Skoči na vsebino

Trenutno igram [11/2021]


Priporočeni prispevki

Deathloop: meh ne vem no. Zaenkrat mi tole ne zgleda nekaj kar bom ponavljal tolko časa da pridem do konca in pobijem vse tarče v enem runu. Enostavno mi osnovni gameplay loop ni tko dober da bi me vleklo naprej tak ko npr v Hades, Returnal in Dead Cells če že naštejem meni najljubše predstavnike zvrsti...  Sama zgodba mi pa tud ni nek odlom da bi vlekla naprej.

Povezava do prispevka

Našel potencialen gem od špila v gamepass zbirki. disclaimer - o teh špilih vem dobesedno nič, zmeraj prvo sam ocenim in šele nato gledam po netu, da vidim kolk se moj okus razhaja z družbo :D 

 

Fae Tactics

 

Tko od oka me spominja na Into the breach, borbe potekajo na podobnem ozemlju, vodiš ekipo treh likov plus s summonanjem lahko še dodatno ojačaš squad, zaenkrat mi zadeva noro sede, je ravno prav preprosta, da mi ne vzame preveč časa študiranje različnih kombinacij urokov po drugi strani je pa dovolj različnih pošasti, da zaenkrat ni monotono. 

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 21 urami:

Igral sem prvi Life is Strange pa je blo vsako epizodo slabše, a so kasnejši špili kej boljši

 

Če ti enka ni dogajala, dvomim, da ti bodo kasnejši deli (prequel Before the Storm, dvojka, ter sedaj True Colors) kaj bolj, ker je precej podobno vse, s tem da večina fanov najbolj čisla ravno prvi del.

 

Pa še ta zadnji špil je izšel v enem kosu, namesto epizodno, kar je po eni strani fajn za tiste, ki vedo, da bodo preigral, in slabo za nekoga, ki bi mogoče kasneje probal zastonj prvo epizodo (tako je bilo z enko in dvojko), da vidi, če ga stvar sploh potegne.

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka
Bessie reče pred 8 urami:

DS2... Vendrick me drka v glavo... vse vem, počasi ga je treba grist... enostavno mi zmanjka potrpljenja in koncentracije in izgubim ritem, al pa prehitro udarim... faker en počasn... 

 

 

Prasc... 1/4 sem ga prej že spravu, pol sem pa v napačno stran skoču :ranting:

Povezava do prispevka
Raz reče pred 2 urama:
Weraziel reče pred 23 urami:

Igral sem prvi Life is Strange pa je blo vsako epizodo slabše, a so kasnejši špili kej boljši

 


Enka je dejansko res najboljša. Odvrtek Before the Storm je sicer tudi čisto super, ampak tukaj gre za res dokaj kratko zadevo. Drugi del je komplet druga zgodba, setting in karakterji. Marsikomu ni dogajalo, meni je bilo sicer všečno, ampak precej manj kot enica. Očitno imam pač rajši zgodbe, ki se dogajajo striktno v majhnih zakotnih mestecih (Twin Peaks varianta in podobne fore), kot pa "širše" road trip variante. In ravno zato mi tretji del spet zelo dogaja. Torej, moja lestvica: LiS1, LiS3, LiS2.  Before the Storm pa težko nekam postavim, ker je prequel enice in tudi dokaj kratka zadeva. Priporočam pa, da ga vseeno preigraš (če ti je enka seveda OK igra in bi rad izvedel kaj "backgrounda").   

uredilo bitje DaCapo
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
MaDrung reče pred 16 minutami:

Oh shieeeett... Js sm mislu, da je Before the storm dvojka, in sploh vedel nisem, da sta dvojka in trojka izšle o.O


Trojka je tudi mene kar presenetila, ker je sploh nisem imel na "radarju". Šele potem, ko je nekdo tukaj napisal, da je zunaj sem nabavil. Zaenkrat mi ni žal, ampak bomo videli kakšen bo konec :) 

Povezava do prispevka

@tomazek: LOL. Valhallo sem  igral mogoče 1 uro največ. Imam pa seveda še na disku in me čaka, nič se ne mudi ...
Aja, trojko LiS pa sem nabavil tam nekje prejšnji teden. Ali pa že malo prej. V glavnem:  konkretno sem jo začel igrati par dni nazaj. /Konkretno pri meni pomeni uro do res največ dve na dan. ;) 

uredilo bitje DaCapo
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 1 minuto:

