Skoči na vsebino

[multi] Cyberpunk 2077


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 9 minutami:

So pa žal vsa stanovanja full neživljenjska in vzamejo tisti občutek pristnosti :( Vsako okno, ki ga zoomiraš je praktično isto in ni nobenega dogajanja (življenja) po stanovanjih, da bi v miru opazoval dnevno življenje prebivalcev mesta. Mogoče pa sem samo pričakoval preveč...


Škoda, da nisem screenshotal, ko sem gledal nek random balkon in sta dva seksala tam gor (doggy style valda). Ajde, možno, da je bil tudi glitch, ampak delovalo je pa kar kul. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Ezoterik reče pred 39 minutami:

Ne da se mi sicer pisat nekih traktatov dokler ne obrnem, sam je res vrhunska zgodba. Pač vseen gre za špil, ki je zlo očitno baziran na Pen and Paper RPGju, zlo je Lore heavy, side questi so vinjetni, immersion v te mikro do makro zgodbice je pa neverjeten, vse kar špil popuši na tem jankinessu, nedodelanosti (in špil je res ful flawed, se strinjam z Bitsujem skor do pike), men osebno reš s sidequesti, prav žal mi je da je main quest tok kratek, ker jst sm v tem času igral mogoče 10 ur main questa pa zgleda da sm kr več kot pol igral. 

 

V nima osebnosti, ker je v Pen and Paper RPGjih važn, da igralec da del svoje osebnosti notr in ja pač kle špil popuši, ker so zlo očitno rezal vso to izbiro iz špila. Backgroundi so irelevantni, s svojim ozadjem, al pa statsi ne moreš reševat težav. Jst sm kle pričakoval neki na nivoju Fallout 2, dobil smo pa neki na nivoju Mass Effecta. Špil je slab v tem, vse zgodbice so premočrtne in to je še bolj jarring, ker je res gameplay skor near perfect. Svetlobna leta bolši kot gameplay looter shooterjev (ala Borderlands, ne vem Destiny nism igral, da se ne bo kdo vtikal :D). Vsak quest lahk rešiš na vsaj 3 do 4 različne načine (brute force, hekanje, stealth, combo). Res maš un feeling, da če ti kej ne paše pač nekomu pošlješ metek v čelo in je zadeva rešena. Fixerji so hudi, vsi quest chaini so hudi. To tko zveni samoumevno, sam drugi špili tega nimajo! To je shit, ki ga pogrešam v Skyrimih in ostalih RPGjih, to je shit, pač v tem oziru je to res taka bomba od špila.

 

Po drugi strani pa maš ves čas feeling, da je rezano levo in desno, da so pač ujeli ta nek arbitraren rok. Mesto je čudovito, žareče, res un feeling sfukane metropole, obenem je pa res, da je vse skupi mrtvo, npcji so vsi zbugani, dostkrat če slišjo en strel 200 npcjev ždi z glavo med rokami, izven questov nikol nimaš feelinga, da je karkoli dinamično, sam te mikro instance. Hvala kurcu, da vse tok dobr zgleda pa da je res miljon teh mikro eventov (ala NPCD eventki), da maš kej za počet, ker pač vožnja je res unejoyable.

 

Bom še kej napisu konc tedna, ko bom konc z main storyem, zdej morm še stranske chaine končat, ker sem mega investan. Ampak kot combo špila s fantastično zgodbo in res res dobrim gameplayom je Cyberpunk deliveral. Je pa žal, in to pravim, kot človek, ki mu je igra res res všeč, na velik področjih veliko razočaranje, kok veliko je pa pač odvisno od tega, kok si neki pričakoval od špila pa zakaj. Men je deliveral točno to kar sem hotel, bi pa tud jst hotel, da bi bil bolj ambiciozen, da bi si upal več, da bi blo več izbire, če bi blo še to... pol bi bil res flawless, tko pa je kar je. Odličen špil, verjetno top 3 špil leta, ki pa bo rabu verjetno eno nadaljevanje, da bo postal res to kar bi mogu bit že v osnovi. Več pa sej pravm, ko končam main quest.

 

Se strinjam z večino, ampak nekaj me pa zanima.

 

Boldan del me zanima če lahko malo opišeš kaj si mislil s tem? Zakaj je gameplay boljši od Skyrima ali pa Borderlands? Pri večini podobnih špilov imaš različne pristope do doseganja svojega cilja, kakor je meni znano.

