Skoči na vsebino

[multi] Cyberpunk 2077


Priporočeni prispevki

Feget reče pred 2 urama:

Tale raytracing je res iskanje muhe v dreku. Razlika je tako minimalna, da ti mora momak prav posebej povedati in te opozoriti kje je sploh razlika.

 

In za tole sranje bomo v next gen konzolah žrtvovali 60 fps, ki pa se dejansko res svinjsko pozna:confused:

 

Iskanje muhe v dreku - sej ne da je že v thumbnailu videa videt razliko kot noč in dan. :D

 

Kupi si grafično, dokler je RT še novel feature - boš zamudil priliko klicat druge peasanti. :D

 

 

Povezava do prispevka

Imam eno filozofsko vprasanje za vas.

 

Glede na vse delayje in stanje igre ob izidu, strojne zahtevnosti idp.. 

 

Kaj vi mislite, da je bolje, ce bi igro se prestavili.. magari ze eno leto? Posledicno bi folk bil razocaran, ker moral cakat ampak pol dobil v kosu bolj proper igro, vrjerno na boljsem hardwerju

 

Al je po drugi strani je prav, da so jo dali zdaj ven? Ker se jo da igrat, kljub bugom. Lahko jo izkusis, sicer malo z grenkim priokusom ampak precej boljse kot nic in nenazadnje, bo s casom boljsa in cez leto dni bo spolirana. Razlika je sam, da jo lahko igramo, tudi ce je beta, sicee je nebi mogli. In seveda posledicno slabsi first impression playtrough.

 

To mislim iz vidika igralcev, ne nekega njihovega poslovnega

 

Jaz sem na zacetku mislil, da bi bilo boljse, ce bi jo izdali, ko je spolirana. Ampak sedaj sem se premislil. Ker mi je longevity bolj pomeben kot first immpreson. In boljse, da imam neki za igrat in vidim zakaj se gre, kot pa, da cel ta cas nimam nic v rokah in pol dobim na izid bolj kvalitetno zadevo. Ker itak na koncu, vse najjace igre in igre, ki so omebe vredne, so dobre, ker imajo nek replay value. Mogoce je odvisno od tega. Ce nima nek replay value, je boljse, da je ob izudu spolirana, ce ga pa ima.. je cist vseeno kaksna je trenutno, ker bos igro itak igral veckrat in na dolgi rok, nekoc bo ql.. in vsako krat, ko jo ponovno igras, je pomebno, da izkusis neki novega

 

 

Povezava do prispevka

Fak model, jaz sem level 22, pa sem štartal en teden pred tabo :D Sem na dobrih 60h, nardil lih prvo misijjo v act 2, ful cajta se samo vozim okrog in šetam po mestu, malo v park na kavico, iskanje dildotov po smeteh, vožnja po puščavskih avtocestah z muziko na glas, nabral sem že ene 50 vinilk (čeprav samo 3 različne), praktično kot RL v glavnem.

Povezava do prispevka
dzaver reče pred 2 urama:

Zdej sem 30 lvl in 50 street creed. Nisem sel niti v prvo misijo drugega akta :D okol se furam in delam vse side stvari. Zelo mi je všeč špil, ful je raznolika mapa / res wow. 

Jest sem tud mal, pa sem se pol vrnil na main quest in je res odlom! Res zboljene scene, samo kljub temu razumljive tudi manj pretencioznim consumerjem.

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 2 urama:

Imam eno filozofsko vprasanje za vas.

 

Glede na vse delayje in stanje igre ob izidu, strojne zahtevnosti idp.. 

 

Kaj vi mislite, da je bolje, ce bi igro se prestavili.. magari ze eno leto? Posledicno bi folk bil razocaran, ker moral cakat ampak pol dobil v kosu bolj proper igro, vrjerno na boljsem hardwerju

 

Al je po drugi strani je prav, da so jo dali zdaj ven? Ker se jo da igrat, kljub bugom. Lahko jo izkusis, sicer malo z grenkim priokusom ampak precej boljse kot nic in nenazadnje, bo s casom boljsa in cez leto dni bo spolirana. Razlika je sam, da jo lahko igramo, tudi ce je beta, sicee je nebi mogli. In seveda posledicno slabsi first impression playtrough.

