Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

DaCapo reče pred 19 urami:

To je bolj tribal varianta, brez nekega posebnega pomena? Ni nek presežek, ampak ajde, boljše kot neke kitajske pismenke. :) 

 

Glede na priljubljenost kitajske hrane v vasem gospodinjstvu bi ble kake pismenke zelo primerne. 

 

also glede na to da imas veze imas ti kaki tattoo @DaCapo? iskreno bi ti zelo pasal ce sem iskren. Motive si lahko kar sam narises ocitno. A ni to najleps da si lahko narisessam nekaj kar ti nekdo drug tetovira? 

Povezava do prispevka
Cherniernier reče Dne, 23. 6. 2021 at 8:21:

Kvaj pa to, da bodo nam vzeli Mnenjalnik Jocker forum

 

https://hop.si/2021/06/22/revija-jazbina-bo-postala-joker/

 

Drugače pa lol no, "mi nismo Jocker, to je nov projekt". Zgleda so reversali to trditev. @LordFebo a si drgač zdaj zraven projekta al furaš solo še naprej? Bom rekel, da se kar boleče vidi, da nisi vodil Jazbine, ker je bila kar zmedeno sestavljena

 

Kam so izginile teme o Jazbini?

 

Rad bi jih kurcal. Kako so bili glasni in ob vsaki kritiki jokali "ta to NI Joker in nikoli ne bo", zdaj pa bodo očigledno spizdili celoten brand in to je to.

 

Sej jih razumem, hoteli so štartat nov projekt, se ga lotijo boleče amatersko- ampak a zaradi polpreteklih simpatij do Jokerja je prva številka celo razprodana.

 

Potem pa jim je očitno prodaja padla - glede na kvaliteto popolnoma nepresenetljivo - do te mere da grejo z vsemi topovi naprej "Mi smo Joker! Glejte še Ambrožev paberkuum prodajamo."

 

Ampak ipak ne bo dovolj in žal mi je samo da bo Febo moral gledati popoln propad revije.

 

  • Račka +1 3
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

 

sadhu sequencer reče pred 9 urami:

Mene je revija Joker marsikaj naučila in s tem ne mislim na vedeže in novejše obdobje, temveč predvsem stare cifre 1995-2000. Lajf je namenjen temu, da si drzneš, ne pa da se userješ in slediš mainstreamu.

Se strinjam, meni je sicer bilo najjače obdobje Jokerja malo kasneje, ko sem hodil v zadnje razrede osnovne šole in začetek gimnazije. Takrat je tudi meni dal ogromno, pa tudi all in all je bil res kvalitetna revija, zraven kakovostnega izražanja so tudi močno spodbujali ustvarjalnost in raziskovanje, ker so pokrivali širok spekter področij, ki so se fino dopolnjevale s šolskimi vsebinami. Najprej si v Jokerju prebral vedež o Špartancih, nato pa tematiko še bolj raziskal, če te je zanimala. Šele nekje na koncu gimnazije sem padel out of the loop in postopoma nehal kupovat, sam to ni bila ne krivda revije ne krivda mene. Res hudi časi, pomoje sem ene par let prebral revijo od prve do zadnje strani in sem prav vesel, da sem še ujel te čase. Saj še zdaj padam na ubrane ekipe, zato spremljam Easy Allies aka ex-Gametrailers bojse. Njihovi prispevki niso pretirano dobri, niso poglobljeni, niso nič v bistvu, a skupaj imajo fino karizmo in hypajo as fuck, tako da mi še vedno popestrijo vožnjo s svojimi podcasti. That said, se strinjam tudi s tem: 

amnesia reče pred 10 urami:

@Rhaegar

 

ma skurcaj jih tle v gostilni

 

joker je (na zalost) mrtev, obujanje znamke je neumno in nima smisla, sploh z ekipo, ki ocitno ni sposobna spacati ene same dobre revije