Povezava do prispevka
Galaksija reče pred 2 minutama:

 

Se strinjam z večino, ampak nekaj me pa zanima.

 

Boldan del me zanima če lahko malo opišeš kaj si mislil s tem? Zakaj je gameplay boljši od Skyrima ali pa Borderlands? Pri večini podobnih špilov imaš različne pristope do doseganja svojega cilja, kakor je meni znano.

 

Fora je da ma Cyberpunk res fajn te mikroinstance, ki so res lepo scraftane, skor izpade kot kakšen ta immersive sim, sam da še bol deluje. Looter Shooterji itak nimajo več pristopov, ker so, well shooterji, Cyberpunk pa res uspe ta posebn trik, da mu vsi pristopi odlično uspejo, Stealth je immersive, hekanje je res raznoliko, miljon različnih powerjev, ki vsi dejansko izpadejo uporabni (od blindanja, do izklapljanja cybershita, kurjenja modelov). To straddlanje različnih pristopov je noro. Majo ga itak tud Bethesda špili sam pač ne morm resno jemat špilov, ki majo tok shoddy writing. Pa tud Skyrim in Fallout 4 mata mega op sneak, kjer pol k mas maxan agility pa to si dobesedno neviden in lahk delaš karkoli. Pač povsem broken, kle je feeling stealtha velik bolši, kot v recimo Thief igrah. Ga pa jebe res slab AI sovražnikov, ki je tud na Very Hard smešno bedn. Tko, da bi reku da je nekje vmes med Immersive Simi in polnimi RPGji z nerealističnim stealthom, kar mi je konec koncev tud najbolj kul. Valda lahk obstaja nekdo, ki mu je blo ful hudo špilat Skyrim in se mu je zdel, da ma Skyrim zabavn gameplay, sam pač men je bil res terrible špil za IGRAT, sej vleče zarad vseh pristopov, ampak gameplay je clunky, pristopi so clunky, igra je clunky. Looter shooterji pa nimajo vseh teh možnih pristopov, ampak temeljijo bolj na akciji.

 

Sej tud Cyberpunk vedno bolj ratuje unbalanced, ker pač se dost nabiješ, sam ga rešuje res to mirijada pristopov. Glih prov je vsega in špil je obenem neka varianta looter shooterja, immersive sima in full fledged RPGja, kle jim je res uspel zadet neki kar je VEČ kot seštevek partov, ker je shit preprosto res zabavn, stealthas ne zato, ker je najbolj efektivno, ampak ker je najbolj zabavno se izmikat sovražnikom. Tud drugi pristopi so zabavni, zabavno se je strelat, zabavn je stealth, preprosto je zabavno špil igrat. Škoda, ki ni bolj dodelan, sam pač mormo vzet kar je blo dano, jebeš. Jst bom špil zdej obrnu pol pa pozabu nanga do naslednjega septembra, pol bom šel pa še enkrat s čist drugim buildom in bomo primerjal kaj so popravl in kaj niso in če je izkušnja na kakršnkoli način boljša.

Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 33 minutami:

zdej sm nabavil double jump in sm ene 4 ure sam plezal po mestu, faaaaak SI TI JA NOR kam vse se da splezat z mal potrpljenja. sm mislu da bo zadeva bolj omejena z invisible walls, ampak dejansko je vecina stvari oprijemljivih, tko da lahko po klimah robovih itd vaultas in skaces in splezas

 

dam v spoiler da ne zavzame pol ekrana pa mogoce tut kdo slike mesta jemlje kot spoiler

 

  Skrij vsebine

9aBP0vU.jpg

 

kVBNFXl.jpg

 

LQ3q7xA.jpg

 

BVIIzjz.jpg

 

kle pr zadnji sliki se dejansko furam po mestu na strehi tega vlakca (igralni lik izklopljen v photo modeu), ki se fura na tirnicah visoko nad ulcami :avadodo:

 

dejansko ta vlakec ni enka kulisa izven igralcevega dosega ampak lahko stojis gor in te pelje okol, bolnica :avadodo:

 

 

Ja double jump je bil men tud revelation, dejansko vsak kurčev power doda neki novga špilu, morm rečt, da ta gameplay je res neki posebnega.

