Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Vučko3 reče pred 56 minutami:

Predstavljaj si mene, ko sem zahaklal slovensko punco, in mogel it na abrahame itd....

Pred tem nikoli videl kaj takega, kot dogodek ali muzka. Vsi stari te vabijo plesat, glasba je ali jugo rok ali harmonika, nic od tega ne maram, nocem in ne znam plesat.

Komaj sem prezivel te pizdarije. 

 

 

Jaz sem eno bivšo, res najbolj možna čista slovenka v državi, še gorenjka, peljal v srbijo na poroko. Ženska prvič v lajfu vidla kolo, mislim da je bla do zadnjega na plesišču, drugi dan je imela krvavo okoli gležnjev.

Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 11 minutami:

Mislim, da nam v moderni civilizaciji ful manjka ta tribal moment.

Ne glede na moj odpor do plesa se s tem na polno strinjam.

Na splošno smo izgubili stik s soljudmi in pozabljamo, da smo vsi povezani. Taki obredi utrjujejo te vezi. Zame je en tak res očiten primer praznovanje novega leta. Takrat si res brat z vsakim.

 

Glede plesačev plenilcev pa imaš zihr prav. Sam to je po eni strani tudi dober filter, če iščeš bolj resno zvezo.

uredilo bitje ke_kit
  • Račka +1 4
Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 4 minutami:

Jaz sem eno bivšo, res najbolj možna čista slovenka v državi, še gorenjka, peljal v srbijo na poroko. Ženska prvič v lajfu vidla kolo, mislim da je bla do zadnjega na plesišču, drugi dan je imela krvavo okoli gležnjev.

Jaz sem bil samo na eni srbski poroki, od bratranca. 300 folka v dvorani, tip prezira narodno muzko, zena tudi, ampak zaradi ostalih je tudi to moglo bit. Meni je vse skupaj totalno mimo. Moja bivsa je pa isto skakala na kolo, pa čista korošica :D

 

 

Povezava do prispevka
uros678 reče pred 1 minuto:

Evo @DaCapo zaj vem kje si doma.. ko te naslednjic fukne v grmovje te lahko pridem pobrat ven...


Vesel. Se bom pa vseeno potrudil, da me ne bo nikoli in nikdar več sfukalo v grmovje. 

Če pa me bo, potem te pa držim za besedo! . 

uredilo bitje DaCapo
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 1 minuto:

Škoda za koga? Who the fuck reče to za svojo sestrično? :sick:


Mogoče je sestrična v fucked up abusive odnosu, in DaCapo pravi, da bi ji bilo boljše v rokah nekoga kot je BB82. Ti si tist, ki je šel takoj na deepdickin’ sestrične! :D

  • Za crknit smešno +1 4
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 38 minutami:

Fak, lih na sestanku in ne morem opalit naglas/poslušat na slušalke, čeprav sem na sestanku bolj za število, ker se ne tiče mojega projekta

 

Upam, da tudi sam govor delivera, tako kot delivera koncept, da je DaCapo svoj poročni govor uploudal na forum

 

Prosim za raport, soforumaši

 

 

Najbolj žalostno je, da je ta govor že enkrat dal (ne vem zakaj je reuploadan) in sm ga že takrat pogledu :D Drugač ja seveda delivera točno to kar človk pričakuje.

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka

Kaj vemo o sestrični so far:

 

Baje huda, vir bratranec.

Likely sprejema slabe življenske odločitve.

Impulzivna ter cock thirsty(nepreverjeno).

 

Ostalo vpričo novih informacij, videov in OF linka.

 

 

uredilo bitje Buzzkill
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Vpiši se za komentiranje

You will be able to leave a comment after signing in



Vpiši se
×
×
  • Ustvari novo...