Skoči na vsebino

[PS5] Spider Man MM & Spider Man 2


Priporočeni prispevki

gledam mal filmčke in občudujem grafiko, gameplay, cutscene, fajting abilityje od simbiota, režijo itd

 

mirno lahko rečem, da bi bil tole 95 špil, ki bi se posral na Uncharted 4 kot kralja PG 13 akcijskih spektaklov, če bi iz špila izrezali 50% balasta in namesto tega rajši dodelali tiste misije, ki bi jih pustili notri. Torej da ne bi šli v širino, ampak v globino. Pa da bi bila opcija "IQ above 70", kjer bi te špil tretiral kot človeka, ne kot vedro za scalnico

 

ker tole je pa insane, kako izgleda špil takrat, ko se mu poklopi

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 1 uro:

V bistvu jih 95 % ne zgleda niti za odtenek boljš. 

ker so cross-gen in sta engine in razvoj prilagojena najsibkejsemu hardwareu. studio ne nameni velikega dela ekipe za razvoj current-gen verzije, tko da je ta potem v vecini primerov samo visja resolucija+framerate in "par sliderjev pomaknjenih na visjo vrednost" ni pa bolj detajlnih meshov itd.

 

kle se od 4:40 dalje recimo lepo vidi generational leap v grafiki (ki pa se res iz generacije v generacijo manjsa)

 

 

Povezava do prispevka

Malo, ampak ne bistveno boljša grafika od remasterja in Moralesa, side by side na dveh TVjih ne bi niti opazil po mojem. Density vozil na cesti in sick RT na stolpnicah so najbolj očitne izboljšave. 

Mesto je veliko bolj detajlno in diverse kar se tiče lokacij, diverse je pa tudi kompozicija sovragov, najbolj inclusive skupine band od Forbidden West. New York je tudi zgleda LGBT center vesolja, folk gre out of the way, da ti omeni kere genitalije raje liže. 
 

Produkcija je nora na vsakem levelu. Identičen občutek igranja kot v predhodnikih je, vse je dobro, ničesar si ne bom zapomnil.
 

 

Povezava do prispevka

Igral sem pol ure in me je minilo

 

Grafika ni nic posebnega

Fedelity in performance je isti kurac samo da performance dela bolj gladko, teksture so v kurcu, neki medum low.. bogi ta ps5 

 

Ko sem igral spiderman 1 sem si vsah reku ql grafika ql freah igrica raziskoval mesto ala google maps.. zdaj pa grafika dobra je za koga je, komu se da to raziskovat.. igrica pa isto sranje quick time event poln kurac akcije in cutscenov in bromance od kurca

 

Jaz ne vem kako lahko das tej igrici oceno 9 to mores bit prfuknjen v glavi al pa pac najstnik

  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Jaz si QTE po defaultu izklopim, it got old tam nekje na drugi polovici Shenmue. 

MJ so tudi naredili krivico, dekle izgleda kot da jih ima 45.

 

Fidelity in performance sta res ful podobna, 40 fps mode bi bil ok v kaki drugi igri, tle pa ne paše. Capped VRR na 60 je where it’s at. 
 

Moram rečt, da mi je vseeno za loading time, dokler so pod 10 sekund, ampak tle je pa res milina lol. Pritisneš en gumb, v sekundi si na drugem koncu mesta brez popina, ničesar, wtf. V manj kot desetih sekundah si iz PS menuja v akciji, prej petih. 

Povezava do prispevka

igral danes ene 5 ur (sem na 26%). it’s fun. Mindless fun :) kot marvelovi filmi. tak blockbuster k šprica dopamin in se vse bliska
 

Grafika je res povprečna. 
 

igra se smooth, ni nobenih bugov. zgodba je fun. 
 

Lezbijke so not, geji tut. Zaenkrat ni še nobene transe. So pa gluhi ljudje not. Mogoce bo tut kdo na vozicku. 
 

morales ima hudo rito. Once you go black, you never go back. 

 

parkerju so tut rit povečali, sam ni seksi, ker zgleda mal ginger.