@tomazek: LOL. Valhallo sem  igral mogoče 1 uro največ. Imam pa seveda še na disku in me čaka, nič se ne mudi ...
Aja, trojko LiS pa sem nabavil tam nekje prejšnji teden. Ali pa že malo prej. V glavnem:  konkretno sem jo začel igrati par dni nazaj. /Konkretno pri meni pa pomeni uro do res največ dve na dan. ;) 

 

Saj malo sem te pohecal glede Valhalle, ker sem bil prepričan, da je ostalo tako ja... :D

 

Aha ok.. Glede LiS trojke mislim. Sem mislil, da to imaš tudi že dolgo na lagerju, ker take igre pa res niso nekaj za na stran dajat sred igranja za par tednov al pa mesecev in se pol vračat.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

@tomazek:  Vmes me je Dejch malo "zdrmal", pa sem preigraval še ene starejše avanture (npr. Flight of the Amazon Queen, Discworld in podobne zadeve o katerih smo govorili v oni drugi avanturistični izbi :) ). Pa House of Ashes in Conway od novejših. Btw, sem pa v tem času tudi Lego Harry Potter 1 obrnil - ponovno (sicer še daleč do 100%, ampak vseeno... :) ).  

Ja, drugače pa so LiS style igre izključno namenjene preigranju v par dnevih. Tako kot praviš: ni to za na stran dajat. Nasploh pa se jaz težko vračam v katerokoli igro. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 3 minutami:

Nasploh pa se jaz težko vračam v katerokoli igro. 

 

Jaz itak 99% igram samo eno igro naenkrat. In potem to do konca... Ali pa jo raje kar izbrišem, če me ne vleče naprej, ker vem, da se ne bom vrnil več. Včasih sem puščal na disku in čakal... Pa na koncu itak nikoli več pognal. Šele potem grem novo igro. 

Povezava do prispevka
tomazek reče Pravkar:

 

Jaz itak 99% igram samo eno igro naenkrat. In potem to do konca... Ali pa jo raje kar izbrišem, če me ne vleče naprej, ker vem, da se ne bom vrnil več. Včasih sem puščal na disku in čakal... Pa na koncu itak nikoli več pognal. Šele potem grem novo igro. 


Ravno tu imam problem, ker omenjenega Conwaya nisem pognal že 14 dni. Najrajši bi kar "izbrisal". Čeprav sem dejansko prišel (vsaj po moje  in glede na zgodbo) že zelo proti koncu. Evo, čisto me je pač minilo, da bi se vrnil. Igra sama po sebi (čeprav mi je zgodba res OK in vse...) ima pač te svoje probleme (večinoma tehnične narave)...  Malo bom še počakal, da prespim in se odločil. 

 

Povezava do prispevka

@tomazek: ma ta Conway me je moril samo zaradi tečnega nadzora, čeprav sem šel skozi vse nastavitve. Mislim, tisto zatikanje z vozičkom v vsakem ovinku v vsak predmet mi je res presedalo. Pa sem dal na stran. Za kakšne večje - daljše zadeve (hm...omenjeni Odisej, hehe), pa enostavno nikoli nimam dovolj časa, da bi bolj resno vzel vse skupaj. 

Dočim, DaPubec je zanimiv: danes si je nabavil F1 2021, čeprav prej nikoli ni bil nek formula fan. Zdaj pa je našel v neki akciji za 38 € in vzel. Meni so formule že od nekdaj super in komaj čakam, da jo naloži in da malo zavrtim volan. 
 

Povezava do prispevka
Flegma reče pred 10 urami:

geee, danes izšel za mnoge letošnji GOTY, pa še nobene slikce traktorja tukaj? :)

 

evo, zato en Zetor: :mafija:

spacer.png

 

(eh.. se mi ni dal na nivo danes, pa sem se samo malo po mapah fural, in je sploh tale – alpska – na prvi pogled prav kul videti)

A to je Farm Simulator? A to je prav open world zdaj :D (sklepam po mini mapi spodaj)?

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...