Skoči na vsebino

[multi] Cyberpunk 2077


Priporočeni prispevki

jop, ta cena je zdaj že ves  cajt,  samo vseeno je dobra cena :D

 

George Michael reče pred 11 minutami:

Hje to pa je sweet...pa se neki bonus contenti pise polek...@Slinch bos naroco...vzamema skup? Kdaj prbl dobimo..14ga?

 

mam že en cajt naročeno, samo bom skenslal, ker so me glih dans klicali z gamecentra da so celo dobili collectors edition in če sem še za, da naj kar plačam

 

drugač pa na shopto se itak ne prišpra nič na poštnini, ker za en špil je dobrih 6 €, za dva pa ene 17€

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka

Če igro nabavim na GoG, jo lahko potem brez problema inštaliram na dveh PC-jih? In dejansko igrava istočasno (npr. jaz in pubec)? Singleplay seveda, ker Online itak ni, save pa gre na local. Lahko to kdo potrdi/pokomentira? In kako je potem z updejti?  

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Ezoterik reče pred 14 minutami:

normalno dela, gog nima drmja


Tnx. Sicer imam že veliko GoG iger, samo nikoli jih nisem (istočasno) inštaliral na več kot enem kompu. ;) Vzeto na znanje. To je očitno to.

edit: ampak v primeru Cyberpunk (gre pač za konkreten AAA naslov, kjer bo še veliko updejtov itd) vse to drži? Ker po neki logiki, bi potem lahko to Gog verzijo (bodisi install.exe, setup.exe etc.) skopiral tudi sosedu itd. Neko zaščito že morajo imeti, ali?

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Slinch reče pred 45 minutami:

jop, ta cena je zdaj že ves  cajt,  samo vseeno je dobra cena :D

 

 

mam že en cajt naročeno, samo bom skenslal, ker so me glih dans klicali z gamecentra da so celo dobili collectors edition in če sem še za, da naj kar plačam

 

drugač pa na shopto se itak ne prišpra nič na poštnini, ker za en špil je dobrih 6 €, za dva pa ene 17€


kaj ce kliknes 2 spila da kupis ti ruknejo 2x? Nemogoce oz kot bi reko po domace...de nejheee

 

natrleguni pravi....

 

kaj kolektor edicija z avtekom pa je 200? Al je normalna cena 90-100?

 

al pa daj...nena skenslaj shopto..pa bom jaz priso njo...ti prnesem dinar...naj ti posle  ;)

uredilo bitje George Michael
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 2 urama:


Tnx. Sicer imam že veliko GoG iger, samo nikoli jih nisem (istočasno) inštaliral na več kot enem kompu. ;) Vzeto na znanje. To je očitno to.

edit: ampak v primeru Cyberpunk (gre pač za konkreten AAA naslov, kjer bo še veliko updejtov itd) vse to drži? Ker po neki logiki, bi potem lahko to Gog verzijo (bodisi install.exe, setup.exe etc.) skopiral tudi sosedu itd. Neko zaščito že morajo imeti, ali?

 

nimajo, ker igrajo na zaupanje, ravno to je point GOG-a:  

 

igro lahko uradno komot sheras s svojim otrokom oziroma  (ali pac z osebo iz istega gospodinjstva)

 

lahko jo seveda sheras s sosedom, kar ti EULA sicer prepoveduje, preverjal pa itak ne bo noben

 

itak gres na gog.com in downloadas installer za pubecov komp, ti pa lepo preko galaxyja, da imas achivemente in cloud save

 

 

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 8 urami:


Tnx. Sicer imam že veliko GoG iger, samo nikoli jih nisem (istočasno) inštaliral na več kot enem kompu. ;) Vzeto na znanje. To je očitno to.

edit: ampak v primeru Cyberpunk (gre pač za konkreten AAA naslov, kjer bo še veliko updejtov itd) vse to drži? Ker po neki logiki, bi potem lahko to Gog verzijo (bodisi install.exe, setup.exe etc.) skopiral tudi sosedu itd. Neko zaščito že morajo imeti, ali?

Absolutno nobene zaščite ni. Tvoj installer lahko zažene neomejeno ljudi. 

Povezava do prispevka
Enterprise reče Dne, 25. 11. 2020 at 14:18:

uradni confirmation da si kocler ce to igrico igras na old-as-fuck-gen sistemih

 

 

zgleda ogabno, zamegljeno, polno flickeringa, prav boli to gledat. ampak je fajn da so CDPR potihem rekli 'ko jebe to, igrica je primarno namenjena next genu'

Sam tole na PCju je Ray Traced. Tudi na PS5 bodo orng kompromisi. Če boš hotel  tako na PS5 igrat, boš igral 1080p.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...