Povezava do prispevka

Night City je res nora kulisa. Tako realističnega scalinga še nisem nikoli prej videl. Mi je že samo raziskovanje ful zabavno (no sej, pravih misij se še sploh nisem lotil).

Mi je pa vse skupaj podobno preveč overwhelming kakor kak RDR2. Anksioznost skozi streho. :D

 

Sem pa v prvi misiji naletel na game breaking bug lol. Ko zaključim upgrejde pri doktorju, Jackieja ni bilo na stolu pri uni Pris (Blade Runner) lookalike babi. Ko sem reloadal zadnji check point se je pojavil. Se mi zdi, da bom kar lepo počakal do spomladi. :D

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

 

So pa žal vsa stanovanja full neživljenjska in vzamejo tisti občutek pristnosti :( Vsako okno, ki ga zoomiraš je praktično isto in ni nobenega dogajanja (življenja) po stanovanjih, da bi v miru opazoval dnevno življenje prebivalcev mesta. Mogoče pa sem samo pričakoval preveč...

mislim realno kdo je to pricakoval no, imo nobeden

 

pol pa res nobenmu nebi delu cp ce bi se take zadeve vkljuceval note

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 17 urami:

Tole je dokaz tega kako delusional in izkrivljen pogled imaš na celotno zadevo. Jaz igre sploh še igral nisem in niti enkrat je nisem opisoval, kot neki dobrega. Edino določene vizualne stvari se mi ZDIJO kul. Višek moje interakcije s Cyberpunk 2077 v tej temi je bilo smejanje bugom.

 

Ti si moten lol.

Jaz imam že dalj časa občutek, da je bil Static v resnici Ke_Kitov alter ego, katerega je uporabljal zgolj v namen, da prca ostale uporabnike in, da sebe postavi v boljšo luč.

 

Čeprav mu je uspelo ravno nasprotno. Glede na to koliko časa človek presedi na mn3njalniku se mi zdi to zelo verjetno. Še posebej ker ime "static" uporabi proti vsakomur s katerim ima nestrinjanje.

 

Tako da ke_kit prosim, da se umiriš s svojimi skritimi in provokacijskimi alter egoti, derailanjem threadov, obtoževanje in žaljenje uporabnikov, hvala.

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 2 urama:

tipi so si pomojem res prevec ambiciozno zastavl projekt pol jim je pa lani nekdo povedal, da mata xboxone in ps4 samo 512 kilobytov rama in so sam zacel klestit

Ma dej no. Ne gre se niti za grafične stvari ali stvari ki jih ps4 in x1 ne bi zmogla. Enostavno AI za policijo ne obstaja. Na par stvari je enostavno kot da bi pozabili. Ne vem kako lahko ima rdr2 kot sandbox game bolj živa mesta. Je pa vseeno a masterpiece of a game ampak vseeno je zelo čudno ko določene stvari nekako manjkajo

Povezava do prispevka
Butl1 reče pred 2 minutama:

Jaz imam že dalj časa občutek, da je bil Static v resnici Ke_Kitov alter ego, katerega je uporabljal zgolj v namen, da prca ostale uporabnike in, da sebe postavi v boljšo luč.

 

Čeprav mu je uspelo ravno nasprotno. Glede na to koliko časa človek presedi na mn3njalniku se mi zdi to zelo verjetno. Še posebej ker ime "static" uporabi proti vsakomur s katerim ima nestrinjanje.

 

Tako da ke_kit prosim, da se umiriš s svojimi skritimi in provokacijskimi alter egoti, derailanjem threadov, obtoževanje in žaljenje uporabnikov, hvala.

To bi blo ornk psiho scena.. ne uno za foro kot se tle dissa ampak ornk ornk.. jaz ce bi imel take ideje bi se ornk zamislil.. only a psiho can spot a psiho.. to je ze uno Niče stayl if you look into the void enought time, the void stares back at you haha.. mislim to pove vec o tebi kot o drugih hahaha

Povezava do prispevka
Ezoterik reče pred 7 urami:

 

