako luštno igrat, kot da bi s kladivom nabijal po svojih jajcih. Sam hej, tehnično gledano igra dela na ps4.

Sej to je pa druga stvar.

Korona je marsikaj zjebala.

Kakorkoli... Prodajam igro za PS4/5.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 19 minutami:

Kolk vas igra na PS5/XS in kakšna je izkušnja?

 

So random bugi, tko k povsod vrze vn enkrat na 4 ure igranja, sam je autosave kr pogost, loading time hiter, hdr k se ga mal nastima se zmeri sub par sam nej pac bo, ce izklopis grain, chrome pa motion blur zgleda zadeva kr vredu. 

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 29 minutami:

Sami kaki fail je craft sistem v tej igri :D karkoli craftam, čez 20sekund najdem boljše v svetu :D

 

Sniper ko strelja skozi vse je pa faking carski, tisti smart weapons tut.

 

Kaj moram odklenit, da lahko pričnem uporabljati te smart weapons zadeve? Na to sem sploh pozabil, ker sem avtomatično skipnil, ko mi je kaj pisalo, saj mi je odločno preveč vseh informacij. Tak da sedaj uporabljam samo navadna orožja.

 

Nekaj sem se spravil v stealth in hack, pol pa niti tistega ne znam dobro delat :D

Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 8 minutami:

Morš si upgrejdat roko pr dohtarju, men se zdi je del ene stranske al clo main misije dobis upgrade zastonj, ce nisi tega delal se zih da kupit pri dohtarju kot navadni cyber upgrade, isces tm pri upgrajdih za dlan.  

Prva misija pri mama kitajki

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 1 uro:

Sami kaki fail je craft sistem v tej igri :D karkoli craftam, čez 20sekund najdem boljše v svetu :D

 

Sniper ko strelja skozi vse je pa faking carski, tisti smart weapons tut.

 

 

Kupit mors crafting recepte.

In ja.... vecina je srot kar scraftas, sam to je pol pomoje odkelnjeno ko engineering perk tree malo bolj odpres.

 

Mislim da rabs 12 technical skillsa da lahko epic stvari craftas.

Povezava do prispevka
amnesia reče pred 5 urami:

zadnji conference call transcript

 

A: Could you done better job with more developers?

CDPR: No, it was too late to throw in extra people and they wouldn't help.

 

lol, pri 500 developerjih mislim da je projekt kvecjemu trpel zaradi mravljisca in bi bilo bolje ce bi jih en kup dali za QA, vsaj CDPR se ocitno sedaj tega zaveda, da ne mores tehnicnih problemov resevat tako da vanje meces developerje

 

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 1 uro:

Sami kaki fail je craft sistem v tej igri :D karkoli craftam, čez 20sekund najdem boljše v svetu :D

 

Sniper ko strelja skozi vse je pa faking carski, tisti smart weapons tut.

 

 

Na zacetku vsekakor ampak kasneje ko bolj ugotoviš kakšen playstyle hoces in investiral perke tja je crafting kar uporaben.

Povezava do prispevka
Enterprise reče pred 34 minutami:

 

lol, pri 500 developerjih mislim da je projekt kvecjemu trpel zaradi mravljisca in bi bilo bolje ce bi jih en kup dali za QA, vsaj CDPR se ocitno sedaj tega zaveda, da ne mores tehnicnih problemov resevat tako da vanje meces developerje

 

Pomoje so v to številko všteti tudi "hišniki in čistilke"

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...