 

To mislim iz vidika igralcev, ne nekega njihovega poslovnega

 

Jaz sem na zacetku mislil, da bi bilo boljse, ce bi jo izdali, ko je spolirana. Ampak sedaj sem se premislil. Ker mi je longevity bolj pomeben kot first immpreson. In boljse, da imam neki za igrat in vidim zakaj se gre, kot pa, da cel ta cas nimam nic v rokah in pol dobim na izid bolj kvalitetno zadevo. Ker itak na koncu, vse najjace igre in igre, ki so omebe vredne, so dobre, ker imajo nek replay value. Mogoce je odvisno od tega. Ce nima nek replay value, je boljse, da je ob izudu spolirana, ce ga pa ima.. je cist vseeno kaksna je trenutno, ker bos igro itak igral veckrat in na dolgi rok, nekoc bo ql.. in vsako krat, ko jo ponovno igras, je pomebno, da izkusis neki novega

 

 

Iskreno je težko vedeti ker ne vemo celo plati zgodbe. Deluje kot da vodilni sploh niso videli končnega produkta ali pa so enostavno lagali ze mesece in leta prej. Bolj ko berem o tem bolj mi je jasno o stanju igre. Bral sem stvari iz leta 2017 ko so dwveloperji govorili kako smešen je development za cyberpunk saj je pol ekipe šlo stran medtem ko je pop nove prišlo od ekipe witcherja in niso imeli pojma o cyberpunku

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 2 urama:

Imam eno filozofsko vprasanje za vas.

Itak da ni kul da so jo izdal če so vedl kaj vse je še narobe. Ampak si glih sam odgovoril zakaj si lahko devi/pubi privoščijo kar čjo.

Zarad raje, tudi takele uberinteligentne kt si ti in ostali Mn3ji, ki odpustijo vse in za vsako sranje sami čarajo izgovore zakaj je dejansko vse skp ok.

Kaj ma veze al boš enkrat al večkrat prešpilal? Kupu si zadevo, zaslužiš si da imaš prvič in zadnjič super izkušnjo.

 

Mislm, tale tvoj zadnji odstavek so take zadrogirane nebuloze, da ne morem verjet da tvoj ime vidim ob njih. Dejansko si v tem sporočilu enak kt trenutni CP77. Zgleda fajn, sliš se fajn, zgodovinsko gledano veš da maš čast da si zraven, ko pa bližji pogledaš je pol stvari narobe skp zvezanih in bo en let mindhackinga trajal da se te sprav v kul stanje kot ga vsi tu poznamo.

 

Ljubi špil, ne zagovarjaj pa devov/pubov ko si tega ne zaslužijo. Sekaj po njih dokler ti ne odpade roka ali dokler ne pridobijo sposobnosti ponos, čast in spoštovanje do uporabnikov.

Povezava do prispevka
VIPER SVB reče pred 42 minutami:

Itak da ni kul da so jo izdal če so vedl kaj vse je še narobe. Ampak si glih sam odgovoril zakaj si lahko devi/pubi privoščijo kar čjo.

Zarad raje, tudi takele uberinteligentne kt si ti in ostali Mn3ji, ki odpustijo vse in za vsako sranje sami čarajo izgovore zakaj je dejansko vse skp ok.

Kaj ma veze al boš enkrat al večkrat prešpilal? Kupu si zadevo, zaslužiš si da imaš prvič in zadnjič super izkušnjo.

 

Mislm, tale tvoj zadnji odstavek so take zadrogirane nebuloze, da ne morem verjet da tvoj ime vidim ob njih. Dejansko si v tem sporočilu enak kt trenutni CP77. Zgleda fajn, sliš se fajn, zgodovinsko gledano veš da maš čast da si zraven, ko pa bližji pogledaš je pol stvari narobe skp zvezanih in bo en let mindhackinga trajal da se te sprav v kul stanje kot ga vsi tu poznamo.

