Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Buzzkill reče pred 2 minutama:

Kaj vemo o sestrični so far:

 

Baje huda, vir bratranec.

Likely sprejema slabe življenske odločitve.

Impulzivna ter cock thirsty(nepreverjeno).

 

Ostalo vpričo novih informacij, videov in OF linka.

 

 

Pa to da je MILFica, rodila 2x

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 2 minutama:

 

men se zdi edino normalno, da si sposoben komentirat izgled kogarkoli, ne glede na sorodstvene vezi

 

sej to ne pomeni, da imaš željo it full on sweet home alabama

Ne vem, no, tista dacapova izjava se lahko bere tudi, kot da je njemu žal/škoda, da je že oddana, kar pa je malo "sweet home alabama" :D 

uredilo bitje Avion
Povezava do prispevka
kemik reče pred 8 minutami:

Pizda ej gostilna ma ene 10 neprebranih strni, čaka me zarafov zapor, v brum brum se enmu momcu na epski način meša in je že par strani materjala... joker on fire rabil bi 2 dni toplic in ležalnik da pridem na tekoče. 

Kaj se šele na Gnojišču dogaja, če ga že ostali forum tak razvaljiva 

Povezava do prispevka
kemik reče pred 13 minutami:

Pizda ej gostilna ma ene 10 neprebranih strni, čaka me zarafov zapor, v brum brum se enmu momcu na epski način meša in je že par strani materjala... joker on fire rabil bi 2 dni toplic in ležalnik da pridem na tekoče. 

Zapor Lahko valda preskocis ;)

Povezava do prispevka
kemik reče pred 2 urama:

Pizda ej gostilna ma ene 10 neprebranih strni, čaka me zarafov zapor, v brum brum se enmu momcu na epski način meša in je že par strani materjala... joker on fire rabil bi 2 dni toplic in ležalnik da pridem na tekoče. 

brum brum se lahko strne v 'zod je jezen, ker se folku zdi brezveze tankat 100-oktanca v Megana (ki mu v navodilih piše 95)'

zdej če ti je to zabavno za brat več strani zapored pol ja, pol maš kr velik materiala :D

 

@Hernier js glasujem za ples, za plezat morš kr naenkrat vsak lep vikend spustit ostale plane pa it nekam v skalo

men je bil carski šport sam že tko nimam zadost vikendov v lajfu

Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 7 urami:

hofer ma še kr legit rahlo pekoče feferone (pač okusi se da so pekoči sam jih lahko ješ kot zelenjavo)

naloženi so zraven blagih sam pokrov kozarca je druge barve

so pa po mojem edini prav pekoči vloženi feferoni za kere vem, razen njih sta lahko dostopni sam še 2 priložnostni varianti v Lidlu, jalapenjo in neke baby, ki so pa oboji začimba level pekočnosti pa men kr dobri

sam k sm jz prodaju pa še prodajam moje pekočneže uložene pa na FB marketu noben ne kup pa so sam 5€. sicr so extra strong sam lej.

 

sicr letos sm neke tajvanske po nekem čudežu vzgojil bi prodal tud magar semenke, k so močni sam ne tok kokr te habanerote k sm vzgojil.

Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 22 minutami:

brum brum se lahko strne v 'zod je jezen, ker se folku zdi brezveze tankat 100-oktanca v Megana (ki mu v navodilih piše 95)'

zdej če ti je to zabavno za brat več strani zapored pol ja, pol maš kr velik materiala :D

 

 

pozabla si še nikol ne zajebeš frenda zapelješ levo v krožnem 

Povezava do prispevka
Menethil reče Pravkar:

sam k sm jz prodaju pa še prodajam moje pekočneže uložene pa na FB marketu noben ne kup pa so sam 5€. sicr so extra strong sam lej.

 

sicr letos sm neke tajvanske po nekem čudežu vzgojil bi prodal tud magar semenke, k so močni sam ne tok kokr te habanerote k sm vzgojil.

ne vme kolk velike kozarce si prodajal po 5€ sam to ni mal za vložene paprike

pa extra hot so bolj redkim praktični

js mam rada da okusim papriko pa začimbe, ne pa da sam peče

mater doma mam nek čili pesto k sem ga dobila za darilo in je tolk pekoč da se zasolzim sam da ga odprem

nikol ne delam dost velikih količin hrane da bi lahko uporabila neki tolk pekočega pa bi melo še vedno še kšn drug okus

Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 2 minutama:

ne vme kolk velike kozarce si prodajal po 5€ sam to ni mal za vložene paprike

pa extra hot so bolj redkim praktični

js mam rada da okusim papriko pa začimbe, ne pa da sam peče

mater doma mam nek čili pesto k sem ga dobila za darilo in je tolk pekoč da se zasolzim sam da ga odprem

nikol ne delam dost velikih količin hrane da bi lahko uporabila neki tolk pekočega pa bi melo še vedno še kšn drug okus

jah ni pa drago glede na to da se v trgovini nek bedn shit prodaja po 4€ oz. takrat se je. prodal sem pa 3 uložence, kar spet ni bad. Ta let bom pa neke semi ljute jalapenjote vzgajal. mam zdej ene 8 loncev pa bom mel pred flatom papriko, paradajz, pekočneže pa tko. to tko res en hud hobi drgač. 

Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 51 minutami:

brum brum se lahko strne v 'zod je jezen, ker se folku zdi brezveze tankat 100-oktanca v Megana (ki mu v navodilih piše 95)'

zdej če ti je to zabavno za brat več strani zapored pol ja, pol maš kr velik materiala :D

 

@Hernier js glasujem za ples, za plezat morš kr naenkrat vsak lep vikend spustit ostale plane pa it nekam v skalo

men je bil carski šport sam že tko nimam zadost vikendov v lajfu

 

Sem šele ene 2 tedna nazaj odkril fenomen zoda in mi je carski lik neglede na to kaj je tema. Ker en čas neki resno sodeluje, pol čist popizdi, pol se do vseh obnaša kot da so šolarčki... kr zakon 

Povezava do prispevka
kemik reče pred 9 minutami:

 

Sem šele ene 2 tedna nazaj odkril fenomen zoda in mi je carski lik neglede na to kaj je tema. Ker en čas neki resno sodeluje, pol čist popizdi, pol se do vseh obnaša kot da so šolarčki... kr zakon 

 

Meni se zdi, da vsaki drugi post čist popizdi :D Vsak 5 al 6 post pa je resen. Sem tudi pred kratkim odkril modela. Saj ga vmes ni blo se mi zdi.

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...