Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Navedek

»Še vedno velja, da moraš ob novem letu kuhati meso, izbrane jedi štirinožnih živali, torej govedino, svinjino, zato ker te živali rinejo naprej. Perutnine pa ne smeš, ker grenejo nazaj in tako lahko tudi gospodarstvo ali zdravje gre nazaj«, nam je že pred leti zaupal poznavalec ljudskih šeg in običajev Milan Zrinski.

 

Povezava do prispevka
planetarium reče pred 1 uro:

Srecno! Naj vam bo leto 2024 cim manj podobno Uibsoft igram, vasi napori nagrajeni kot v From igrah, vam svet okoli zanimiv kot v Cyberpunku z malo manj smetmi in NPCji, ki se jih da poslusat vsaj toliko casa kot tiste v BG3 ali Witcherju 3.

Kul voščilo. :) 

 

Sicer pa srečno in za igrice časa polno 2024!

uredilo bitje Flegma
Povezava do prispevka

Vse naj naj tud od moje smrdljive riti!

 

Ampak Castlevania Rondo of Blood me owna tok, da se vn ne vidm. Sm stage 2, sm dojel prvi part, sam pol vedno neki zafukam, če dobiš dva hita pol nimaš šanse pa me bossa obe različice pojebeta na suho. Sta volkodlak, pa nek okostnjak. Volkodlaka sm mal pogruntu, vem ker spell met, sam pizda ej vedno rabm sam en hit pa me pol pojebe pička mu materina! :D

uredilo bitje Menethil
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...