Fora je da ma Cyberpunk res fajn te mikroinstance, ki so res lepo scraftane, skor izpade kot kakšen ta immersive sim, sam da še bol deluje. Looter Shooterji itak nimajo več pristopov, ker so, well shooterji, Cyberpunk pa res uspe ta posebn trik, da mu vsi pristopi odlično uspejo, Stealth je immersive, hekanje je res raznoliko, miljon različnih powerjev, ki vsi dejansko izpadejo uporabni (od blindanja, do izklapljanja cybershita, kurjenja modelov). To straddlanje različnih pristopov je noro. Majo ga itak tud Bethesda špili sam pač ne morm resno jemat špilov, ki majo tok shoddy writing. Pa tud Skyrim in Fallout 4 mata mega op sneak, kjer pol k mas maxan agility pa to si dobesedno neviden in lahk delaš karkoli. Pač povsem broken, kle je feeling stealtha velik bolši, kot v recimo Thief igrah. Ga pa jebe res slab AI sovražnikov, ki je tud na Very Hard smešno bedn. Tko, da bi reku da je nekje vmes med Immersive Simi in polnimi RPGji z nerealističnim stealthom, kar mi je konec koncev tud najbolj kul. Valda lahk obstaja nekdo, ki mu je blo ful hudo špilat Skyrim in se mu je zdel, da ma Skyrim zabavn gameplay, sam pač men je bil res terrible špil za IGRAT, sej vleče zarad vseh pristopov, ampak gameplay je clunky, pristopi so clunky, igra je clunky. Looter shooterji pa nimajo vseh teh možnih pristopov, ampak temeljijo bolj na akciji.

 

Sej tud Cyberpunk vedno bolj ratuje unbalanced, ker pač se dost nabiješ, sam ga rešuje res to mirijada pristopov. Glih prov je vsega in špil je obenem neka varianta looter shooterja, immersive sima in full fledged RPGja, kle jim je res uspel zadet neki kar je VEČ kot seštevek partov, ker je shit preprosto res zabavn, stealthas ne zato, ker je najbolj efektivno, ampak ker je najbolj zabavno se izmikat sovražnikom. Tud drugi pristopi so zabavni, zabavno se je strelat, zabavn je stealth, preprosto je zabavno špil igrat. Škoda, ki ni bolj dodelan, sam pač mormo vzet kar je blo dano, jebeš. Jst bom špil zdej obrnu pol pa pozabu nanga do naslednjega septembra, pol bom šel pa še enkrat s čist drugim buildom in bomo primerjal kaj so popravl in kaj niso in če je izkušnja na kakršnkoli način boljša.

Skyrim je pac res mal clunky in nima tako deep izbiro stvari kako se lotiš questov ampak ima pa podobno prostost kot je tukaj. Tako različnega gameplaya nisem imel še nikoli.

Povezava do prispevka

Po skoraj 60h igranja in še nekončani zgodbi lahko res recem da je igra fenomenalna, iz nekih drugih vidikov pa dokaj porazna. Stili igranja in skilli so super, deluje veliko bolje kot kakšen borderlands ali destiny misije in streljanje boljse kot pri GTA, skratka jemlje inspiracijo povsod, na žalost pa ima par res OČITNIH napak. Fizika pri vožnji in zabijanju mi deluje nedokončana in nekje na nivoju 15 let starih NFS iger. Tako slaba je da sem 100% da je to razlog da na cesti ni motoristov ker ga ne mores zbit iz motorja al kaj. Mini mapa je tako mini da je gps neuporaben do zadnjih 5m ko vidiš da moraš zaviti. Globoko zamujena priložnost je da ne moremo leteti nikamor z ničemer. Police AI je katastrofalen, boljsi je bil dobesedno v prvem GTA. Velika napaka je da interakcij z ljudmi ki niso del nekega questa ali dela mape praktično ni. Ne morem početi kar lahko v rdr2 in reakcije ljudi na streljanje so dokaj slabe. Nasploh AI policije, voznikov, civilians in sovražnikov je pathetic za takšno igro. Še ena mala napaka so cyberpsychos ker so malo preveč scripted. Zahtevajo da greš tocno po določeni poti in vcasih zaglitcha vse če hočeš iti hidden nekje na okrog. Lahko mu tudi razneseš avto in celo okolico, človek se ne bo premaknil iz hiše/spota dokler ne narediš to kar zahteva igra kar je prečkati neko linijo ali odpreti vrata. Ne moremo spremeniti frizure, make upa, tabujev, ničesar razen oblačil. 