 

Ljubi špil, ne zagovarjaj pa devov/pubov ko si tega ne zaslužijo. Sekaj po njih dokler ti ne odpade roka ali dokler ne pridobijo sposobnosti ponos, čast in spoštovanje do uporabnikov.

Ne sej ne vem kaj je boljse, zato pravim, da je zame filozofsko vprasanje.. 

 

Sam tako.. dan danes se prodaja cel kup iger, ki so se v razvoju in niso nikoli dokoncane, pa se v njih celo uziva.. sam vprasanje je.. ce bi jih sploh igrali, ce se ne bi prodajale v taki obliki. Ene dokoncajo, druge ne. Ene so kot koncni izdelek ql, druge ne.

 

In enako tle. Lahko bi jo, jo bodo spolirali, lahko ne. Lahko bi cakali se eno leto in se vedno ne bi bilo toto.

 

Ne vem kaj je boljse. Cakat in upat al na to sploh ne razmisljat. Al pa dobit neki za igrat in tudi ce ni toto in nikoli ne bo vsaj imas neki za igrat med cakanjem.

 

Sicer naceloma mi ni vsec, to polovicarsko izdajanje iger, ker pol samo dajes izgovor razvijalcem in kravatarjem, da so lagko povrsni, polovicarski in nam prodajajo bolj neko idejo igre kot sam izdelek. Sam kaksen krat, je boljse nekaj dobit, kot nic in cakat in se mozgat kako bo to hudo.. na koncu pa v vsakem priemu dobis slabo al nic.

 

Ne vem meni, ce je igra beta in se da igrat nisem neki proti takem trzenju, sam more bit tudi cena in oglasevanje primerno, da se ne zavaja kupcev

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 7 urami:

Imam eno filozofsko vprasanje za vas.

 

Vprašaj se tudi glede drugih stvari in potegni vzporednice. Bi kupil za polno ceno novega mobilni telefon, ki ima cel popraskan okvir ob robovih in zadaj, ampak ekran pa lepo dela. Z njim lahko super telefoniraš SMS-aš, surfaš ker prenos podatkov leti ko šus, ampak kamera pa šteka in so slike meglene... Uživaš lahko še vedno v veliko detajlih, na kamero pa upaš, da jo bojo popravili v prihajajočih updejtih. Upaš tudi, da bojo odpravili težavo, ker se wifi občasno sam izkaplja...

 

Zato me kar čudi tvoj odgovor. Ogormno vzporednic lahko primerjaš z ostalimi stvarmi. Pa tudi veš, da ponavadi v RL dobiš izdelek vsaj ceneje že v primeru, da je embalaža poškodovana ali odprta, ostalo pa brezhibno. Pa to sploh ne občutiš pri uporabi izdelka, ni pa bil vreden polne cene. Ljudje smo taki, da ponavadi v trgovini še piksne piva ne vzamemo, če je potolčena, ali buteljke, če je etiketa popraskana... tudi, če nameravamo vsebino čistor sami skonzumirati in je okus ter kakovost same vsebine brezhibna.

 

gojc reče pred 4 urami:

Trenutek nepozornosti in

:rofl:

 

Lol.... Točno to se mi je zgodilo :D Safe word, safe word...

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 7 urami:

Ne sej ne vem kaj je boljse, zato pravim, da je zame filozofsko vprasanje.. 

 

Sam tako.. dan danes se prodaja cel kup iger, ki so se v razvoju in niso nikoli dokoncane, pa se v njih celo uziva.. sam vprasanje je.. ce bi jih sploh igrali, ce se ne bi prodajale v taki obliki. Ene dokoncajo, druge ne. Ene so kot koncni izdelek ql, druge ne.

 

In enako tle. Lahko bi jo, jo bodo spolirali, lahko ne. Lahko bi cakali se eno leto in se vedno ne bi bilo toto.

 

Ne vem kaj je boljse. Cakat in upat al na to sploh ne razmisljat. Al pa dobit neki za igrat in tudi ce ni toto in nikoli ne bo vsaj imas neki za igrat med cakanjem.

