Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring


AMF

Priporočeni prispevki

Holy fucking shit kva sem jaz to zdejle gledal :w00t::avadodo:

 

Traversal zgleda insane in že kar vidim kako bo prvi skozi hod trajal 70+ ur ker bom itak hotel vtakniti nos v vsak kotiček tega osupljivega sveta. 

 

Pa combat zgleda sick!!! Cel kup enih novih spellow ki jih lahko očitno celo chargaš. Zakaj za boga je treba na tole čakat še 4 mesece.... 

Povezava do prispevka

Proper hype, všeč so mi pobrane animacije iz Dark Soulsov in BBja pa Sekire. Nov špil, pa vseeno nekam znani gibi :) Tam pri eni skrinji sem samo še čakal da ga Mimic zagrabi..

 

Mapa zgleda ogromna, raziskovanje hudo, tako da naj že enkrat pride dan izzida.

Povezava do prispevka

Meni tudi ni odtrgalo gate..

 

pac dark souls open world

upam, da bo svet dobro zapolnjen

 

sicer pa ful podobnosti.. uni dungeoni so ko chalice dungeoni, pa se par stvari tko tej modeli in teksture so vsi zreciklirani iz prejsnjij naslovov.. mislim uno kar se je dalo so zreciklirali :D

 

Da ne govorim da je s5 nek FOG jebo jih.. you came beyon the fog al koj kurac

 

Ne vem.. sej ziher bo ql imam pa pomisleke kar se tice originapnosti in izvirnosti.. Treba videt kako bo to vsw skupaj poklapalo

Povezava do prispevka

Hm, men je tale open world malo odvec po pravici povedano. Mogoce sem samo burnoutan od tega da ima VSAK game zdej obvezno open world, ampak sem kinda cenil to da so bile souls games neki semi-open - ja si lahko sel in theory skoraj kamorkoli, ampak si jih hitro dobil po smrcku da ni to se zate, po drugi strani je pa "prava" pot se vedno imela v veliko primerih dve razlicne poti oz se vedno veliko skritih kotickov along the way.

Fully open world, meh, samo se vec distractionov pa pacing bo zelo tezko naredit dober.

Povezava do prispevka
G.T.I. reče pred 11 urami:

Hm, men je tale open world malo odvec po pravici povedano. Mogoce sem samo burnoutan od tega da ima VSAK game zdej obvezno open world, ampak sem kinda cenil to da so bile souls games neki semi-open - ja si lahko sel in theory skoraj kamorkoli, ampak si jih hitro dobil po smrcku da ni to se zate, po drugi strani je pa "prava" pot se vedno imela v veliko primerih dve razlicne poti oz se vedno veliko skritih kotickov along the way.

Fully open world, meh, samo se vec distractionov pa pacing bo zelo tezko naredit dober.

Zelo podobne pomisleke imam. Ampak mislim, da bo zadeva manj open world, zaradi omejenega gibanja (ni plezanja) in ker te bodo "bonefireji" vodili naokoli za napredovanje v zgodbi. Po moje boš lahko igral zelo raziskovalno orientirano, ali pa v bolj klasični soulsborne maniri.

Povezava do prispevka

Če bo open world vsaj malo podoben Gothic 2 bo zame kar zmaga (Gothic 2 ma meni en najboljših open world svetov (izjema je seveda zadnji otok))

predispozicije so podobne in glede na predhodnike mislim da jim bo ratalo

 

Meni zaenkrat zgleda top in osebno komaj čakam :D

Povezava do prispevka
Me3do reče pred 30 minutami:

Če bo open world vsaj malo podoben Gothic 2 bo zame kar zmaga (Gothic 2 ma meni en najboljših open world svetov (izjema je seveda zadnji otok))

predispozicije so podobne in glede na predhodnike mislim da jim bo ratalo

 

Meni zaenkrat zgleda top in osebno komaj čakam :D

 

Mokre sanje since forever

Pomoje sicer ne bo isti filing že zato ker so eno japonci, drugo nemci, ampak ko sem vidu mapo sem pomislil isto 

Povezava do prispevka

Dobrih open world iger je po moje manj kot prstov na tišlarjevi roki. Sam koncept je čist OK, samo izpeljat ga jeba. Samo From raziskuje in nadgrajuje souls koncept že vsaj 13 let, in zaenkrat je bil še vsak korak zelo na mestu in premišljen, pa pomoje jih ni sram gledat in pobirat najboljše pri ostalih. Mapa s pini in beaconi je čist BOTW stil, če so za open world gledal Nintendu pod prste imajo šanso dostavt bolan svet za prosto raziskovanje.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...