 

Side questi so fantastični. Orozja so fantastična. Perki podpirajo ogromno stilov igranja. S craftingom sem si naredil ze 4 legendary iconic weapone in res trenutno uživam v igram. Immersed sem v svetu in vse ze vem kje rabim kupit in kako poteka, igra je res polna contenta in referenc ko raziskuješ, je pa škoda ko so tisti deli res masterful potem pa imaš določene elemente igre ki so enostavno potato. Dosti stvari se da še popraviti za moje pojme, mogoče celo AI do neke mere. S tem in dlcji lahko igro zelo popravijo ampak mislim da bo tole vedno malce zamujena priložnost 

uredilo bitje Gapi182
Povezava do prispevka

V vecini se strinjam.. in je se dosti takih in podovnih nedodelanosti.. pravzaprav jih je ful prevec za vse nastet. Mislim ze to, da niso mini mapo pri voznji zrihtali, ki valda se je en tam spomnil, da ni v redu med igranjem, je mal cudno

 

Avti, fitiks in AI...... imas misijo, ko mores nokoga zasledovat oz kar lovit.. in na vsakem kriziscu prav spawna avte, ki ti ocitno bslasc krizajo pot.. prav uno taki ocitno, da grdo videt.. kot dacti igricavmece polena pod noge.. podobnobktbz unimu policaji, ki ti spawnajo diret za hrbtom kjerkoki si, nsmesto da bi blo malo bolj premisljeno

 

Na srevo vsaj AI pri combaru izgleda relativno okej 

Povezava do prispevka
BumbleBee reče pred 1 uro:

 

Pričakovana poteza zaradi refundov. Je pa to prvi špil po ohoho cajta, ki je bil delistan s PSN

 

"The Management Board of CD PROJEKT S.A. with a registered office in Warsaw (hereinafter referred to as “the Company”) hereby publicly discloses the decision of Sony Interactive Entertainment (hereinafter referred to as “SIE”) to remove Cyberpunk 2077 from PlayStation Store until further notice. The decision was undertaken following our discussion with SIE regarding a full refund for all gamers who had purchased Cyberpunk 2077 via PlayStation Store and want a refund at this time. All copies of the game previously purchased digitally on PlayStation Store remain available for use by their respective buyers.

Gamers can still buy physical versions of the game in retail and mail order stores. All copies, whether digital or physical, will continue to receive support and updates from the Company
.

The Management Board of the Company has decided to publicly disclose this information in the form of a current report due to its potential influence on investment-related decisions. "
 

uredilo bitje DrMiha
Povezava do prispevka
Butl1 reče pred 8 urami:

Jaz imam že dalj časa občutek, da je bil Static v resnici Ke_Kitov alter ego, katerega je uporabljal zgolj v namen, da prca ostale uporabnike in, da sebe postavi v boljšo luč.

 

Čeprav mu je uspelo ravno nasprotno. Glede na to koliko časa človek presedi na mn3njalniku se mi zdi to zelo verjetno. Še posebej ker ime "static" uporabi proti vsakomur s katerim ima nestrinjanje.

 

Tako da ke_kit prosim, da se umiriš s svojimi skritimi in provokacijskimi alter egoti, derailanjem threadov, obtoževanje in žaljenje uporabnikov, hvala.

Mislim, da bom še naprej prcal uporabnike kar s tem računom, butl en.

 

P.S. A to je zdej zadnja narativa, ki si si jo izmislil po bratrancu in Galaksiji? Pol si tudi ti moj AE, al kako? :rofl::avadodo:

  

Galko reče pred 8 urami:

predvsem bo zanimivo kaj bodo Static & Söhne naredili na GOTY glasovanju, ko bo večina ali za TLOU 2 ali za Cyberpunk 2077 :D 

 

Čutim en tak zelo surprise GOTY victory to leto, ne vem, AC: Valhalla al pa kej

:D

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
Galko reče pred 9 urami:

predvsem bo zanimivo kaj bodo Static & Söhne naredili na GOTY glasovanju, ko bo večina ali za TLOU 2 ali za Cyberpunk 2077 :D 

 

Čutim en tak zelo surprise GOTY victory to leto, ne vem, AC: Valhalla al pa kej

Že dela dodatne accounte, ziher so poleg Butl1 še drugi

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...