 

kraven, glavni negativec (zaenkrat), ima kul kosmata prsa in je res pravi gozdar. 10/10

uredilo bitje dzaver
Povezava do prispevka
dzaver reče pred 1 minuto:

ni nobenih bugov

 

 

Jaz sem se takoj na začetku zataknil V most in sem moral reštartat iz čekpojnta :D
Mesto se mi zdi, kot neka kulisa po kateri se lahko šetaš sam je čisto brez duše.
Ene random kmečke vasice v nedeljo med mašo so bolj hrupne, kot pa NY v SpiderMan2ki

Povezava do prispevka
dzaver reče pred 4 urami:

igral danes ene 5 ur (sem na 26%). it’s fun. Mindless fun :) kot marvelovi filmi. tak blockbuster k šprica dopamin in se vse bliska
 

Grafika je res povprečna. 
 

igra se smooth, ni nobenih bugov. zgodba je fun. 
 

Lezbijke so not, geji tut. Zaenkrat ni še nobene transe. So pa gluhi ljudje not. Mogoce bo tut kdo na vozicku. 
 

morales ima hudo rito. Once you go black, you never go back. 

 

parkerju so tut rit povečali, sam ni seksi, ker zgleda mal ginger.

 

kraven, glavni negativec (zaenkrat), ima kul kosmata prsa in je res pravi gozdar. 10/10

 

Top opis, would subscribe :D

Povezava do prispevka

To, da je grafika povprečna je mal lovska. Vsaj meni zgleda :w00t:, verjetno je to kar maximum kar lahko ps5 stisne ven. Ampak ja, ni pa nekega preskopa od Miles Morales. Je pa mesto vseeno bolj polno, več je detajlov, in zato vseeno zgleda bolj živo, čeprav včasih kulisasto, ampak saj madona si tako 97 % časa v luftu.  

 

Moraš pa vedet, kaj je za pričakovat od tega špila, in pač to tudi dobiš, verjetno nekaj takega kot če vidiš, da igra Jennifer Aniston, veš da ne bo film v rangu bratov Cohen. Ampak vseeno včasih jebeno paše.  Pri zgodbi so se lepo potrudili, side questi so mal lame, ampak ok.. ne vem. Moj sine recimo ful uživa, še sošolci so prišli in so skupaj igrali. Morda pa ni vsaka igra za tipe okoli 40 :D in prav je tako. Pa je moj tamal obrnil tudi že Elden Ring, ampak je užival v obeh. 

Povezava do prispevka

Meni recimo zgledata last of us in horizon 2 vrhunsko in top kar premore ps5. Pa red dead redemption 2 na ps4 zgleda veliko boljše od tega. 

 

Proti temu zgleda spiderman 2 povprečno :) in definitivno ni to max kar premore ps5. Nisem rekel da zgleda slabo. Daleč od tega. Jih pa matrajo teksture, pa animacija govorjenja likov. Tukaj so naughty dog res leta pred njimi. 

uredilo bitje dzaver
Povezava do prispevka

Ma meni res ni, da bi rekel da je grafika top. Smooth je vse. Se spomnem ko sem prvič igral uncharted 4, last of us ali pa horizon 2… sem bil res wtf, to je lepo. Tle pa res ni takega efekta. Sej zgleda lepo, nisem pa bil impressed. Recimo alan wake 2 zgleda bolj grafično špricanje. 

Povezava do prispevka

Mislim, da se strinjava, samo drugačno to izražava. Napram nekim drugim špilom ni lih tok barvit, tok ekspresiven v arhitekturi, nima res nekega privlačnega dizajna. Vseeno so pa nekatere grafične stvari sredi gameplaya kar impresivne, tudi če ne nardijo špila lepšega od tistih, ki jih najbolj malikujemo kot lepe špile.

 

Ravno igram BG3 in dostikrat se med dialogom menjajo shoti in se teksture likov očitno vsakič na novo nalagajo :D če mi ne bi bil legendaren špil bi se ful pizdil čez to. Se mi zdi, da Spiderman 2 je res lepo pohendlal fidelity pa view distance, to je nov nivo za gaming nasplošno. Sploh ni primerjave

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 2 urama:

Mogoče bolš rečt da stilsko design ne izgleda tako dobro kot kak drug špil. Grafično je vseeno to en tak behemoth, ki ne doživlja fps dropov in fura ray tracing, to se ne da zanikat

+1 (so pa kake teksture res... kako je šlo to skozi sito?)
Je pa grafika brez dobrega arta kr neki. Lep primer je BF serija (BF1 vs BF2044), kot je nekdo od vas to že omenil

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...