 

Sicer naceloma mi ni vsec, to polovicarsko izdajanje iger, ker pol samo dajes izgovor razvijalcem in kravatarjem, da so lagko povrsni, polovicarski in nam prodajajo bolj neko idejo igre kot sam izdelek. Sam kaksen krat, je boljse nekaj dobit, kot nic in cakat in se mozgat kako bo to hudo.. na koncu pa v vsakem priemu dobis slabo al nic.

 

Ne vem meni, ce je igra beta in se da igrat nisem neki proti takem trzenju, sam more bit tudi cena in oglasevanje primerno, da se ne zavaja kupcev


Predstavljaj si da izdata R* GTA6 ali Naughtiji TLOUA2 tak hroscato zadevo? Fertik...6x bolj bi se tolkli po njih in 3x vec kredibilnosti bi zgubla. Ni sans da si to privoscita...se SantaMonica z GoWom ne. Poljakom pa se gladko “spregleda” pa spilamo polovicarsko. 

Povezava do prispevka
George Michael reče pred 22 minutami:


Predstavljaj si da izdata R* GTA6 ali Naughtiji TLOUA2 tak hroscato zadevo? Fertik...6x bolj bi se tolkli po njih in 3x vec kredibilnosti bi zgubla. Ni sans da si to privoscita...se SantaMonica z GoWom ne. Poljakom pa se gladko “spregleda” pa spilamo polovicarsko. 

khm Bioware...

Povezava do prispevka
idoru reče pred 29 minutami:

Men je ful smešno, da so se šli s tem ukvarjat namesto z osnovami kot je collision physics

Ja, zakaj niso mlademu Czesławu, ki se celo zivljenje ukvarja z optimizacijo grafike rekli da naj se zacne s fizikalnimi modeli ukvarjat :rofl: Pac v tako velikem projektu se valda take stvari delajo vzporedno in ce na enem podrocju blestijo to ne pomen kar avtomaticno, da je to na racun drugega podrocja. 

 

George Michael reče pred 26 minutami:

Predstavljaj si da izdata R* GTA6 ali Naughtiji TLOUA2 tak hroscato zadevo? Fertik...6x bolj bi se tolkli po njih in 3x vec kredibilnosti bi zgubla. Ni sans da si to privoscita...se SantaMonica z GoWom ne. Poljakom pa se gladko “spregleda” pa spilamo polovicarsko. 

Ne vem kje tocno se jim "spregleda" karkoli, oz. glede na shitstorm in odziv folka tu in sirse bi rekel da se jim ne. Na forumu se niti ne da normalno pogovarjat o vsebini igrice, ker je 90% debate o tem zavozenem launchu, bugih in razvoju igrice, sploh na slednjem podrocju je kar naenkrat vsak gaymer ratal strokovnjak. Delnica jim je padla za eno tretjino al kolk. Igrico je Sony umaknil iz PSNja, MS je dal nek disclaimer v store, da igrica slabo dela. Na gaming news agregatorjih z lucjo pri belem dnevu isces pozitivne naslovnice vezane na igrico. Vecina se strinja, da je CDPR izgubil veiko ugleda. itd itd Tko da ne vem tocno od kje ideja da se Poljakom ful gleda skozi prste.

Povezava do prispevka

CP77 je prišel tudi na front page New York Timesa ... glede launcha, ki ga označijo kot ''disaster''

 

https://www.nytimes.com/2020/12/19/style/cyberpunk-2077-video-game-disaster.html

 

Navedek

Inside the studio, there has been infighting and finger-pointing. In a contentious meeting with board members on Thursday, CD Projekt Red staffers pressed executives on the game’s unrealistic deadlines and false promises.

 

The immediate future looks dark for Cyberpunk’s makers — perhaps even darker than the future they built in Night City. Refund requests are pouring in by the thousands. Lawyers and investors in Warsaw are circling the situation, contemplating a class-action lawsuit against the company for what one attorney described as potential criminal “misrepresentation in order to receive financial benefits.” Many gamers are swearing off playing Cyberpunk entirely until the company fixes all of the problems.

 

 

uredilo bitje bitsurugi
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...