Jaz sem bil na začetku precej vesel, ker se mi je zdelo, da zna biti Jazbina proper projekt, pa tudi "zavestno" oddaljevanje od Jokerja mi je bilo všeč, warianta nova revija za novo dobo. Samo v bistvu smo na koncu dobili Joker verzije 0.5 ali pa še manj. Slog in domet pretežno enak, le da je vmes minilo par let. Ljudje ki so brali Jokerja so še bolj odrasli in še bolj pripravljeni na bolj poglobljene stvari, za osnovno- in srednješolce pa so take revije žal passe. Iz izkušenj dela na gimnaziji, kjer sem se kar dosti pričal o igricah z dijaki, pa ustanavljal smo krožek plus ful sem se trudil, da bi vodstvo podpiralo dva dobra e-športnika, ki smo jih imeli na šoli, skratka sem se angažirano trudil za gaming kulturo, je dosti jasno, da so te mladostniki zdaj drugačni in ne bodo bral ne Jazbine ne Jokerja ne karkoli tretjega podobnega. Tako da v osnovi delaš vsebino za stare fane in stare prdce, v bistvu delaš revijo za nek procent nostalgikov. Tudi prav po svoje, saj un Politikin Zabavnik še isto kar srečujem v trafikah, pa TBH ne vem, kdo to kupuje, sem enkrat bral v knjižnici in pošteno cringal zraven, pa nisem lih zoomer.

Povezava do prispevka

@Cherniernier

 

enkrat je sneti spraseval, ce je zanimanje za retro revijo

 

to bi bila meni carska revija, obujanje spominov v jokerjevem stilu, zanimivosti o razvoju teh iger in podobne fore

 

sicer je res, da je tega materiala na netu na tone, ampak meni osebno bi bila taka zadeva brezcasna, lahko jo vzamem v roke cez 10 let in bo vrednost vsebine se vedno enaka

 

furanje boring rivjujev z eno ali dvomesecno zamudo je v teh cajtih totalno brezveze, informacije o kvaliteti igric potrebujem na dan izida

 

res zalostno, da je slo vse skupaj totalno v kurac

 

 

Povezava do prispevka
Navedek

informacije o kvaliteti igric potrebujem na dan izida

50:50

Nism dost kapitalista da bi kupu 90% casual shita ki izzide day one

 

V 2 mescih pa dejansko znajo preigrat spil pa kej svojga napisat, ne pa neki povzetki od "total time played 30min" pa denar v dzep folka. Taki revjuji tudi ce jih ni.

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Sem prebral obe dosedanji številki Jazbine in sta mi bili zanimivo branje, ki je obudilo nostalgične spomine na stare čase, kljub temu da je bila prva številka bolj kompilacija spletnih člankov in bolj borno formatirana. Tudi slogovno mi je zadeva všeč kot so jo vzpostavili s tema izvodoma. Pa tudi že dolgo nisem bral tiskane besede v slovenščini, ki obdeluje takšno ali podobno področje. Sam mislim, da bom tudi jaz peace outal, če bojo sedaj uleteli s "Suprise, it's me, Joker!" Čeprav gre mogoče samo za slogovno spremembo, se mi zdi, da je Jokerjev vizualni stil bolje pustiti tam, kjer je. Stil Jazbine vsaj daje oz. je dajal vtis nekakšne svežine, kljub temu da so vsebino v notranjosti naklofal stari prdci in je takšna tudi ciljna publika.

Povezava do prispevka

Ejo ekipa, 

 

zdele bom izvedel en Febo manever pa vprašal, če ima kdo doma kakšen gamepad viška, kompatibilen s PC. 

 

Namreč, komot lahko dam keš za Xbox controller, ampak vem, da ga bom uporabljal skorajda natanko samo za en špil (Hollow Knight), pa res ne bi imel še več stvari doma, tako da raje potrejdam izposojo za kak sixpack najboljšega dante pira. 

Povezava do prispevka
Avion reče pred 18 minutami:

O wow :D 

 

Bolj je bilo mišljeno, če se komu doma valja kakšen ekstra kos, ki ga ne rabi, ker ga ravno zaradi teh razlogov ne bi kupoval :D 

 

ma kupi si kontroler, ko ga enkrat imas, bos sigurno nasel milijon iger, ki jih bos preigral z novim pripomockom

Povezava do prispevka
amnesia reče Pravkar:

 

ma kupi si kontroler, ko ga enkrat imas, bos sigurno nasel milijon iger, ki jih bos preigral z novim pripomockom

Ma saj na koncu bom verjetno res, mislim, 40€ za Xbox kontroler res ni noben keš, ampak res nočem še enega nabiralca prahu doma, zato sem tudi raje vprašal :) 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...